Poznaj Zespół Erotic Med – Justyna
Od Erotic Med

Poznaj Zespół Erotic Med – Justyna

Można nam zaufać

Profesjonalna obsługa Klienta w sexshopie to niełatwe zadanie, ale Erotic Med to miejsce szczególne. Jego wyjątkowość w licznych opiniach potwierdzają nasi Klienci, ale jest o niej przekonany również cały personel. Zespół Erotic Med porównać można do prężnie działającej maszyny. Maszyny z precyzyjnie dopasowanym każdym trybem i idealnie naoliwionym mechanizmem. Każda z nas jest inna, ma inne doświadczenie i jest na zupełnie innym etapie życia. Pomimo to pasujemy do siebie i uzupełniamy się doskonale. Nam samym wydaje się to niesamowite. Dzięki tej różnorodności również Wy możecie się z nami utożsamiać i otrzymać od naszego Zespołu wszystko to, co w nim najlepsze.

Kiedy do nas przychodzicie często prosicie o porady w najintymniejszych sferach życia. Ważne jest dla nas to, abyście mieli świadomość, że możecie nam zaufać. Dlatego właśnie postanowiłyśmy przybliżyć Wam – naszym obecnym i potencjalnym Klientom – nasze sylwetki. Zanim się do nas wybierzecie, możecie bliżej poznać Zespół Erotic Med. Dowiecie się wówczas, że podchodzimy do naszej pracy w sposób odpowiedzialny. Dowiecie się również, że jest ona dla nas nie tylko źródłem utrzymania. Jest ona dla nas przede wszystkim motywacją, by każdego poranka być lepszą osobą, niż byłyśmy przed położeniem się spać. Razem z Wami pokonujemy własne słabości i napawa nas to dumą i pozytywną energią do ciągłego rozwoju.

Trudne początki

„Dwa najważniejsze dni w życiu to ten, w którym się urodziłeś, i ten, kiedy zrozumiesz, dlaczego się urodziłeś.” (Mark Twain)
Początki były trudne. Znajomi pukali się w czoło wskazując, że sexshopy znikają z mapy miasta szybciej, niż się na niej pojawiają. Twierdzili, że erotyczne gadżety ludzie chcą kupować anonimowo w internecie, a nie twarzą w twarz w sklepie. Straszyli, że do „takich sklepów” przychodzą sami wynaturzeni dewianci. Jednak od początku wiedziałam, że są tacy ludzie, którzy pragną czegoś więcej, niż kupowanie randomowych produktów w wątpliwych miejscach. To do nich chciałam dotrzeć nowoczesnym wystrojem, bogatym asortymentem i profesjonalną obsługą Klienta .

Czułam, że świat się zmienia i chciałam być częścią tej zmiany. Moim marzeniem było stworzenie miejsca na miarę naszych czasów, w którym o seksie mówi się z kulturą, ale bez wstydu i pruderii. Miejsce w którym luksus spotyka się z profesjonalizmem i kompetencją. Takie, w którym wykluczenie, osądy, uprzedzenia ustępują tolerancji, zrozumieniu i akceptacji. Gdzie każdy czuje się swobodnie i komfortowo na tyle, by chętnie do niego wracać. Miejsce, które będzie niewielką częścią świata, ale całym światem dla mnie.

Poznaj Zespół Erotic Med – Justyna

Poczucie misji

„Granice? Nigdy żadnej nie widziałem, ale słyszałem, że istnieją w umysłach niektórych ludzi” (Thor Heyerdahl)
Miałam swoją misję. Było nią edukowanie naszych Klientów, że nie wolno marginalizować roli seksu w naszym życiu. Uświadamianie im, że jakość seksu, który mamy, ma ogromne znaczenie. Bez satysfakcji w życiu erotycznym nie można jej osiągnąć ogólnie w życiu. Postawiłam na wiedzę, kompetencje oraz kompleksową i profesjonalną obsługę Klienta.

To właśnie odróżnia nas od zwierząt – poza instynktem mamy również zmysły, które mogą dać nam prawdziwą ferię doznań, sprawiającą, że fizyczny kontakt ma potencjał, by osiągnąć niemal mistyczny wymiar. Niestety wymiar ten nie jest dostępny dla wszystkich, a zarezerwowany jest wyłącznie dla osób, które potrafią wyrwać się z oków skrajnego konserwatyzmu i fałszywej cnotliwości. Osoby o zamkniętych umysłach nigdy nie tafią do tego miejsca, ponieważ jest ono przeznaczone wyłącznie dla osób aktywnie poszukujących własnej drogi erotycznego rozwoju.

Czasy, kiedy seks służył wyłącznie do prokreacji pozostały już dawno za nami. Nie musimy go uprawiać byle jak, byle gdzie. Ważna jest oprawa, atmosfera, inicjatywa, wyobraźnia, kunszt. Seks jest i zawsze był dla człowieka istotny – mamy to szczęście żyć w czasach, w których nie musimy się obawiać, by to przyznać. Czy wyobrażacie sobie szczęśliwe życie bez satysfakcji w tej jego intymnej sferze, jaką jest erotyka? Aby pomagać w osiągnięciu tej równowagi pomiędzy ciałem a duchem, zostałam profesjonalnym sex coachem.

Krok do przodu

„Jeśli chcesz przyciągnąć pozytywne rzeczy do swojego życia, zacznij teraz od szerzenia pozytywnej energii wokół.” (Lynda Pole)
Erotic Med dziś ma wielu stałych Klientów, którzy są dla mnie i dla mojego Zespołu jak druga rodzina. Rodzina, w której znajdujemy cały przekrój pokoleń, wykonywanych zawodów, stanu materialnego, zainteresowań i pasji. Jak każda rodzina mamy wiele historii, nieśmiałe randkowanie, romantyczne oświadczyny, uratowane małżeństwa, narodziny dzieci, zaczynanie życia od nowa po rozwodzie. Jestem szczęśliwa i dumna, że nasi Klienci zapraszają nas do swojego życia, że dzielą się z nami ważnymi dla siebie momentami życia. Kiedy słyszę, że to właśnie Erotic Med pomógł zmienić czyjeś życie, to dla mnie najlepsza nagroda za serce włożone w to miejsce. Świadomość, że to właśnie to miejsce sprawia, że czyjeś życie staje się lepsze, powraca czyjaś wiara w siebie, ktoś pokonuje własne ograniczenia i lęki, czuję, że to, co robię ma prawdziwy i głęboki sens.

Poznaj Zespół Erotic Med – Justyna

Energia do zmieniania świata

„Praca zespołowa to paliwo, które pozwala zwykłym ludziom na osiąganie niezwykłych rezultatów.” (A. Carnegie)
To właśnie poczucie spełnienia w pracy oraz Zespół wspaniałych osób, z którymi codziennie się w niej spotykam sprawia, że codziennie budzę się z nową energią i nowymi pomysłami. Magiczna atmosfera, jaka panuje w Erotic Med sprawia, że nie tylko nasi Goście rosną jako osoby, dokonują w sobie pozytywnych przemian i są lepszymi ludźmi, ale również my pozostajemy zawsze zaangażowane, ciągle zmotywowane. Śmiało mogę stwierdzić, że udało nam się zbudować zespół, który wzajemnie się wspiera na niekończącej się drodze do progresu.

Porównując wspomnienia z aktualną rzeczywistością widzę, że wykonałyśmy razem ogromny skok i jesteśmy już w zupełnie innym miejscu, niż byłyśmy wczoraj. Każda osoba w Zespole wnosi do niego nowe wartości, swoją energię, unikalną wiedzę i zestaw kompetencji. Dzięki temu możemy się od siebie uczyć, możemy się wzajemnie uzupełniać i możemy stworzyć coś wyjątkowego, jak Erotic Med. Swobodna, niekrępująca atmosfera oraz profesjonalna obsługa Klienta sprawiają, że każdy przekracza jego próg z uśmiechem na twarzy, zarówno Goście, jak i personel.

Twórcza praca

„Wyobraźnia jest początkiem tworzenia. Wyobrażasz sobie to, czego pragniesz, chcesz tego, co sobie wyobraziłeś i w końcu tworzysz to, czego chcesz.” (George Bernard Shaw)
Praca w Erotic Med daje nie tylko satysfakcję i możliwość zaspokojenia potrzeby samorozwoju, ale również pozwala się spełniać na wielu płaszczyznach życia. Dla mnie oznaczało to spełnienie marzeń o tworzeniu. Projektując przedmioty codziennego użytku od początku mam okazję wprowadzić własne ulepszenia, tak, aby ulepszyć ich funkcjonalność, udoskonalić ich formę. To dla mnie niezwykle satysfakcjonujące, że mogę tworzyć własną markę. Wkładam w nią całe serce i staram się, aby sygnowane moim logiem produkty były jak najbardziej zadowalające dla ich użytkowników. Opracowane przeze mnie kuleczki do ćwiczeń mięśni Kegla przywróciły pewność siebie wielu aktywnym kobietom. Ten pozytywny wpływ, jaki pośrednio miałam na ich komfort i radość z życia jest wręcz uskrzydlający.

Dziś cały ten entuzjazm, energię, lokuję w moim nowym projekcie. Z produkcją perfum uszlachetnionych feromonami noszę się od wielu lat. Kiedy wreszcie stało się to możliwe pragnęłam, by były one idealne w każdym calu, od zawartości po opakowanie. Dopracowałam każdy element, doszlifowałam każdy szczegół tak, by być dumną z efektu końcowego. Przepełniają mnie niepewność oraz podniecenie. Choć obawiam się ich przyjęcia przez zainteresowanych, to jednak już nie mogę się doczekać, kiedy będą mogli się z nimi zapoznać. Mam nadzieję, że wielu osobom pomogą one dokonać zmian również w swoim życiu. Niecierpliwie czekam już na te historie

Kreowanie przyszłości

„Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie.” (Peter F. Drucker)
Jestem niepoprawną optymistką, która zawsze widzi przyszłość w jasnych kolorach. Jestem głęboko przekonana, że sami mamy na nią największy wpływ i dysponujemy wszelkimi narzędziami do jej kształtowania. Tego właśnie chcę dla siebie, dla Klientów i dla Zespołu Erotic Med – odwagi do tego, by nadawać i zmieniać kształt otaczającej nas rzeczywistości.

Justyna Gońka

Justyna Gońka nie znosi bezruchu, nie zatrzymuje się ani na chwilę i każdą minutę spędza aktywnie, nie tylko fizycznie, ale również zawodowo, z prawdziwym kunsztem żonglując swoimi obowiązkami. Jej organizacja jest rzeczą godną podziwu i naśladowania, pozwalającą jej na godzenie swojej pracy z życiem osobistym z prawdziwą wirtuozerią. Praca w Erotic Med, prowadzenie własnej praktyki jako Sex Coach, tworzenie własnej marki Just You dzieli z byciem szczęśliwą małżonką i zapaloną crossfiterką. Jej pasją jest sport i podróże, które pozwalają jej na zmianę perspektywy i są dla niej inspiracją do tworzenia i rozwoju. To właśnie ciągły rozwój jest celem i sensem jej życia.

Możesz również polubić…

6 komentarzy

 1. Ja dziekuje Pani Justynie za pomoc w doborze kulek do wzmocnienia miesni kegla. Trafilam do niej dzieki poleceniu ginekologa. Rewelacyjnie dobrała odpowiednie dl amnie i wytulaczyla jak uzywac. dziekuje pani

 2. Jarosław says:

  jest Pani niesamowitą osobą. Bardzo ciepła i rozsądna. Pomaga ludziom zmieniac zycie na lepsze. Dziekujemy Pani

 3. Aleksander says:

  Pani Justyno jest Pani niesamowitą osobą. Rewelacyjny pomysł i bardzo profesjonalne podejście do tematu.

 4. Aneta says:

  stworzyla pani fenomenalne miejsce. gratulacje pomysłu i wysokiej jakosci jaka jest prezentowana w eroticmed

 5. Wiola i Marek says:

  Gratulacje odwagi i dziekujemy za Erotic Med <3 dzieki niemu swiat jest zdecydowanie lepszy

 6. Kamil says:

  Bardzo wysoka kultura osobista Pani Justyny. Stworzyła wspaniałe miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *