Edukacja seksualna,Porady dla par

Sztuka bondage – krępowanie w dobrym stylu

​Wysokiej jakości akcesoria do BDSM

​W naszym salonie Erotic Med staramy się gromadzić dla Was propozycje, które oferują Wam wysoką jakość za relatywnie przystępną cenę. Nasze zamiłowanie do luksusowych produktów na pewno jest Wam znane – wychodzimy z założenia, że satysfakcjonujące życie erotyczne jest kluczem do zdrowia i szczęścia w szerszym kontekście​. W naszym mniemaniu to czyni je wartym każdej inwestycji​. Odwracając sytuację – zaniedbanie swoich potrzeb seksualnych skutkuje spadkiem samopoczucia nie tylko fizycznego, ale również psychicznego. 

Potrzeby oczywiście mogą się od siebie różnić, jednak pewne schematy wydają się być podobne. Wciąż płyniemy na fali sukcesów ostatnich filmów traktujących o życiu erotycznym. Serie o Christianie Grey’u i Massimo Torricellim z 365 dni wciąż rozpalają Wasze zmysły. Popularność tych filmów i rosnące zainteresowanie urozmaiceniem pożycia seksualnego sugeruje, że w polskich sypialniach jest ogromny potencjał dla BDSM. Szkoda, aby pozostał on niewykorzystany. Coraz więcej osób przychodzi do naszego salonu z ciekawości. Jesteście ciekawi, co takiego ma do zaoferowania BDSM, co może podgrzać atmosferę w Waszej sypialni do temperatury wrzenia. Czy jeśli Wasze doświadczenia w tej kwestii są znikome, możecie również bawić się w dominację i uległość? Czy Partnerowi/Partnerce może się to spodobać? 

​Dlaczego bondage nas podnieca?

​Bondage, czyli krępowanie Partnera/Partnerki przed lub w trakcie aktu seksualnego to , jak się okazuje, jedna z najczęstszych fantazji erotycznych. Dlaczego pojawia się w naszym życiu potrzeba obezwładnienia i dominacji? Zarówno potrzeba dominacji, jak i uległości pojawia się i u kobiet i u mężczyzn. Zazwyczaj role master/mistress i slave są przypisane na stałe, ale nie jest to reguła. Często bywa tak, że role te są zamienne i np. od poniedziałku do środy ten, kto jest uległy, w czwartek do soboty pełni rolę dominującą (lub oczywiście w dowolnej, innej konfiguracji).

Relacja oparta na częściowym oddaniu kontroli Partnerowi/Partnerce wg. prof. Michała Lwa-Starowicza może wynikać z potrzeby zarysowania bardziej tradycyjnego podziału ról, lub wręcz przeciwnie, z potrzeby ich odwrócenia. Chęć bycia Panem/Panią sytuacji może wynikać z roli pełnionej dotychczas w społeczeństwie. Właśnie dlatego osobowości kojarzone ogólnie z władzą, mające pewną kontrolę nad ludźmi, mogą bardzo chętnie wcielać się w osobę uległą. Z kolei osoby ciche i kojarzone ze spolegliwością, z taką samą przyjemnością mogą przejąć całkowitą kontrolę i władzę nad uległym/uległą. Dopóki obydwie strony wyrażają zgodę na wzajemny układ oparty o władzę i podporządkowanie się jej, oraz czerpią przyjemność z przypisanych im ról, nie ma mowy o dysfunkcjach.

Strona uległa nie jest do końca pozbawiona kontroli. Osoba dominująca zobowiązana jest szanować ustalone z nią granice i brak zgody na określone praktyki lub zachowania z jej udziałem. Do stworzenia relacji opartej na dominacji i uległości niezbędny jest zatem pewien kredyt zaufania do Partnera/Partnerki. Podczas zabawy mimo wszystko należy czuć się w tej sytuacji bezpiecznie. 

​Sztuka Bondage by Leather Seduction

​Abstrahując jednak od przeróżnych mechanizmów psychologicznych popychających ludzi do eksperymentowania z BDSM, stwierdzić możemy, iż pozbawienie kontroli i możliwości ruchu ma również wymiar czysto fizyczny. Według Leather Seduction sztuka krępowania pozwala zaspokoić nie tylko głęboko skrywane niekiedy potrzeby dominacji lub uległości. Ze względu na swój sugestywny charakter mogą być elementem kuszenia, uwodzenia.

Efektowne pozycje narzucone przez takie pomoce jak uprzęże, kajdanki, gorsety, obroże, czy kombinacje w stylu position master, mają funkcję skrępowania i pozbawienia osoby uległej kontroli. Jednocześnie pełnią również rolę estetyczną. Patrząc na kompletnie pozbawioną możliwości reakcji osobę uległą, która jest unieruchomiona w konkretnej pozycji, wyobraźnia podpowiada różne scenariusze. Wymuszanie na niej pewnych pozycji czy zachowań może być dla niej nagrodą lub karą, w zależności od indywidualnych preferencji. Długotrwałe skrępowanie w jednej pozycji może również mieć wymiar duchowy. Może sprzyjać relaksowi a nawet wprowadzać w stan medytacji.

​Amatorskie i profesjonalne akcesoria do ​krępowania

​Jeżeli jakość nie jest dla Ciebie pojęciem bez znaczenia, wybierz akcesoria Leather Seduction wykonane z litej skóry. Kiedy zetkniesz się z nimi po raz pierwszy w naszym salonie, możesz odnieść wrażenie, że są dosyć toporne i nie nadają się na początek przygody. Jeśli jednak cenisz sobie realizm sytuacji, jego zachowanie jest dla Ciebie elementem dodającym wrażeń wspólnej zabawie, polecamy zwrócić uwagę na akcesoria właśnie tego producenta. Łączy on najwyższą jakość oferowanych produktów z ich uniwersalną funkcjonalnością.

Dostarczyć mogą one sporo atrakcji dla początkujących użytkowników, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z krępowaniem. Mocno zaawansowani użytkownicy również docenią innowacyjne rozwiązania zastosowane przez polskiego producenta w tych systemach do bondage. Kajdanki, które wytrzymają więcej, niż niewinne zabawy, moduły rozbudowujące ich funkcjonalność, pasy i łańcuchy dają liczne możliwości kombinacji. Wszystko to, o czym możecie zamarzyć, jest już dostępne w naszym salonie stacjonarnym w Krakowie przy ul. Kobierzyńskiej 220.

My cenimy te produkty właśnie za uniwersalność. Z jednej strony zachęcają do zainteresowania się tematem BDSM, z drugiej zaś dają koneserom możliwość wyboru akcesoriów wysokiej klasy. Jeśli szukacie przedmiotów, które dotrzymają wam wytrzymałością, będą mocne, ale jednocześnie uwiodą Was delikatnością, koniecznie musicie poznać Leather Seduction. Produkty tej marki pozwolą Wam spełnić wszystkie dotychczasowe fantazje. Rozwiną Waszą kreatywność i wyobraźnię i pomogą stworzyć wiele, wiele nowych scenariuszy do zrealizowania.

Dopiero zaczynacie swoją przygodę, lub zależy Wam na rozwinięciu swoich umiejętności? W Erotic Med wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom i oczekiwaniom. Łącznie z twórcami marki Leather Seduction pragniemy zorganizować warsztaty bondage. Jeśli chcecie dowiedzieć się coś więcej na temat technik krępowania, zasad bezpieczeństwa czy samych przydatnych produktów, zapraszamy Was serdecznie.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

2 komentarze

  1. […] związku z nawiązaniem ostatnio bardzo cieszącej nas współpracy z marką Leather Seduction na naszym blogu również wzrosła temperatura. Pojawiło się wiele wpisów traktujących o […]

  2. […] które budzą w Was największą ciekawość. Cieszymy się zatem, że przy okazji nawiązania współpracy z marką Leather Seduction możemy zaproponować Wam coś więcej, niż tylko doskonałej jakości akcesoria do krępowania. […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *