strap-on pusta proteza penisa dla niego
Edukacja seksualna

Pusta proteza penisa – metoda na brak erekcji

Strap-on – pusta proteza penisa

Do naszego salonu stacjonarnego trafiają bardzo różne osoby, które poszukują bardzo różnych przedmiotów. Nie zawsze w kręgu ich zainteresowań znajdują się gadżety erotyczne. Często wręcz osoby te twierdzą, że w ich życiu erotycznym nie ma miejsca na zabawki dla dorosłych, nie widzą powodu, aby ich używać i traktują je bardziej w kategoriach fanaberii. Gadżety erotyczne mogą być wspaniałym urozmaiceniem dla seksu, a nawet wielokrotnie jedynym sposobem na prowadzenie satysfakcjonującego pożycia. Taką sytuacją są na przykład problemy z erekcją, które mogą między innymi być następstwem wycięcia gruczołu prostaty. Mężczyźni, którzy wciąż chcą zadowalać swoje partnerki zwracają swoją uwagę na zabawki, które mogą pomóc im w osiągnięciu tego celu. w tej sytuacji najczęściej z pomocą przychodzi im pusta proteza penisa.

Dla kogo pusta proteza penisa?

O strap-onach  pisałam już w kontekście zamiany ról podczas penetracji, tj. penetracji analnej partnera przez kobietę. Służą do tego protezy penisa, które w środku są pełne. Strap-ony przeznaczone dla panów są puste w środku tak, aby mogli oni w umieścić w nich własne przyrodzenie. Protezy wykonywane są z różnych materiałów. Niektóre z nich to twarde protezy penisa, ale są również bardziej miękkie i plastyczne fantomy penisa. Jednak każde z nich mają za zadanie usztywnić penisa i zapewnić Partnerce jak najlepsze doznania tak długi czas penetracji, jakiego potrzebuje. Używać ich można nie tylko we wspomnianych wyżej przypadkach, kiedy erekcja u mężczyzny nie występuje, lub nie udaje się jej utrzymać odpowiednio długo. Tak naprawdę wiele par używa jej także w celu podniesienia jakości swoich zbliżeń, aby doświadczyć czegoś nowego, aby zwiększyć długość i szerokość penisa a tym samym zmienić doznania partnerki.

Pusta proteza penisa pomaga utrzymać wysoką jakość życia erotycznego.

Seks z użyciem strap-ona

Mężczyzna korzystający ze strap-ona z reguły doświadcza bardzo ograniczonych doznań ze zbliżenia. Nawet te miększe protezy porównać możemy do ekstremalnie grubych prezerwatyw o szerokości ścianki ok. 0,5 cm. Trudno sobie wyobrazić, aby nakładka o takiej grubości nie wywarła wpływu na jakość wrażeń czerpanych przez mężczyznę. Dlatego czasem protezy stylizowane na masturbatory posiadają wewnętrzną strukturę przypominającą tunele masturbatorów. Wyposażone one zostają w przeróżne struktury i wypustki, których zadaniem jest dodatkowa stymulacja penisa. Niektóre z nich posiadają nawet stylizowany na waginę lub odbyt otwór do umieszczenia penisa. Protezy zazwyczaj mocowane są na uprzężach, które mogą być wykonane z gumy w rozmiarze uniwersalnym. Mogą one mieć także postać regulowanych, dopasowywanych do sylwetki pasków z materiałów takich jak skóra czy ekoskóra. Protezy penisa, aby dostarczyć bardziej intensywnych wrażeń obydwu korzystającym z nich stronom, mogą zostać wyposażone w możliwość wibracji. Strap-on z wibracją nie narzuca konieczności korzystania z niej, ale daje użytkownikowi wybór. 

Zalety używania protezy penisa

Pusta proteza penisa jest najczęściej wybieranym akcesorium przy utrzymujących się problemach ze wzwodem. Akcesorium to pozwala mężczyźnie wciąż być zaangażowanym w seks i mieć kontrolę nad sytuacją. Wciąż pozostaje on aktywną stroną, kontroluje on tempo i głębokość penetracji. To nadal on jest źródłem przyjemności dla partnerki, a gadżet w postaci strap-ona jest tylko pomocą w tym procesie. To dla mężczyzn, którzy zostali skłonieni do korzystania z tego akcesorium przez zdrowotne uwarunkowania, bardzo ważny aspekt tej sytuacji. Korzystając z klasycznego wibratora często nie odczuwają oni, że są częścią tego procesu, a bardziej czują się obserwatorami przyjemności partnerki. Korzystanie z pustej protezy penisa nałożonej na własny narząd jednak pozwala na większe poczucie kontaktu i sprawczości w zbliżeniu. Tak więc jest to bardziej komfortowe rozwiązanie również w aspekcie psychologicznym.

Jak używać pustej protezy penisa?

Pamiętać należy, że protezy penisa nie można traktować jako prezerwatywy. Ich celem nie jest antykoncepcja i w żaden sposób nie zabezpieczają one przed ciążą ani przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Jeśli para używała dotychczas prezerwatyw w powyższych celach, mężczyzna powinien założyć prezerwatywę również w przypadku użycia strap-ona. Prezerwatywa na pewno pomoże także w utrzymaniu protezy w higienicznej czystości. Używanie prezerwatyw jest zalecane przez producentów protez i nakładek na penisa. Można jednak z niego zrezygnować, jeśli proteza umożliwia jej dokładne wyczyszczenie wewnątrz tunelu.

Zalecamy również używanie specjalnych, dezynfekujących cleanerów, które pomagają pozbyć się nie tylko zanieczyszczeń, ale także bakterii, wirusów i grzybów. Nie należy zapominać również, że podobnie jak wszystkie gadżety erotyczne również protezy penisa nie posiadają naturalnej lubrykacji. Do nawilżenia zarówno wnętrza tunelu, aby bezpiecznie i komfortowo umieścić w nim penisa, jak również zewnętrznej części, aby łatwo umieścić ją w pochwie partnerki służą specjalne żele nawilżające na bazie wody. Producenci zabawek do nadania odpowiedniego poślizgu rekomendują wyłącznie lubrykanty na bazie wody. Inne środki nawilżające mogą powodować uszkodzenia materiału protezy.

Pusty strap-on dla mężczyzny może być pomocą przy problemach z erekcją.

Szeroki wybór pustych strap-onów

Na rynku dostępnych jest wiele modeli pustych protez penisa, dlatego każdy z zainteresowanych może znaleźć protezę o wyglądzie, rozmiarze i funkcjach dopasowanych do wspólnych potrzeb pary. Wybór jest naprawdę duży, dlatego serdecznie zapraszamy do naszego salonu w Krakowie przy ul. Kobierzyńskiej 220, by w przyjaznej atmosferze uzyskać poradę ekspertów. Z przyjemnością pomożemy w wyborze wskazując plusy i ewentualne minusy różnych modeli strap-onów. Zapraszamy również do kontaktu przez czat, mail, telefon lub komunikatory – odpowiemy na wszystkie pytania.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *