Najlepsze feromony Just You
Od Erotic Med

Perfumy z feromonami Just You

Najbardziej oczekiwana premiera

​Goście naszego salonu stacjonarnego w większości już słyszeli, że wkrótce pojawią się długo oczekiwane perfumy z feromonami Just You. Praca nad ostatecznym ciałem produktu dobiegła końca. Ten diament został doszlifowany tak, by w Wasze ręce oddać perfekcyjne, zachwycające pod każdym względem dzieło sztuki. Takie właśnie było założenie projektu sex coach, mgr Justyny Gońki, aby perfumy te były luksusowe. Przez wiele lat śledziła ona trendy w branży i zauważyła, że tendencją jest produkowanie perfum z niskiej lub średniej półki, by dać konsumentom kompromis między ceną a jakością. Kompromisy mają w naturze to, że nie zawsze są zadowalające. Dlatego zadała sobie ona pytanie: co jeśli nie bylibyśmy ograniczeni finansami? Co jeśli nie chcemy kompromisu, tylko wartościowego, skutecznego produktu? Odpowiedzią na te pytania są perfumy z feromonami Just You. 

Dlaczego wybrać perfumy z feromonami Just You?

​Perfumy z feromonami Just You są w rzeczy samej odpowiedzią na wiele pytań. Przed rozpoczęciem pracy nad nimi mgr Justyna Gońka analizowała dlaczego ludzie poszukują dodatku feromonów w perfumach? Często pytałyśmy o to naszych Gości w naszym salonie stacjonarnym. Jaki użytek robią z działania związków semiochemicznych? Jakiego działania oczekują? Okazało się, że przywabienie potencjalnej partnerki nie jest jedynym celem poszukujących tych substancji osób. Często jako swój cel wymieniali: zwiększenie pewności siebie, własnej siły przebicia, atrakcyjności towarzyskiej. Pytani często udzielali odpowiedzi, że są w szczęśliwych związkach. Mimo wszystko feromonów używają dla zawodowych profitów. W ten sposób ugruntowują wyższą pozycję w zespole, pomagają sobie w negocjacjach, zyskują więcej autorytetu, osiągają lepsze wyniki. Właśnie dlatego mgr Justyna Gońka opracowała kilka różnych koktajli związków semiochemicznych, które mają zupełnie różne supermoce i odpowiadają na różne oczekiwania.

najskuteczniejsze perfumy z feromonami dla kobiet

Naprawdę skuteczne perfumy z feromonami Just You

​Wiele szczerych rozmów i ciekawych historii było inspiracją do powstania trzech różnych linii z unikalnymi, autorskimi mieszankami Androstenolu, Androstenonu i Alpha-Androstenonu. Idealnie dobrane ich proporcje i opracowane konfiguracje mają za zadanie ułatwić życie ich użytkowników – to tak w dużym skrócie. Zapachy damskich i męskich perfum korespondują ze sobą idealnie się uzupełniając, więc możecie używać ich także w duecie. Jeśli ten temat wydaje się Wam interesujący – poniżej znajdziecie wskazówki, które pomogą Wam wybrać produkt najbardziej odpowiadający Waszym oczekiwaniom. 

Linia Seduction

​Uwodzenie dla Niej i dla Niego– ta linia stworzona została z myślą o osobach, które chciałyby wzmocnić swój osobisty czar. Czasem pierwsze wrażenie przesądza o dalszych losach znajomości. Te feromony pozwolą sprawić, aby było ono mocne. 

Jeśli zdarza Ci się myśleć, że brakuje Ci pewności siebie a kontakty z innymi sprawiają, że stres odbiera Ci swobodę bycia sobą, zdecydowanie musisz ich wypróbować. Pozwolą Ci one zdobyć i utrzymać zainteresowanie, aby dać innym szansę poznać, jak fascynującą jesteś osobą, kiedy jesteś po prostu sobą. Poczujesz wreszcie komfort bycia we własnej skórze, a Twoje stosunki towarzyskie nabiorą nowej jakości. Kompozycja związków semiochemicznych z linii Seduction pomagają pokonać nieśmiałość, podnieść samoocenę, i wyjść poza swoją strefę komfortu. Właśnie tam dzieje się wiele fascynujących rzeczy, w których możesz również uczestniczyć.

Linia Heroism

​Czy myślisz czasem, jak wspaniale byłoby mieć supermoce? Bohaterzy zazwyczaj są podziwiani. Ludzie są w nich zapatrzeni, uważają ich za doskonałe wzory, naśladują ich. Chcesz się dowiedzieć, jak to jest, kiedy wszyscy liczą się z Twoim zdaniem?

Voilà, oto perfumy z feromonami z serii Heroism dla Niej i dla Niego. Zostały dokładnie połączone w kombinację, która sprawi, że inni dostrzegą w Tobie autorytet. Spojrzą na Ciebie z szacunkiem i dostrzegą w Tobie osobę godną uznania i przychylności. Właśnie ta mieszanka została przygotowana dla wszystkich, którzy pragną mieć prawdziwy wpływ na przebieg wydarzeń i wziąć sprawy w swoje ręce. Możesz z sukcesem wykorzystywać ją nie tylko w życiu prywatnym. Gwarantują one profity również w życiu zawodowym. Łatwiejsze negocjacje z Klientami, wysoka pozycja w zespole współpracowników, większa decyzyjność i bardziej samodzielne stanowisko? Perfumy z feromonami z linii Heroism zostały zaprojektowane z myślą, by być Twoją tajną bronią.

Linia Empire

​Damskie i męskie perfumy z serii Cesarstwo przygotowane zostały specjalnie z myślą o osobach o szczególnych oczekiwaniach. To odpowiedź na wyjątkowe potrzeby wszystkich tych, którzy doskonale wiedzą, czego pragną od życia.

Linia Empire ma za zadanie utorować im drogę do wielopłaszczyznowego, spektakularnego sukcesu. Ta mieszanka feromonów daje prawdziwą władzę, kontrolę nad każdą sytuacją. Usuwa z drogi niepotrzebne rozproszenia, ograniczenia i limity. Perfumy otwierają przed Tobą przede wszystkim nieograniczone możliwości. Z nimi słowo „niemożliwe” traci swoje znaczenie. Są one praktycznie narzędziem do kształtowania rzeczywistości i mogą trafić właśnie w Twoje ręce. Pomogą Ci one wpłynąć na przebieg dyskusji, dając Ci ostateczny głos i zjednując Ci innych rozmówców, zachęcając ich do przychylności. Pomyśl, co możesz zrobić z taką przewagą. Dzięki niej możesz zrealizować swoje najśmielsze fantazje i najzuchwalszej plany.  Nadasz przyspieszenia swojemu życiu i sprawisz, że będzie dokładnie takie, o jakim marzysz. 

najskuteczniejsze perfumy z feromonami dla mężczyzn

Najlepsze perfumy z feromonami

​Perfumy Just You zostały stworzone z myślą właśnie o Tobie. Ich misją jest diametralna zmiana Twojego komfortu życia. Nie tylko ich receptury są starannie dopracowane, równie istotna była przy ich tworzeniu postać, w której do Was trafią. Zależało nam, abyście byli świadomi, że nie są one tylko perfumami. Są one swojego rodzaju przepustką do strefy VIP życia. Oryginalne, importowane od najpopularniejszego, austriackiego producenta kryształki zdobią elegancki flakonik. Opakowanie w minimalistycznym i eleganckim stylu wyścielone zostało atłasem, a także zaopatrzone w ozdobne wstęgi. Dzięki dbałości o każdy, najmniejszy nawet szczegół, produkt ten jest luksusowy, jednocześnie dostępny dla każdego. Będą doskonałym prezentem dla siebie, także dla najbliższych. Już wkrótce perfumy z feromonami Just You dostępne będą w naszym salonie stacjonarnym, a już dziś dostępne są w przedsprzedaży. 

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

2 komentarze

  1. […] na temat feromonów nie ustają w naszym salonie nawet na chwilę. Wszystko za sprawą perfum z dodatkiem feromonów, które stworzyła mgr Justyna Płonka. Te już wkrótce, pod marką Just You, pojawią się w […]

  2. Gosia says:

    Czekam z niecierpliwością na feromony Just You! Od razu kupie wszystkie rodzaje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *