Bogaty wybór feromonów w Erotic Med
Edukacja seksualna,Od Erotic Med

Czym są i jak działają feromony?

Popularne feromony

​Dyskusje na temat feromonów nie ustają w naszym salonie nawet na chwilę. Wszystko za sprawą perfum z dodatkiem feromonów, które stworzyła mgr Justyna Płonka. Te już wkrótce, pod marką Just You, pojawią się w naszym salonie, o czym wieci​​e już z jednego ze starszych artykułów. Już dziś jednak cały Zespół skrupulatnie uzupełnia swoją wiedzę na temat sekretów ich działania i chętnie dzieli się ciekawostkami z Gośćmi naszego salonu Erotic Med. A zainteresowanych tym tematem jest naprawdę sporo. Dlatego dzisiaj opowiem trochę, zarówno w formie pisemnej, jak i w krótkim filmiku, na czym polega magia feromonów. Czy to prawdziwe czary, czy kuglarskiej sztuczki – poznacie odpowiedź również na to pytanie. 

Czy substancje semiochemiczne naprawdę działają?

Narząd Jacobsona, choć znajduje się w nosie, tak naprawdę nie ma nic wspólnego z normalnym węchem. Odpowiada on za analizę chemiczną. W świecie zwierząt pełni on bardzo ważną funkcję, ponieważ umożliwia komunikację niewerbalną. U ludzi ma charakter szczątkowy i nie posiada receptorów. Z tego względu jego funkcja u człowieka nie jest oczywista, jednak receptory feromonów u ludzi zostały zlokalizowane w śluzówce nosa, a kolejne badana naukowe dowodzą, że ludzie również na nie silnie reagują. 

Jak działają feromony? 

Feromony to związki semiochemiczne, które służą do komunikacji. Mogą one być wykorzystane w celu przywabienia Partnera/Partnerki, odstraszenia rywala, zaznaczenia terytorium. Wywołują one podświadomą, określoną reakcję w mózgu. Istnieją oczywiście różne feromony, które niosą ze sobą inne informacje. Najczęściej spotykamy się z:

– androstenonem – męskim feromonem sygnalizującym dominację,

– androstenolem – męskim feromonem atrakcyjności, 

– alpha-androstenon – feromon satysfakcji, uspokojenia,

– kopuliny – feromon podniecenia.

feromony dla kobiet w Erotic Med

Oczywiście tych związków jest o wiele więcej, jednak w mieszankach feromonowych dostępnych na rynku najczęściej wykorzystuje się te wymienione powyżej. Skuteczność i sposób działania konkretnej mikstury zależy od ilości i proporcji użytych feromonów. Możemy zatem uzyskać różne efekty poprzez manipulację ich składem.

Jakie feromony wybrać?

Prośba o polecenie konkretnych feromonów często się powtarza w naszym salonie stacjonarnym, a także w Waszych wiadomościach. Rzadko którzy producenci podają proporcje feromonów, jakie używają do swoich produktów. Niestety często są to relatywnie niewielkie ich ilości, ponieważ producentom zależy na dostosowaniu produktu do oczekiwań Klienta. Chodzi tutaj głównie o znośny kompromis pomiędzy ceną a jakością, zważywszy na to, że feromony to naprawdę drogie substancje. Nie dziwi więc, że za dobre i skuteczne feromony przychodzi nam sporo zapłacić. Te tańsze flakoniki mogą nie spełnić naszych oczekiwań.

W naszym salonie bardzo często polecamy perfumy z feromonami o świeżym, lekkim zapachu inspirowanym Nowym Yorkiem w wersji Miyoshi Miyagi Next dla Niej i Miyoshi Miyagi Next dla Niego. W salonie stacjonarnym posiadamy otwarty produkt, który często nanosimy na nadgarstki naszych Gości. Bardzo wielu z nich wraca do nas twierdząc, że spotkało ich coś pozytywnego, co przypisują właśnie działaniu feromonów. Inną propozycją, która w naszym salonie ma mocne rekomendacje jest intensywny, inspirowany francuskimi perfumami zapach z feromonami dla Kobiet i zapach z feromonami dla Mężczyzn. Jest on zdecydowanie cięższy, jednak jego nuty zapachowe potrafią naprawdę zaintrygować otoczenie. 

skuteczne feromony erotic med

Feromony Just You 

Już bardzo niedługo w naszym salonie będziecie mogli również znaleźć wspomniane wyżej perfumy z feromonami stworzone przez naszą Sex Coach – Justynę Płonkę. Opracowane przez nią proporcje związków semiochemicznych są ukierunkowane na wybrany cel. Seducer i Seductress pomogą w zainteresowaniu sobą potencjalnych partnerów. Hero i Heroine pomogą budować oparte na zaufaniu, trwałe relacje w życiu osobistym i zawodowym. Emperor i Empress pozwolą osiągnąć każdy wymarzony cel i pozwolą mieć realny wpływ na przebieg wydarzeń. W perfumach z feromonami autorstwa mgr Justyny Płonki nie ma miejsca na kompromisy. Ilość i proporcje zawartych w nich związków semiochemicznych zostały ukierunkowane wyłącznie na zamierzony efekt, bez narzucenia cenowych ograniczeń. 

Jeśli kiedykolwiek chcieliście spróbować działania feromonów, to jest to naprawdę świetny pomysł i zachęcamy do jego zrealizowania. Przede wszystkim feromony pomagają nam poczuć przypływ pewności siebie i podnieść nasze poczucie własnej wartości. Nie od dziś wiadomo, że te cechy są atrakcyjne dla naszego otoczenia, choćby dlatego feromony na codzień są świetnym rozwiązaniem. 

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

1 komentarz

  1. Aneta says:

    nie mogę się doczekać na perfumy z feromonami Just you!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *