Najlepsze masturbatory dla mężczyzn
Edukacja seksualna,Rankingi produktów

Najlepszy masturbator – który wybrać?

​Masturbacja – forma eksploracji własnego ciała

​Masturbacja przez lata uważana była za wstydliwą czynność, do której raczej się nie przyznawano, a tematy z nią związane były wymownie omijane. Tymczasem ośmielę sie stwierdzić, że masturbują się niemal wszyscy, bez względu na wiek czy płeć. Zaprzeczanie istnieniu masturbacji nie sprawi, że ona zniknie, i całe szczęście. O znaczeniu masturbacji pisałam już wcześniej, zapraszam wiec do jednego z naszych starszych artykułów. W szczerym rachunku sumienia sami odpowiedzcie sobie na pytanie: ile przyjemności w życiu dała Wam masturbacja? Kiedy to zrobicie zrozumiecie, że jest to naturalna czynność, w której nie ma nic zdrożnego. Przeciwnie, pozwala zaspokoić swoje potrzeby, poznać i zrozumieć swoje ciało. Z tą świadomością, uwolniona od piętna wstydu masturbacja, będzie jeszcze bardziej satysfakcjonujaca. Zwłaszcza jeśli zostanie do niej użyty jak najlepszy masturbator.

Najlepszy masturbator – propozycje marki SVAKOM

​​Pozostając w temacie dającej przyjemność masturbacji, nie musi mieć ona formy ręcznej stymulacji narządów płciowych. Kobiety używają do tej czynności dopochwowych wibratorów lub stymulatorów łechtaczki. Mężczyźni używali do tego celu masturbatorów tzw. strokerów, które były waginopodobnymi, silikonowymi tunelami, wypełnionymi stymulującymi wypustkami. Szczytem finezji w tej kategorii była funkcja wibracji, która według wielu panów, niewiele wnosiła korzyści. Ale to się zmieniło, a marka SVAKOM udowodniła, że w tej dziedzinie również może nastąpić rewolucja.

Najlepszy masturbator - który wybrać?

​Funkcje najlepszych masturbatorów

​Kiedy na codzień pracuje się w branży gadżetów erotycznych, mniej rzeczy zaskakuje czy robi piorunujące wrażenie. Ale kiedy pierwszy raz zobaczyłyśmy masturbator z ruchem posuwistym tej marki, takie właśnie wywołał w nas emocje. Wreszcie ktoś wykroczył poza granicę waginy w tubie i stworzył zupełnie inny koncept męskiego gadżetu do masturbacji. W ślad za nim pojawiły się następne, nietuzinkowe urządzenia dla panów, które naprawdę zasługują na uwagę. Równie pomysłowe i nowoczesne.

​Dziś w SVAKOMowej kolekcji jest już cztery przedniej jakości urządzenia, o których chcę właśnie opowiedzieć. Ich cechą wspólną jest wykonanie z troską o jak najlepsze walory użytkowe i estetyczne. Solidne i twarde, monobryłowe obudowy to jedna z rzeczy, które rzucają się w oczy jako pierwsze. Każde z urządzeń na dzień dzisiejszy ma dostępne wymienne wkłady, co jest ogromnym plusem. Na pewno mogłabym dalej mnożyć tutaj superlatywy, ale zamiast tego przedstawię każdy z masturbatorów i opiszę ich niesamowite funkcje. Zapraszam również do obejrzenia filmiku.

Masturbator z ruchem posuwistym

Masturbator z ruchem posuwistym wykonuje płynny ruch zbliżony do ruchów frykcyjnych, powtarzanych podczas zbliżenia. Miękki tunel jest odlany z przyjemnego w dotyku materiału. W jego wnętrzu znajdują się liczne wypustki dodatkowo stymulujące penisa. Tunel przesuwa się w górę i w dół urządzenia, realistycznie imitując prawdziwy stosunek bez konieczności poruszania ręką. Efekty dźwiękowe, jakie wydobywają się z urządzenia, potęgują dodatkowo to wrażenie. Przenoszą użytkownika w różne miejsca, jak np. plaża, biuro czy samolot. Erotyczny głos dobiegający z ulokowanego pod spodem urządzenia głośnika pomaga lepiej wczuć się w sytuację. Prosta obudowa odlana została z grubej warstwy tworzywa. Na niej znajdziemy delikatnie zarysowany panel sterowania. Jest on bardzo intuicyjny. Posiada trzy łatwo dostępne przyciski. Panel ten nie jest jednak jedyną metodą sterowania urządzeniem. Jego pracę można kontrolować również poprzez aplikację mobilną. Jego interaktywne funkcje opiszę w dalszej części artykułu.

Masturbator z efektem ssania

​I kiedy już wydaje się, że nic lepszego nie może już zostać wymyślone, marka SVAKOM znów zaskakuje. Na rynku pojawia się mniejszy masturbator o równie ciekawych możliwościach. Kompaktowa obudowa nie mieści silnika zdolnego do poruszania tunelem. Wyposażona została w niewielką jednostkę wibrującą o dużej mocy. Jednak nie to odróżnia ten model od wielu innych, dostępnych na rynku, wibrujących klonów. Jego wyjątkową supermocą jest możliwość obkurczania rękawa, co dla użytkownika oznacza intensywne wrażenie zasysania. Bardzo dużo panów poszukuje takiego właśnie efektu. Dotychczas nie było takiego urządzenia, które wychodziłoby naprzeciw tym oczekiwaniom. I właśnie wtedy pojawił się ten model, wyznaczając nowe standardy dla całej kategorii produktów. Ten masturbator nie posiada efektów dźwiękowych, a sterowanie jego funkcjami możliwe jest za pomocą pojedynczego przycisku, umiejscowionego pod spodem urządzenia. Podobnie, jak wyżej opisywany model, ten również umożliwia sterowanie za pomocą aplikacji na telefon. 

Najlepszy masturbator - który wybrać?

Masturbator zasysający z ruchem posuwistym

​Czy można chcieć czegoś więcej? Okazuje się, że owszem, a marka SVAKOM poszła o jeszcze jeden krok do przodu i połączyła niesamowite funkcje obydwu powyższych masturbatorów. Urządzenie nie tylko wykonuje ruch posuwisty, ale również jednocześnie daje efekt zasysania. Dodatkowo pozwala na ogrzanie tunelu, by uzyskać jak najbardziej rzeczywiste wrażenie obcowania z drugą osobą. Taki zestaw gwarantuje satysfakcjonujące doznania. Trybami pracy urządzenia zarządzamy ponownie z poziomu intuicyjnego panelu. Na panelu znajdziemy dwa przyciski i suwak do regulacji intensywności ruchu posuwistego. Również ten gadżet wyposażony został w interaktywne funkcje, które sprawiają, że używanie go jest jeszcze przyjemniejsze. Czyż to nie jest najlepszy masturbator, o jakim słyszeliście? Albo przynajmniej jeden z najlepszych.

Najlepszy masturbator – funkcje interaktywne

​Wszystkie trzy wymienione wyżej masturbatory mogą być sterowane zdalnie bez względu na odległość, za pomocą aplikacji mobilnej. W niej właśnie płynnie dostosujemy intensywność i tryb pracy urządzenia do własnych preferencji a nawet utworzymy własne sekwencje. Ich udoskonalenia sięgają jednak o wiele dalej. Aplikacja mobilna pozwala połączyć się partnerom przez chat video. Wyobrażasz sobie, jak wspaniale jest czasem móc oddać kontrolę drugiej osobie i po prostu doświadczać nieoczekiwanych bodźców? Urządzenie może również dopasować tryb pracy do akcji interaktywnych filmików 2D, których wiele można znaleźć na popularnych portalach erotycznych. Wszystkie te innowacje właśnie po to, by zapewnić użytkownikowi jak najbardziej niespodziewaną, spontaniczną i zaskakującą stymulację, dając silne i niesamowite doświadczenia.

Najlepszy masturbator - który wybrać?

​Klasyczny, mocny masturbator 

​Ostatnim masturbatorem, jaki chcę przedstawić jest bardzo klasyczny, wibrujący masturbator. Jego biała obudowa odlana została w całości z grubej warstwy twórzywa ABS. Nie posiada on interaktywnych funkcji czy wymyślnych ruchów, ale uzbrojony został w bardzo silną jednostkę wibrującą. Jego tunel również jest miękki i przyjemny w dotyku, a jego wnętrze bogate w wypustki stymulujące. Ta propozycja, to najlepszy masturbator dla wszystkich wielbicieli nieskomplikowanych gadżetów oraz tych, którym nie po drodze z nowoczesną technologią. Będzie on idealną, prostą alternatywą dla przedstawionych wcześniej modeli.

​Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Krakowie przy ul. Kobierzyńskiej 220, gdzie obejrzeć można ekspozytory wszystkich czterech, opisywanych powyżej masturbatorów, a także wiele, wiele innych modeli. Nasz przyjazny personel zawsze służy poradą i wskazówką przy wyborze. 

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *