poradnia erotyczna erotic med
Edukacja seksualna,Od Erotic Med

Erotic Med – Poradnia erotyczna

Poradnia erotyczna – rzetelna wiedza

Sfery naszego życia przenikają się i mają na siebie wzajemnie ogromny wpływ. Udowadnia to wiele badań naukowych, wskazujących na korelację udanego życia erotycznego z ogólnym dobrym samopoczuciem. Dlaczego więc mamy wciąż opory, bo odpowiednio zadbać o tą sferę naszego życia? O tak naturalnej i podstawowej czynności rozmawiamy ściszonym głosem rozglądając się wokół, czy przypadkiem nikt nie usłyszy o czym rozmawiamy? Dlaczego seks w towarzystwie jest częściej powodem do rubasznych żartów, niż do konstruktywnej dyskusji? Dlaczego wszystko, co z seksem związane, trzymamy głęboko w środku i często nigdy tego nikomu nie pokazujemy, nawet Partnerowi? Czemu wstydzimy się swoich pragnień, swoich fantazji, tego, kim jesteśmy? Zadajemy sobie te pytania codziennie. Poradnia erotyczna, jaką dla Was jesteśmy, wciąż szuka na nie odpowiedzi.

Nie masz z kim porozmawiać o seksie

„Nie mam o tym nawet z kim porozmawiać” – takie zdanie często pada z ust naszych Gości. Zauważają oni, że kiedy próbują wkraczać na tematy erotyki z osobami ze swojego otoczenia, często są one ucinane a oni sami są traktowani jak niepyszni, jakby dopuścili się czegoś wysoce niestosownego. To sprawia, że często rośnie w nich poczucie, że coś jest nie tak z ich seksualnością lub umiejętnościami społecznymi, że ich potrzeby różnią się od tych, które mają inni. Czują się wyalienowani i uczą się powściągliwości od tematów okołoseksualnych, ponieważ uważają, że tak nakazują ogólnie przyjęte normy społeczne.

Gdyby się nad tym zastanowić – uczymy się w życiu wielu niepraktycznych, nieprzydatnych rzeczy, natomiast liczymy na to, że wiedza w temacie naszej seksualności po prostu sama przyjdzie z czasem. Niestety, jeśli nie postaramy się, aby pochodziła ona z rzetelnych źródeł i aby była ona komplementarna, będzie nam jej brakować, a to z kolei będzie rzutować na jakość naszych zbliżeń. To właśnie dlatego powstało takie miejsce jak poradnia erotyczna Erotic Med. Seks to nie tylko prosta, instynktowna czynność, nie wystarczy nauczyć się ruchów. Seks to również uczucia, bliskość, wrażliwość na Partnera/kę. To nie tylko fizyczność, ale również psychologia. Jeśli będziemy spoglądać na niego przez pryzmat jednego tylko aspektu, spora szansa, że nie da on pełnej satysfakcji ani nam samym, ani naszym Partnerom. Zawsze będzie czegoś brakować, będzie w nas narastać uczucie niespełnienia i frustracji.

Erotic Med - poradnia seksualności.

Rzetelna wiedza o seksie – towar luksusowy

Skąd jednak brać tą wiedzę, skoro wstydzą się z nami na ten temat rozmawiać rodzice? Jak się jej uczyć skoro nauczyciele omawiają wyłącznie biologię samego procesu? Jak ją doskonalić jeśli Partner/ka nie potrafi opowiedzieć o swoich oczekiwaniach? Wpadamy w spiralę pruderyjności, zamykamy się w strefie komfortu, gdzie tak naprawdę zmagamy się z samotnością, brakiem akceptacji, własnymi kompleksami i tłumieniem własnych potrzeb.

Dlaczego nie możemy porozmawiać o tej stronie ludzkiej natury z naszymi najbliższymi? Dlaczego boimy się ich dezaprobaty, osądów, krytyki i wolimy ukrywać przed nimi tą część siebie licząc, że sami się domyślą w jaki sposób chcemy być przez nich pieszczeni? Czemu łatwiej nam szukać pomocy u anonimowych osób w internecie, które są wątpliwym źródłem wiedzy? Dlaczego zamiast przyjąć, że skoro wszyscy mamy swoje erotyczne potrzeby a seks jest naturalną czynnością, jak oddychanie czy jedzenie, wolimy stawiać go w jednym rzędzie z wynaturzeniem, dewiacją, czymś, czego trzeba się wstydzić i to ukrywać?

Czy Twoje potrzeby są dziwne?

„Wiem, że jestem dziwny/dziwna, ale…” – to również często zdarza nam się słyszeć. Z reguły po takim wstępie nic dziwnego nie pada w dalszej części zdania. Brak orgazmu pochwowego, ani bardzo wrażliwa łechtaczka, ani duże wargi sromowe, ani chęć powiększenia penisa, ani chęć przedłużenia stosunku, ani problemy z erekcją, ani tęsknota z byciem skrępowanym. Żadne z tych rzeczy nie są dziwne czy patologiczne. Luźna pochwa, nietrzymanie moczu, seks analny, masturbacja, chęć uprawiania seksu z więcej niż jednym partnerem, przyjemność czerpana z bycia podglądanym, przebieranki, marzenie o byciu niegrzecznym w miejscach publicznych… Nie ma w tym nic wstydliwego czy godnego potępienia. To właśnie jest nasze przesłanie i od lat staramy się tworzyć dla was właśnie takie miejsce, w którym można o tym wszystkim porozmawiać.

Wielu z Was mieliśmy przyjemność już gościć w naszych progach, nawiązaliśmy z Wami wspaniałe kontakty, często do nas wracacie porozmawiać na każdy temat (czasem nawet na te zupełnie odbiegające od meritum). Ci z Was, którzy przekonali się jaka atmosfera u nas panuje wiedzą, że stawiamy ciągły rozwój. Każda z nas czuje potrzebę ciągłego poszerzania swojej wiedzy, dlatego staramy się dokształcać na wszelkie możliwe sposoby. Robimy to po to, by móc Was lepiej zrozumieć i móc Wam lepiej doradzić lub pomóc, kiedy tego od nas oczekujecie. Przyjmując Was w naszych progach jesteśmy dla Was – nasza wiedza tematyczna, nasze doświadczenia, doświadczenia tysięcy osób, z którymi rozmawiamy, ekspozytory gadżetów w salonie – wszystko to jest do Waszej dyspozycji.

Erotic Med - poradnia erotyczna

Erotic Med – ludzie tacy jak Ty

W poradni erotycznej Erotic Med możesz wszystko – spośród pięciu pracujących tam konsultantek możesz wybrać tą, z którą znajdziesz najlepszą nić porozumienia. Żadna z nas nie jest anonimowa – od samego początku, zanim my poznamy Ciebie, Ty możesz poznać nas, zobaczyć jak wyglądamy, przeczytać kilka słów o tym, co do zespołu wnosi każda z nas.

Nasz bardzo zgrany zespół idealnie się uzupełnia kompetencjami, doświadczeniami, umiejętnościami społecznymi. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. W naszym salonie możesz zdecydować z kim, o czym i w jaki sposób chcesz porozmawiać. Możesz być naprawdę sobą i czuć się swobodnie z tym, co Cię podnieca, o czym fantazjujesz, czego potrzebujesz. Tutaj nikt Cię nie ocenia, nikt nie komentuje, nikt się nie śmieje, nikt się nie obrusza.

Pierwszy raz w sexshopie

„To mój pierwszy raz w sexshopie, spodziewałem/am się czegoś zupełnie innego”. To nie przypadek. Nasza poradnia erotyczna w każdym szczególe została zaprojektowana dla jak najwyższego komfortu odwiedzających go Gości. Nowoczesny i przytulny design, komfortowa i niekrępująca atmosfera, sympatyczna i pomocna obsługa. Dbamy o to, by na naszych półkach był wybór najciekawszych produktów. Troszczymy się, by nie zabrakło w naszym salonie najgłośniejszych premier. Pragniemy, byście mogli zobaczyć w naszym salonie ciekawe i fascynujące gadżety, które mogą dać Wam więcej satysfakcji z życia intymnego.

Samodoskonalenie i rozwój osobisty według psychologów są jedną z najważniejszych potrzeb człowieka. Instynktownie dążymy do awansów, ciągle ciekawią nas nowe rzeczy, podnosimy własne umiejętności i kwalifikacje, pragniemy piąć się po szczeblach drabiny społecznej. Dlaczego mielibyśmy tego pragnienia nie przenieść również na sferę erotyczną? Większa świadomość w tej dziedzinie pozwala czerpać ze zbliżeń nieporównywalnie więcej satysfakcji. Wychodząc z tego założenia staramy się stwarzać naszym Gościom warunki do odkrywania meandrów własnej seksualności.

Personel naszej poradni erotycznej posiada wiedzę i kwalifikacje, które pozwalają na wskazanie całego spektrum możliwości urozmaicenia intymnych chwil, wachlarza nowych doznań, których można doświadczyć, gadżetów, których można użyć i sposobów ich wykorzystania. Codziennie mamy do czynienia z Klientami mocno świadomymi swoich potrzeb, mającymi wiele własnych przeżyć i wiedzącymi doskonale czego szukają. Ale spotykamy się także z takimi, którzy mają bardzo niewiele doświadczeń poza klasycznym seksem, nie posiadają gadżetów erotycznych ani żadnej wiedzy o nich, oraz całym spektrum klientów pomiędzy tymi dwoma, skrajnymi grupami. Do wszystkich podchodzimy z jednakową życzliwością i zaangażowaniem, bez względu na to z jakim zagadnieniem do nas przychodzą. Wszyscy poczują się u nas tak samo priorytetowo potraktowani i znajdą odpowiedzi na wszystkie nurtujące ich kwestie. Żadne pytanie nie jest tu głupie, żadnego nie trzeba się wstydzić.

Erotic Med - poradnia seksualności.

Poradnia erotyczna – miejsce swobodnych rozmów o seksie

To tutaj jest miejsce i ludzie, z którymi można swobodnie i naturalnie porozmawiać na temat seksu. U nas można pożartować i pośmiać się, zobaczyć ciekawe nowości. Właśnie nas możesz poradzić się w sprawach, o których masz opory by powiedzieć komukolwiek innemu. Jesteśmy dla naszych Gości najlepszymi przyjaciółmi, którym mogą się zwierzyć ze wszystkiego, o wszystko zapytać, poradzić się w nurtujących sprawach. Możemy rozmawiać o przebierankach czy fetyszach, o rozmiarze penisa, kształcie warg sromowych, braku orgazmu czy zbyt szybkim orgazmie. Żaden temat nie jest nam obcy, żadnego tematu się nie boimy.

Dla wielu z naszych Gości swoboda i bezpośredniość, z jaką można porozmawiać o seksie jest odświeżającym doświadczeniem. Używamy neutralnej w wydźwięku, medycznej nomenklatury, która nikogo nie obraża i nie zawstydza. Znamy anatomię, podstawy seksuologii, współpracujemy z ginekologami, psychologami – potrafimy doradzić nie tylko profesjonalnie, ale również szczerze. Czerpiemy z doświadczeń naszych Klientów, mamy więc dostęp do sporej próby statystycznej. Dzięki temu możemy rozmawiać nie tylko o potencjalnej przyjemności, ale również potencjalnych zagrożeniach wielu rozwiązań. Bazujemy na setkach, tysiącach opinii naszych zaufanych Gości, którzy dzielą się z nami własnymi historiami i wrażeniami.

Indywidualne podejście w poradni Erotic Med

Goście w naszym salonie liczyć mogą na rzetelną poradę i życzliwą opiekę. Indywidualne podejście do każdego z odwiedzających nas Klientów sprawia, że wszyscy czują się u nas doskonale. Z tego również powodu chętnie do nas wracają, czując nasze zaangażowanie. Poradnia erotyczna Erotic Med jest dla nich odskocznią od obłudnej często rzeczywistości, pełnej fałszywego wstydu i pozorów. Tutaj dajemy wszystkim możliwość bycia po prostu i aż sobą, bez otoczki, bez udawania, bez zbędnych nadinterpretacji. Okazuje się, że dla wielu naszych Klientów jest to najbardziej luksusowy towar ze wszystkich, jakie mamy do zaproponowania. Kilka chwil spędzonych w naszym salonie potrafi zadziałać jak dzień w SPA, dając przyjemne uczucie odprężenia i pokłady pozytywnej energii. „Aż chce się wracać” – to dla nas najlepszy komplement, świadczący o tym, że to, co robimy, robimy naprawdę dobrze.

Jeśli masz ochotę do nas zajrzeć, ale ciągle znajdujesz jakieś powody, dla których tego nie robisz, zapraszamy właśnie Ciebie. Czemu nie zaspokoisz tej ciekawości? Wstydzisz się? Nasza poradnia erotyczna jest jednym z najpopularniejszych miejsc na mapie Krakowa. Na pewno nie stało się tak dlatego, że nikt do nas nie przychodzi. Obawiasz się, że będziesz oceniany/a przez Obsługę? Cokolwiek chcesz nam powiedzieć, na pewno nie jesteś w tym odosobniony/a. Zapewne słyszałyśmy to już co najmniej kilka razy. Szanujemy wszystkich naszych Gości a naszą pracą jest pomóc im znaleźć dokładnie to, czego potrzebują.

Poradnia erotyczna Erotic Med – bez osądów

Boisz się, że będą Cię oceniać inni Klienci? Oni są w tym miejscu w tym samym celu, w którym Ty się tu znajdujesz. Może dzielą Was upodobania, ale łączy chęć przeżycia czegoś wyjątkowego. Martwisz się, że ktoś znajomy może Cię zobaczyć? Gwarantujemy, że on także uprawia seks. Nie musisz się wstydzić, że to robisz – to zupełnie naturalna czynność. Obawiasz się, że nie masz dostatecznej wiedzy, by wybrać coś dla siebie? Jesteśmy tu nie tylko po to, byś miał/a komu zapłacić za zakupy. Naszym zadaniem jest przede wszystkim doradzić Ci, pomóc w wyborze, pokazać ewentualności. Będziesz w najlepszych rękach. Uważasz, że do takiego sklepu przychodzą tylko dewianci i nie chcesz stać z nimi w jednym szeregu? Nasz salon jest rekomendowany przez środowisko medyczne. Nasza poradnia wśród swoich stałych Klientów ma nie tylko lekarzy, polityków, prawników, przedstawicieli handlowych, studentów, turystów, rolników, matki, wdowców, nowożeńców, osoby w kwiecie wieku.

Wszyscy do nas przychodzą. Może nawet Twoi sąsiedzi? Zamiast więc myśleć co może Cię tu czekać, zdobądź się na odwagę i sprawdź to sam/a? Brakuje nam właśnie Ciebie.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

1 komentarz

  1. eroticmed to najlepszy sklep erotyczny w całej polsce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *