Rankingi produktów

Najlepsze masturbatory dla mężczyzn – jaki masturbator wybrać?

Masturbator dla mężczyzny – dla singli, czy dla osób w związku?

Masturbatory męskie to rosnąca w popularność dziedzina gadżetów erotycznych. Z wielką przyjemnością obserwujemy, że interesują one już nie tylko jako gadżet pierwszej potrzeby, który pozwala na rozładowanie napięcia seksualnego np. mężczyzn pracujących w delegacji, nie będących w związku lub mających większe potrzeby niż partnerka, ale coraz częściej masturbator traktowany jest jako gadżet wykorzystywany do urozmaicenia gry wstępnej dla par. Coraz częściej ta zabawka przestaje być traktowana jak wstydliwa tajemnica, skrupulatnie ukrywana przed partnerką i owiana zmową milczenia, a staje się ciekawym polem do eksperymentowania w parze, poszerzenia horyzontów wspólnej zabawy i przeniesienia gry wstępnej w zupełnie nowy wymiar. Cieszy nas zawsze to, że jesteście otwarci na swoje potrzeby i chcecie je zaspakajać, że przychodzicie do nas, by dokonać wspólnego wyboru i brać czynny udział w każdym etapie życia erotycznego partnera. To bardzo budujące.

Przede wszystkim musimy wyjaśnić jedną rzecz ponad wszelką wątpliwość. Używanie masturbatora przez mężczyznę nie musi oznaczać, że nie czuje się on w pełni zaspokajany przez partnerkę lub że potrzebuje on większych wrażeń. Masturbator z całą pewnością nie zastąpi partnerki i nie jest dla niej żadną konkurencją, nie powinien tak też być traktowany. Jeśli spojrzymy na niego jako na gadżet, który ma tylko rozgrzać atmosferę przed wspólnym finałem lub awaryjnie zaspokajający partnera w momentach rozłąki, z pewnością uda Wam się oswoić tę zabawkę i może okazać się, że używanie jej wniosłoby wiele dobrego w życie Was obojga.


Wybór męskich masturbatorów jest naprawdę duży

Jak wybrać najlepszy masturbator męski?

Dzisiaj wybór masturbatorów jest naprawdę gigantyczny. Mają one przeróżne kształty – niektóre do złudzenia przypominają waginę, czasem wręcz nawet są odlewami części ciała gwiazd porno, jak seria Fleshligt Girls, inne nie sugerują wyglądem nawet swojego przeznaczenia, przybierając kształt hantli, latarki lub futurystycznego urządzenia o bliżej niesprecyzowanej funkcji. Inaczej również traktują one zadanie stymulacji penisa – jedne to po prostu tunele z wypustkami o różnych kształtach, inne dodatkowo mają funkcję wibracji, bardziej zaawansowane masturbatory elektryczne mogą wykonywać pchnięcia, obroty czy ruchy posuwiste. Jak zatem wybrać najlepszy masturbator dla mężczyzny?

Jaki masturbator jest najlepszy? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Tak, jak nie wszyscy cenimy sobie te same pozycje w łóżku, nie wszyscy lubimy takie same pieszczoty, tak samo najlepszy masturbator dla każdego Pana będzie znaczył coś innego. Aby jednak zainspirować mężczyzn do zgłębienia tematu męskich masturbatorów, przedstawię kilka cieszących się w naszym salonie stacjonarnym dużą popularnością i pozytywnymi opiniami użytkowników modeli.

1. Dwustronny masturbator z jednej strony przypomina waginę, z drugiej usta. Obydwa końce wyposażone zostały w fakturę stymulującą dostarczając nie tylko różnych wrażeń wzrokowych, jak również zupełnie odmiennych doświadczeń sensorycznych. Tunel wykonany został z przyjemnego w dotyku i bezpiecznego dla ciała, do złudzenia przypominającego prawdziwą skórę materiału. Urządzenie wyposażone zostało w bardzo mocny, wydajny, ale jednocześnie bardzo cicho pracujący silnik, który zapewnia użytkownikowi wybór spośród aż 36 trybów wibracji, dodatkowo posiadających pięciostopniową regulację intensywności.

Z zewnątrz srebrno-czarna obudowa nie sugeruje erotycznego przeznaczenia tego gadżetu, przypomina raczej bezprzewodowy głośnik lub elegancji futerał, etui, więc nie powinno budzić zainteresowania postronnych osób. Zabawka ta ma wbudowany wewnętrzny akumulator, który zasilany jest dołączonym do zestawu kablem USB, jej użycie nie wymaga dodatkowo zakupu baterii. Tunel jest łatwy w demontażu, a tym samym jego utrzymanie w higienicznej czystości nie nastręcza problemów.


Masturbatory różnią się nie tylko wyglądem, ale również stymulacją, jakiej dostarczają

2. Inteligentny masturbator na przyssawce wykonany został z najwyższej jakości materiałów, zarówno jego estetyczna obudowa, jak i jego pełne dobrych wrażeń wnętrze. Estetyczny, futurystyczny wygląd gadżetu zachęca do bliższego zapoznania się z jego funkcjami. Wejście do naszpikowanego wypustkami stymulującymi tunelu ma kształt waginy. Element ten wykonany został z największą dbałością o każdy szczegół z bezpiecznej dla ciała i bardzo realistycznej cyberskóry.

Urządzenie to pracuje w 7 trybach o różnym wzorze i różnej intensywności. Dodatkowo, dla większego realizmu, wyposażone zostało w efekty dźwiękowe, które sprzężone są z wbudowanym sensorem ruchu sprawiając, że masturbator reaguje na wykonywane przez użytkownika działania. Model ten wyposażony został w dokręcaną przyssawkę, która pozwala przymocować go do dowolnej, płaskiej powierzchni i użytkować bez angażowania rąk. W zestawie znajduje się również kabel zasilający oraz słuchawki. Rękaw można bez trudu zdemontować w celu utrzymania go w higienicznej czystości.

3. Wibrujący masturbaror z szerokim wejściem to jeden z tych, które mają dość kosmiczny wygląd i wyglądem raczej nie przypominają erotycznych gadżetów. Jednak jego budowa pozwala mu stać się wspaniałym towarzyszem zabaw dla każdego mężczyzny. Nie tylko jest on ergonomiczny i doskonale układa się w dłoni, ale również jego wnętrze jest przemyślaną konstrukcją, zaprojektowaną, by dostarczyć jak najwięcej przyjemności. 2 mocne silniczki, 14 programów wibracji, 3 poziomy intensywności – wszystko to, by jak najbardziej realistycznie odtworzyć wrażenia płynące z seksu oralnego.

Szeroki otwór, dwa wybrzuszenia wewnątrz tunelu, sprawiające, że masturbator zwęża się ku tyłowi przywodząc na myśl budowę jamy ustnej sprawiają, że korzystać z niego można również kiedy penis nie jest we wzwodzie, aby wykonać ekscytujący masaż żołędzi. Gadżet jest w pełni wodoodporny, towarzyszyć więc może umilając czas również w wannie lub pod prysznicem. To urządzenie także posiada wewnętrzny akumulator, który ładowany jest za pomocą dołączonego do zestawu kabla USB.

4. Masturbator ssący w tubie to jeden z najczęściej wybieranych modeli pomimo niepozornego, być może mało zachęcającego wyglądu. Jednak jego wnętrze kryje szereg spiralnych tuneli, które umożliwiają osiągnięcie niesamowitego zasysania, które kontrolować można za pomocą kciuka, przysłaniając lub odsłaniając otwór na szczycie obudowy. Wypełniony stymulującą fakturą rękaw wykonany został z niezwykle elastycznego materiału, który jest cechą charakterystyczną gadżetów marki Tenga. Materiał ten jest również przyjemny w dotyku i bezpieczny dla ciała.

Aby go użyć wystarczy otworzyć tubę i umieścić w środku obfitą ilość lubrykantu na bazie wody – w ten sposób masturbator przygotowany jest do pierwszej zabawy. Po użyciu tunel należy wyjąć w celu umycia go po użyciu, więc jego utrzymanie w czystości jest tak samo proste. Zabawka ta jest prosta w działaniu i choć nie posiada wibracji, ani innych mechanicznych udoskonaleń, to bogata struktura tuby i wysoka jakość materiału w zupełności to rekompensują, dostarczając naturalnych, intensywnych doznań.


Masturbatory mogą dostarczyć bardzo ciekawych wrażeń i urozmaicić zabawę we dwoje

5. Masturbator w plastikowej obudowie wykonany został z dbałością, nie tylko o jak najbardziej realistyczne odwzorowanie anatomii kobiecej części ciała, ale również o estetykę zewnętrznego wyglądu. W białym, podłużnym owalu kryje się rękaw z teksturą stymulującą, który wykonany został z wysokiej jakości, przyjemnego w dotyku oraz bezpiecznego dla ciała materiału przypominającego prawdziwą skórę.

Masturbator wyposażony został w 12 zróżnicowanych trybów pracy, serwujących przyjemne wibracje o różnych wzorach i stopniach intensywności a dodatkowo, dla zwiększenia realistyczności czerpanych z jego użytkowania wrażeń, posiada on tryb dźwiękowy. To jednak nie wszystkie jego zalety, ponieważ w zestawie znajduje się podgrzewacz, który sprawi, że korzystanie z rękawa będzie niesamowicie naturalnym uczuciem. Ten model również posiada dokręcaną przyssawkę, która umożliwia unieruchomienie gadżetu i skorzystanie z niego bez użycia rąk. Tunel, oczywiście, jest łatwy do demontażu, aby móc po każdym użyciu dokładnie go umyć. Urządzenie ma wbudowany akumulator zasilany kablem USB, który znajduje się w zestawie.

To tylko kilka propozycji pośród naprawdę wielu dziesiątek, o ile nie setek możliwości. W naszym salonie przy ul. Kobierzyńskiej 220 w Krakowie zgromadziliśmy dla Was wybór męskich masturbatorów w wielkościach od małego jajeczka, po duże, sterowane aplikacją mobilną tuby. Mamy cały wachlarz produktów imitujących zarówno klasyczny stosunek, jak i stosunek oralny z niesamowitym uczuciem zasysania. Znajdziecie u nas masturbatory wibrujące, rotujące, pulsujące i te wykonujące ruchy posuwiste. Mamy masturbatory elektryczne, zaawansowane technicznie ale i te klasyczne, ręczne. Jeśli potrzebujecie porady, to również ją u nas otrzymacie razem z pyszną kawą i fachową wiedzą. Czekamy na Was i zapraszamy serdecznie.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *