Od Erotic Med

Nie wiesz co wybrać? Zaufaj naszej wykwalifikowanej obsłudze

Pierwszy w Polsce medyczny salon erotyczny z rekomendacjami środowiska lekarskiego
Często pytacie nas co oznacza człon „med” w nazwie salonu Erotic Med. Wielokrotnie i z nieskrywaną dumą chwalimy się rekomendacjami środowisk lekarskich. Kładziemy ogromny nacisk na Wasz komfort, zarówno pod względem jakości obsługi w naszym salonie stacjonarnym oraz sklepie internetowym, jak i pod kątem satysfakcji z wybranych produktów, a także, przede wszystkim, bezpiecznego ich używania.

Abyśmy mogli być pewni Waszego zadowolenia z wyboru, ni​​e tylko odpowiedniego asortymentu, ale również naszego właśnie sklepu z gadżetami erotycznymi, konieczne jest osiągnięcie i utrzymanie przez nas wysokich standardów w kilku istotnych dziedzinach, takich jak: duże zaopatrzenie salonu, aby nasi Klienci zawsze mieli możliwość wyboru spośród wielu produktów właśnie tego, który spełni ich oczekiwania, odpowiednia ekspozycja produktów, duża ilość ekspozytorów, aby można było sprawdzić jak te produkty działają, jakie są w dotyku lub jak wygląda ich wykonanie, kompetentna pomoc  i wiedza obsługi oraz przyjazna, niekrępująca atmosfera.

Wykwalifikowani Specjaliści nieustannie podnoszący swoje kompetencje
Nasi Specjaliści nigdy nie są anonimowi. Staramy się, aby w każdym kanale obsługi Klient miał swojego opiekuna, do którego może śmiało zwrócić się z każdym nurtującym go pytaniem, którego będzie mógł prosić o radę i który będzie odpowiedzialny za jego pozytywne doświadczenia w kwestii kontaktu z obsługą salonu.

Na stronie widnieją nasze zdjęcia, które pozwalają przypomnieć sobie w razie potrzeby, kto asystował w trakcie zakupów, aby ewentualnie kontynuować rozmowę. Każda z nas ma swój „ulubiony” dział w salonie, który darzy większą, niż inne sympatią, a asortyment znajdujący się w tym dziale nie ma przed nią tajemnic.

Oczywiście staramy się, aby nasza wiedza zawsze była kompletna i wyczerpująca na temat wszystkich działów, dlatego wciąż podnosimy swoje kompetencje, wczytujemy się w fachową literaturę, bierzemy udział w targach, wystawach branżowych oraz szkoleniach.

Człowiek uczy się przez całe życie. Również nasza praca niesie ze sobą wciąż nowe wyzwania, wciąż stawia nam wyżej poprzeczkę i wciąż wymaga poszerzania horyzontów. Edukujące są dla nas również rozmowy z Wami – naszymi Klientami, w trakcie których opowiadacie nam o swoich pomysłach, potrzebach, ale również o produktach, które widzieliście lub o których słyszeliście, co pozwala nam wprowadzić na nasze półki najciekawsze i najbardziej innowacyjne produkty. Nieustannie wyszukujemy ciekawych gadżetów, wysokiej klasy kosmetyków, suplementów o bogatym składzie i skutecznym działaniu.

Wysoki Standard Obsługi Klienta
Jednym z naszych priorytetów jest stworzenie w naszym salonie (zarówno na miejscu, w salonie stacjonarnym przy ul. Kobierzyńskiej 220 w Krakowie, jak również we wszystkich innych kanałach obsługi) pozytywnej atmosfery zachęcającej do otworzenia się na naszą pomoc, szczerej rozmowy oraz zaspokojenia własnej ciekawości. Chcemy stworzyć warunki sprzyjające do zadawania pytań, porównywania różnych rozwiązań, konstruktywnej dyskusji nad różnymi perspektywami.

Właśnie dlatego staramy się być jak najlepiej przygotowane na każde potencjalne pytanie, zagłębiamy się w składy produktów i właściwości ich składników, zadajemy mnóstwo pytań producentom oraz bierzemy udział w szkoleniach tematycznych. Z ogromną ciekawością podchodzimy do wszystkich nowości w branży i staramy się mieć je wszystkie w naszym salonie w pierwszej kolejności.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że często kiedy Klienci przekraczają próg naszego salonu, jest to ich pierwsza wizyta w sexshopie, dlatego staramy się, aby ich doświadczenia były pozytywne i zachęcały do dalszego eksperymentowania i poszukiwania nowych bodźców.

Zdajemy sobie też sprawę, że dla osoby niezwiązanej z branżą erotyczną wybór odpowiedniego gadżetu czasem może być trudny, dlatego zawsze bez reszty oddajemy się do dyspozycji naszych Klientów, aby opowiedzieć im o naszych bestsellerach, najlepiej recenzowanych zabawkach erotycznych, najpopularniejszych urządzeniach, najnowszych trendach. Ciągle pracujemy nad udogodnieniami, jakie możemy wprowadzić, abyście czuli się u nas jak najbardziej swobodnie i komfortowo, jak tylko to możliwe, ponieważ rozumiemy, że powierzenie intymnych szczegółów z własnego życia wymaga odpowiedniej relacji opartej na zrozumieniu i zaufaniu.

Pomoc profesjonalnego Sex Coacha
Nasz salon proponuje również pomoc i wsparcie wykwalifikowanego Sex Coacha, mgr. Justyny Płonki, która pomoże nie tylko w doborze doskonałych akcesoriów, by otworzyć się na nowe doświadczenia lub podnieść temperaturę w sypialni, ale przede wszystkim pomoże partnerom zrozumieć wzajemnie swoje potrzeby i oczekiwania, uszanować swoje granice, pójść na kompromis czy pokonać własne obawy, lęki.

Seks to nie tylko sfera cielesna, fizycznie odczuwane pożądanie i stymulacja doprowadzająca do orgazmu. Seks to również bardzo skomplikowana sfera psychologiczna, która pozwala czerpać więcej lub ogranicza możliwość czerpania satysfakcji z aktu cielesnego zbliżenia.

Jeśli te dwie sfery nie są odpowiednio zbilansowane spotykamy się z różnymi problemami wynikającymi na przykład z braku szczerej komunikacji potrzeb i granic w strefie erotycznej, różnego poziomu libido partnerów, uwarunkowań fizjologicznych utrudniających czerpanie przyjemności z seksu, braku, itd. Sex Coach pomoże obrać parze wspólny kierunek ich erotycznej przyszłości tak, aby obydwoje spoglądali w nią z entuzjazmem i satysfakcją, natomiast singlom pomoże zrozumieć i nauczyć się komunikować własne potrzeby z uwzględnieniem swojej osoby jako wartościowego człowieka, a nie tylko obiektu seksualnego.

Życie erotyczne jest ważnym elementem stanowiącym o naszej harmonii i ogólnej satysfakcji. Jeśli nasze potrzeby na tym polu nie są realizowane, to cierpią na tym również inne sfery naszego samopoczucia i generalnie – życia.

Zaufanie, dyskrecja, profesjonalizm, bezpieczeństwo
Podchodzimy do pracy z ogromną porcją ambicji, ponieważ uważamy, że zwłaszcza w tak osobistej i delikatnej sferze, jaką jest życie seksualne, nasi Klienci potrzebują kogoś z rzetelną wiedzą i poważnym nastawieniem.

Pragniemy być właśnie tymi osobami, które godne są Waszego zaufania i które go nie zawiodą, dlatego dbamy o Wasze bezpieczeństwo zarówno pod kątem jakości gadżetów, z których korzystacie, jak również całego procesu obsługi. W naszych rękach, jako Klienci jesteście bezpieczni pod każdym względem.
Wspólnie tworzymy Erotic-Med
Justyna
Sex Coach Certified
Karolina
Sex Educator
Anita
Lingerie Department Manager
Magda
Premium Customer Advisor

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *