Edukacja seksualna

Pompka do penisa – metoda na twardą erekcję i powiększenie penisa

Czy potrzebujesz pompki erekcyjnej

​Pompka do penisa budzi rozbawienie u wielu mężczyzn. „Na szczęście nie potrzebuję” – często żartują. Używanie sporej części z akcesoriów w naszym salonie, jak choćby wibratora, nie jest koniecznością, ale jednak dostarcza sporo przyjemności. Nie inaczej jest z pompką erekcyjną. Poza wywołaniem wzwodu pełni ona kilka innych funkcji, które mogą sprawić, że Wasze życie erotyczne wyraźnie zyska. Dlatego warto się o niej dowiedzieć więcej i właśnie po to jest ten wpis.

Pompka do penisa – jej rodzaje, budowa i działanie

Zacznijmy od tego, jak działa to urządzenie. Jest ono proste w obsłudze i nieskomplikowane w budowie. Składa się ono z podłużnego cylindra otwartego z jednej strony oraz mechanizmu do odpompowania z niego powietrza lub wody w przypadku pompek wodnych. Na otwartej stronie pompki znajduje się uszczelka z otworem, w którym należy umieścić penisa w spoczynku, następnie poprzez usunięcie z pompki powietrza (lub wody) w cylindrze powstaje podciśnienie, które sprawia, że do narządu napływa duża ilość krwi. To mechanicznie powoduje erekcję, nawet u mężczyzn z niedowładem kończyn lub zaburzeniami erekcji. 

Pompki próżniowe do penisa, jak już wyżej wspominałam, mogą wytwarzać podciśnienie poprzez opróżnienie cylindra z powietrza lub z wody. Czym się różnią pompki powietrzne od wodnych? Woda i powietrze mają różne gęstości. Powietrze może być odpompowane relatywnie szybko, a krew w krótkim czasie i w dużej ilości wypełnia wszystkie naczynia krwionośne w penisie.

W przypadku wody opróżnia ona komorę znacznie wolniej, w związku z tym podciśnienie powstaje w cylindrze bardziej równomiernie. Pompki używające wody są przez panów często uważane za mniej praktyczne, jednak generalnie mają opinię bezpieczniejszych. Używanie pompek, czy to wodnych, czy to powietrznych, jest bezpieczne pod warunkiem przestrzegania zasad jej używania. Przede wszystkim obowiązuje zasada umiaru – penisa do działania podciśnienia należy powoli przygotować, a to oznacza stopniowe zwiększanie podciśnienia w komorze i czasu, którego będzie on podciśnieniu poddawany. Początkujący mężczyźni powinni korzystać z urządzenia nie częściej, niż 2-3 dni w tygodniu.

Pompka erekcyjna może zaskoczyć Cię pozytywnymi efektami użycia

Pompka do penisa – duża, mocna erekcja

Pompka wywołuje erekcję sprowadzając dużą ilość krwi do penisa i wypełniając nią ciała jamiste w nim się znajdujące. Penis staje się naprawdę nabrzmiały a erekcja jest imponująca. Często zatem panowie sięgają po nią wtedy, kiedy zależy im na wywołaniu efektu WOW na partnerce. Aby utrudnić odpływ krwi z penisa warto umieścić na uszczelce pierścień erekcyjny, który po osiągnięciu pożądanego efektu należy zsunąć z pompki, pozwalając mu zacisnąć się na podstawie penisa. W ten sposób efekt utrzyma się dłużej, jednak nie zaleca się noszenia pierścienia zaciskowego dłużej niż 20 minut.

Pompka erekcyjna – nowy wymiar przyjemności

Panowie bardzo często są ciekawi, w jaki sposób wpływa użycie pompki erekcyjnej na doznania czerpane że zbliżenia. To prawda, że po użyciu tego gadżetu są one zupełnie inne, bardziej intensywne. Odpowiada za to właśnie mocne ukrwienie, wywołane przez podciśnienie. Mocno ukrwiony członek jest bardziej wrażliwy na stymulację, intensywniej jej doświadcza, bodźce, którym jest podawany wydają się dostarczać spotęgowanej przyjemności. 

Użycie pompki do penisa przed stosunkiem sprawia, że seks dostarcza jeszcze bardziej intensywnych doznań

Pompka próżniowa – metoda na powiększenie penisa

Rośnie świadomość swojego ciała u mężczyzn – panowie stawiają sobie pewne wymagania odnośnie wyglądu i próbują je zrealizować dbając o formę i muskulaturę. Coraz częściej krytycznie patrzą również na swoje miejsca intymne i chcą również ich wygląd zmienić. Wielkość penisa nie jest oczywiście wyznacznikiem wartości mężczyzny, czy jego sprawności seksualnej bądź zdolności usatysfakcjonowania partnerki – to jasno musi wybrzmieć.

Jednak w dobie, w której powiększane są piersi, pośladki, usta, w której wygląd można swobodnie modyfikować, również penis staje się obiektem pracy nad wymarzonym wyglądem. Jest wiele kuracji, które mają zapewniać ten efekt, jednak wielu mężczyzn wybiera ćwiczenia jako formę pracy nad kondycją członka. Pompka może być właśnie formą ćwiczeń, jeśli będzie systematycznie używana. 15 minut dziennie wystarczy, by zaobserwować efekt.

Poddawanie narządu rozciąganiu (bo to właśnie dzieje się z ciałami jamistymi w penisie, kiedy napływa do nich duża ilość krwi) z regularną częstotliwością pozwala utrzymać efekt na coraz dłuższy czas. Zwiększenie ukrwienia w naczyniach krwionośnych w skórze również działa pozytywnie na jej kondycję.

Używanie pompki erekcyjnej może pozytywnie wpłynąć na doznania obojga partnerów

Czy używanie pompki erekcyjnej jest bezpieczne?

Używanie pompki jest bezpieczne, pod warunkiem, że robi się to z rozwagą. Wielu Panów jest zaintrygowanych możliwościami tego urządzenia i korzystając z niego ignorują sygnały dawane przez ciało, byle osiągnąć jak największy efekt. Taka ciekawość może zostać ukarana urazami tkanki, jak krwiaki, siniaki, bolesność a nawet poważniejsze, trwałe uszkodzenia.

Proponujemy delikatnie przyzwyczajać penisa do takich ćwiczeń, sukcesywnie co kilka sesji ćwiczeń zwiększając czas i podciśnienie w komorze. W taki sposób minimalizujemy ryzyko sprawiając, że używanie pompki staje się bezpieczne jak używanie innych gadżetów erotycznych. Należy pamiętać o tym, że używanie żadnego z nich nie powinno wiązać się z dyskomfortem czy bólem, więc jeśli jest on odczuwalny, należy zaprzestać używania wywołującego go produktu.

W celu poprawy komfortu używania pompki erekcyjnej zalecamy zastosowanie żelu na bazie wody, który nie tylko ułatwi aplikację penisa, ale również pomoże osiągnąć większą szczelność komory. Wielu z naszych Klientów potwierdza z kolei, że lepszy efekt osiągnąć można używając dodatkowo żelu erekcyjnego, który działa usprawniająco na naczynia krwionośne w skórze wspomagając i potęgując dodatkowo działanie podciśnienia.

W naszym salonie stacjonarnym Erotic Med, w Krakowie przy ul. Kobierzyńskiej 220, mamy ogromny wybór zarówno pompek erekcyjnych, jak również wymienionych, innych akcesoriów, które mogą okazać się pomocne w rozpoczęciu ćwiczeń z udziałem podciśnienia. Czeka tam również kompetentna i wykwalifikowana obsługa, która doskonale pomoże w wyborze i rozwieje wszystkie ewentualne wątpliwości.

Zapraszamy.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *