Od Erotic Med

Świąteczne i noworoczne życzenia – podsumowanie 2021 roku w Erotic Med

​Pomiędzy przygotowywaniem dla Was paczek z zamówionymi, świątecznymi prezentami, wspólnym poszukiwaniem idealnych prezentów dla najbliższej osoby. Z Klientami, którzy odwiedzają nas stacjonarnie, uzupełnianiem zapasów na naszych półkach, abyście zawsze mieli największy wybór najlepszych produktów oraz ciągłym poszukiwaniem nowych, ciekawych propozycji do naszej oferty, ciężko znaleźć czas na wyczerpujące podsumowania. Jednak świąteczne piosenki sączące się z głośników, migoczące lampki na choince, manekiny pięknie przebrane w świąteczne kostiumy – wszystko to skłoniło nas do refleksji nad tym, jakie plany udało się zrealizować, nad osiągnięciami, z których jesteśmy dumne, oraz nad drogą, która nas jeszcze czeka. Zapraszamy do wspólnego spojrzenia na 2021 rok.

Nasze sukcesy w 2021 roku

W 2021 roku nie zwalniałyśmy tempa ani na chwilę – pozytywnym nastawieniem, ogromną pasją i tytaniczną pracą udało nam się rozwinąć nasz sklep internetowy oraz salon stacjonarny w Krakowie. Doskonale nam się to udało, ponieważ dziś już nie pamiętamy drobnych przeszkód na naszej drodze, a ubiegłe miesiące wspominamy z uśmiechem satysfakcji. Jesteśmy dumne z tego, co udało nam się osiągnąć. Czujemy, że wykonałyśmy ogromny skok przed siebie i nie zatrzymałyśmy się w procesie rozwoju. Cieszymy się, że Wasze pozytywne opinie, ciepłe słowa, wyrazy wsparcia wciąż płyną do nas szerokim strumieniem i uważamy to za jeden z największych sukcesów. Polecenia naszego salonu Waszym przyjaciołom jest dla nas zaszczytem i najwyższym wyrazem zaufania, że powierzacie Waszych bliskich w najlepsze ręce.

Pamiętamy jak dziś, jakim entuzjazmem napawały nas dodatkowe metry naszej powierzchni, na których chciałyśmy dla Was wyeksponować nowe, wspaniałe produkty. Dziś z trudem znajdujemy miejsce na półkach, by umieścić na nich wszystko to, co uznajemy za ciekawe i chciałybyśmy Wam zaprezentować. Nie możemy wyjść spod wrażenia, jak rozrosła się nasza oferta – ze zdumienia, aż przecieramy oczy. Znajdziecie w niej takie nowe marki jak Desire Labs, Malesation, Steamy Shades, Joyride, ioba.toys, Penthouse, Blush, Party Hard, YesForLove, Ouch!, oraz wiele, wiele innych. Poszerzyłyśmy także asortyment znanych przez Was i lubianych producentów jak Satisfyer, Lovense, Svakom, Fun Factory, Noir Handmade, Obsessive, czy Passion. A my wciąż szukamy ciekawych akcesoriów erotycznych, nawiązujemy nowe kontakty, uczymy się każdego dnia i współpracujemy z dystrybutorami na całym świecie, by zapewnić naszym Klientom możliwie jak najszerszy wachlarz produktów.

Pozytywne zmiany w salonie Erotic Med

Nasz salon ma coraz więcej zadowolonych Klientów, a kalendarz Sex Coacha – mgr. Justyny Płonki powoli pęka w szwach. Cieszymy się, że możemy zaoferować Wam nie tylko wyselekcjonowane, doskonałej jakości produkty, ale i kompleksowe usługi. Staramy się wciąż podnosić poziom naszych standardów obsługi i nie ustajemy w dążeniach, aby każde z Państwa czuło się u nas jak najbardziej komfortowo. Każdy Klient jest przez nas traktowany indywidualnie, każdy jest dla nas tak samo ważny. Bez względu na to, czy zjawia się u nas osobiście, czy zamówienie składa za pośrednictwem sklepu internetowego, czy telefonicznie, czy jakąkolwiek inną drogą – dokładamy wszelkich starań, by każdy był zadowolony.

W tym roku rozrósł się także nasz zespół. Dołączyły do niego nowe, uśmiechnięte i życzliwe twarze. Pani Magdalena znana jest Klientom składającym zamówienia przez sklep internetowy, o których jak najszybszą realizację się troszczy. Pani Anita z kolei opiekuje się naszymi Klientami stacjonarnymi i jest odpowiedzialna za dobór produktów jak najbardziej spełniających ich oczekiwania. Staramy się utrzymywać wypracowaną przez lata, najwyższą jakość obsługi, aby zakupy w naszym salonie były zawsze wspaniałym doświadczeniem. Dlatego prosimy o wyrozumiałość dla naszych nowych ekspertek i zaręczamy, że przeszły one bardzo intensywne szkolenie, zanim uzyskały akredytację do pierwszych rozmów z Państwem.

Patrząc za siebie dziś czujemy ogromną satysfakcję. Porównując dziś do zeszłego roku widzimy ogromny postęp, szereg pozytywnych zmian i efekty jakie przyniosły nasze starania. Ale nie obrastamy w piórka i nie siadamy na laurach. Wciąż widzimy ogromną przestrzeń do działania, obszary, które chcemy mocniej dopracować, perspektywy, które chcemy wykorzystać. W nadchodzącym roku planujemy nie raz Was zaskoczyć i mamy na to mnóstwo pomysłów. A Wam serdecznie dziękujemy za wsparcie, niezwykle motywujące dla nas wyrazy uznania i to, że pozostajecie ciągle z nami. Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku.

mgr Justyna Płonka

Mgr Justyna Płonka nie znosi bezruchu, nie zatrzymuje się ani na chwilę i każdą minutę spędza aktywnie, nie tylko fizycznie, ale również zawodowo, z prawdziwym kunsztem żonglując swoimi obowiązkami. Jej organizacja jest rzeczą godną podziwu i naśladowania, pozwalającą jej na godzenie swojej pracy z życiem osobistym z prawdziwą wirtuozerią. Praca w Erotic Med, prowadzenie własnej praktyki jako Sex Coach, tworzenie własnej marki Just You dzieli z byciem szczęśliwą małżonką i zapaloną crossfiterką. Jej pasją jest sport i podróże, które pozwalają jej na zmianę perspektywy i są dla niej inspiracją do tworzenia i rozwoju. To właśnie ciągły rozwój jest celem i sensem jej życia.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *