Edukacja seksualna

Feromony – chemia czy magia? Ranking najlepszych feromonów

Czym naprawdę są feromony?

Feromony to substancje wydzielane przez organizm na zewnątrz służące do komunikacji. Ich zadaniem jest na przykład między innymi oznaczenie terytorium, wszczynanie alarmu, przywabianie osobników płci przeciwnej czy odstraszanie przeciwników lub rywalów. W przypadku niektórych grup zwierząt ich oddziaływanie jest naukowo potwierdzone i świetnie udokumentowane. W przypadku ludzi istnieje wiele badań wskazujących zależności pomiędzy niektórymi zachowaniami a ich oddziaływaniem, a liczba podobnych eksperymentów wciąż rośnie. 

Feromony – czy działają naprawdę?

Obserwujemy, że rośnie również liczba osób, które decydują się wypróbować działanie tych związków na własnej skórze i postanawiają przetestować któreś z dostępnych​ na rynku​ perfum z feromonami. Mamy to niewątpliwe szczęście, że dzielicie się z nami swoimi fantastycznymi historiami, które przypisujecie właśnie ich działaniu, dzięki temu możemy polecać innym te, które uważacie za najbardziej skuteczne.

Wśród zachwyconych pozytywnych efektem używania feromonów są nie tylko osoby próbujące poprawić jakość swojego życia osobistego, ale również takie, które w tych związkach dopatrują się metody by utorować sobie drogę do zawodowego sukcesu. ​W jaki sposób feromony mogą zmienić życie na każdej jego płaszczyźnie? Te bezwonne związki chemiczne nie działają na nasz węch, tylko na mieszczący się u podstawy przegrody nosowej narząd Jacobsna​, inaczej zwany narządem lemieszowym.

Jak już wspominałam, feromony służą nie tylko do wabienia potencjalnych partnerów, ale również mogą dawać sygnał potencjalnym przeciwnikom o sile i przewadze. Dlatego feromony działają nie tylko na płeć przeciwną, zachęcając ją do nawiązania kontaktu, pomagając przełamać nieśmiałość i zachęcając do podejmowania odważniejszych, bardziej śmiałych decyzji, zachowań, ale również na tą samą płeć podnosząc autorytet i stawiając na wyższym szczeblu drabiny społecznej.

Nie tylko pomogą zrobić większe wrażenie na wybrance/wybranku, ale również poprawią stosunki ze współpracownikami, pomogą w negocjacjach z kontrahentami, pozwolą brylować na imprezach oraz pomogą w wielu innych, codziennych sytuacjach. Używanie feromonów przechyla nieco szalę życia na naszą korzyść, dając nam więcej pewności siebie, poszerzając granice naszej strefy komfortu i zjednując nam sympatię otoczenia.

Które feromony wybrać – TOP 3 ranking feromonów

W naszym salonie feromony to jeden z topowych produktów i zazwyczaj flakoniki nie zagrzewają miejsca na półce. Zauważamy jednak, że niektóre z nich cieszą się większym powodzeniem, co w przypadku feromonów znaczyć może tylko jedno – skuteczność. Zatem jeżeli miałybyśmy wskazać te, które mają najwięcej pozytywnych opinii, ranking wyglądałby następująco:

1. Feromony marki YesForLove charakteryzują się cięższymi, wieczorowymi zapachami. Wersja dla Niej to esencja z nutami lilii i jaśminu o mocnych tonach kwiatowych i korzennej głębi. Wersja dla Niego to korespondująca z zapachem dla Pań esencja o podobnych nutach zapachowych.

2. Szlachetne feromony by Miyoshi Miyagi, Next X zarówno w wersji dla Niej, jak i w wersji dla Niego, to wyjątkowo dobrze oceniane feromony, zarówno pod kątem samej skuteczności, jak również zapachu, który w obydwu wersjach jest lekki, orzeźwiający, niezobowiązujący.

3. Bezzapachowa esencja feromonowa marki Sexual Health Series w wersji dla Niej i dla Niego, której można używać w połączeniu z własnym, ulubionym zapachem.

Czy więc wystarczy fiolka z feromonami, by nasze życie z zupełnie przeciętnego zmieniło się w pasmo sukcesów? Oczywiście substancje semiochemiczne nie załatwią wszystkiego za nas, ale otworzą przed nami drogi, które dotychczas były zamknięte, pomogą poczuć się pewniej i uwierzyć we własne możliwości. Zapraszamy do naszego salonu przy ul. Kobierzyńskiej 220 w Krakowie, gdzie czeka na Was więcej polecanych feromonów.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *