Edukacja seksualna

W zdrowym ciele – zdrowy seks

Suplementy w salonie z akcesoriami erotycznymi

Długo zastanawiałyśmy się, w jaki sposób możemy bardziej zadbać o swoich Klientów. Nazwa Erotic Med zobowiązuje. Poza przetestowanymi, skutecznymi środkami, którymi możecie doraźnie się wspomagać w życiu erotycznym zawsze próbujemy Was namówić na suplementację, która pomoże podnieść jego jakość w sposób permanentny. Uważamy, że ma to sporo sensu, ponieważ wspomaga Was w walce nie tylko ze skutkami, ale również z przyczynami przypadłości, które Wam dokuczają. Planowałyśmy wprowadzić więcej naturalnych produktów, które w bezpieczny i nieinwazyjny sposób wesprą Wasz organizm, dodając Wam siły i witalności. Kiedy otrzymałyśmy ofertę współpracy od marki 3Flow Solutions przez chwilę myślałyśmy, czy takie produkty w salonie z akcesoriami erotycznymi mają sens, postanowiłyśmy jednak zaryzykować.

Zdrowe odżywianie to ważny filar dobrego samopoczucia

Powodem tej decyzji jest to, że każda z nas jest głęboko przekonana, że podstawą dobrego seksu jest dobra kondycja psychofizyczna. Słowo „kondycja” wielu z Was może kojarzyć się z wysiłkiem, natomiast tak naprawdę się ono z nim nie wiąże. Według Wikipedii kondycja to ogólna fizjologiczna forma organizmu, podlegająca zmianom pod wpływem środowiska zewnętrznego, wynikająca z odżywiania, trenowania i zabiegów pielęgnacyjnych.

I chociaż w Erotic Med każda z nas jest inna i ma zupełnie inny pogląd na kondycję i sposoby jej osiągania czy mierzenia. Seks Coach mgr Justyna Płonka prowadzi bardzo aktywny tryb życia a sport to jej wielka pasja, której poświęca swój wolny czas. Pani Anita uwielbia długie, rowerowe wycieczki. Pani Magdalena jest mamą, która swoją formę zawdzięcza m.in wszystkim związanym z tym aktywnościom oraz dbaniu o zdrowe odżywianie, a jedynym sportem, jaki uprawia Pani Karolina jest bieganie na przystanek autobusowy.

Mimo tych różnic jednak wszystkie zgadzamy się ze sobą w kwestii, że dbanie o kondycję jest bardzo ważne dla codziennego komfortu naszego życia.

Wierzymy, że codzienne dobre nawyki poprawiają komfort ludzkiego życia

Dobra forma – dobry seks

W Erotic Med zdajemy sobie sprawę z tego, że życie każdego z nas wygląda inaczej i nie każdy ma czas, energię lub wytrwałość, by regularnie uprawiać sport. Jednak uważamy, że ogólnie pojęte „dbanie o siebie” może mieć różne formy. I to właśnie staramy się Wam wielokrotnie przekazywać.

Oczywiście żadna z nas nie uważa, że suplementacja jest złotym środkiem na wszystko i wystarczy zażyć tabletki zgodnie ze wskazaniami producenta, by mieć piękną sylwetkę, wymarzoną tężyznę fizyczną czy nieskończone pokłady witalności. Jednak nie mamy wątpliwości co do tego, że odpowiednia suplementacja jest nas w stanie doskonale wesprzeć w dążeniach do tego celu.

W myśl tej zasady właśnie poza środkami poprawiającymi jakość Waszego życia erotycznego na naszych półkach znajdziecie również suplementy, które pomogą Wam schudnąć, wspomogą Wasz organizm podczas zwiększonego wysiłku fizycznego, pomogą Wam się po nim szybciej zregenerować, przywrócą Wam spokój i pomogą wypocząć. Mamy dla Was środki, które uzupełnią brakujące Wam witaminy i minerały i przyczynią się do większej odporności, podniesienia formy zarówno fizycznej, jak i psychicznej, ponieważ uważamy, że harmonia pomiędzy tymi dwoma sferami jest kluczowa dla ogólnego dobrego samopoczucia, a także dla satysfakcjonującego seksu.

Wielokrotnie powtarzamy Wam, że żyjemy w ciężkich czasach, które nas nie oszczędzają, a przeciwnie – narzucają nam szybkie tempo, dostarczają dużo stresu, wymuszają wiele ustępstw. Mężczyźni często skarżą się, że czują spadek energii i często przekłada się to na ich formę w łóżku. Wszystkim tym panom, którzy chcieliby wesprzeć swój organizm aby mieć większe libido, mocniejszą erekcję, więcej przyjemności z seksu proponujemy faqFLOW, które spełni pokładane w nim nadzieje i sprawi, że życie erotyczne będzie bardziej udane.

Suplementacja nie zmieni magicznie niczyjej kondycji psychofizycznej, ale stosowana regularnie pomoże postawić pierwsze kroki do zmian 

Suplementy w Erotic Med

Podczas mojej ostatniej konsultacji z lekarzem ogólnego kontaktu dowiedziałam się, że witaminę D3 trzeba suplementować na naszej długości geograficznej przez cały rok. Często ilość czasu, jaką spędzamy codziennie na słońcu jest niewystarczająca, lub tego słońca jest po prostu zbyt mało.

W miesiącach zimowych sama ekspozycja na słońce jest praktycznie niemożliwa, dlatego bardzo szybko tracimy witaminę D i powstają niedobory. Warto temu przeciwdziałać, aby mieć energię i moc stawiać czoło codzienności w pełni sił i z uśmiechem na ustach, nie odczuwać jej spadku nawet po całym dniu i wykorzystywać jej nadmiar w sypialni.

Seria slimFLOW pozwoli wykonać pierwszy krok do wymarzonego ciała, aby poczuć się w nim pewnie i komfortowo. Wraz z odpowiednią dietą wspomoże na drodze do osiągnięcia idealnej sylwetki zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Osobiście testuję redFLOW i jestem bardzo zadowolona z efektów jego stosowania, o czym obiecuję wkrótce napisać więcej. Warto zadbać o swoją formę i cieszyć się rezultatami w postaci atrakcyjności, większej sprawności, lepszej kondycji.

Ashwagandha z kolei wspomoże Wasz organizm w regeneracji, aby była ona efektywna i była źródłem odpoczynku. Ten suplement przyczyni się do prawdziwego, mentalnego renesansu poprawiając nastrój, działając antydepresyjnie, poprawiając funkcje kognitywne mózgu, jak pamięć, koncentracja, refleks. Ashwagandha działa silnie adaptogennie i antyoksydacyjnie. Warto sprawdzić, co ma do zaoferowania wyciąg z tej rośliny, ponieważ spektrum jego działania jest naprawdę szerokie.

Sport od zawsze kojarzy się ze zdrowiem i nienaganną formą

Zapraszamy do zapoznania się z resztą naszych propozycji suplementów marki 3Flow Solutions, na pewno znajdziecie coś dla siebie, co pomoże Wam poczuć, że dbacie o siebie nie tylko z zewnątrz, ale również od wewnątrz, troszcząc się aby jak najdłużej cieszyć się zdrowiem i doskonałą formą. Jeżeli potrzebujecie pomocy w doborze odpowiedniego środka – zapraszamy do kontaktu, jak zwykle pomożemy z wielką przyjemnością.

Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego przy ul. Kobierzyńskiej 220 w Krakowie, gdzie na miejscu możemy porozmawiać o najodpowiedniejszej dla Waszych potrzeb suplementacji, jak również do kontaktu telefonicznego, przez czat lub komunikatory.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *