Edukacja seksualna,Porady dla par

Elektrostymulacja dla początkujących

Seks jest polem do eksperymentów – to nie ulega żadnej wątpliwości. Obecnie stopniowo przełamuje się w społeczeństwie tematy tabu, które jeszcze kilka lat temu nie sprzyjały rozmowom na tematy okołołóżkowe, a w szczególności rozważania dostępnych opcji przeżywania jeszcze większej przyjemności.

Dziś jednak można obserwować ogromne przełamanie w tym temacie, a wielbiciele mocniejszych wrażeń w tej dziedzinie mają do dyspozycji wiele propozycji. Jedną z nich jest elektrostymulacja. Dla początkujących i zaawansowanych to dobra metoda na skuteczne urozmaicenie swojego życia seksualnego.


Co to elektrostymulacja?


Tabu związane z tematami seksualnymi do niedawna było akceptowalne społecznie, a każdy, kto chciał rozpocząć otwartą dyskusję na ten temat, raczej nie mógł liczyć na publiczną aprobatę. Na szczęście dzisiaj jest zupełnie inaczej, czego najlepszy dowód stanowi szerokie zainteresowanie oferowanymi przez nasz sklep produktami.

Klienci często zwracają się do nas na początku swojej drogi ku odkrywaniu swoich preferencji seksualnych, prosząc o pomoc w doborze najlepszych gadżetów oraz suplementów. Spełniając te potrzeby, dowiadujemy się również wiele o nowych możliwościach w świecie seksualnym. Jedną z nich jest elektrostymulacja, dynamicznie zyskująca nowych zwolenników.

Choć zazwyczaj eksperymenty z tą zabawą są znajome przede wszystkim osobom doświadczonym, to jak najbardziej istnieje również elektrostymulacja dla początkujących. Przecież każdy kiedyś zaczynał, a elektroseks wcale nie jest tak skomplikowany i trudny, jak mogłoby się początkowo wydawać. Niestety, większość informacji na jego temat to tylko bezmyślnie powtarzane mity.

Co to elektrostymulacja? Inaczej nazywana elektroseksem, jest sposobem na zwiększenie doznań bezpośrednio w trakcie stosunku lub jedynie podczas gry wstępnej. W tym celu wykorzystuje się prąd elektryczny o niskim napięciu, przekazywany przez specjalne elektrody.


Elektrostymulacja dla początkujących – czy to jest bezpieczne?


Sama idea wykorzystywania prądu podczas seksu może być dla niektórych wręcz szokująca. Nieprawdę stanowi jednak stwierdzenie, że elektroseks jest w jakiś sposób niebezpieczny. Warto pamiętać, że podczas takiego stosunku wykorzystuje się prąd o niskim napięciu, który nie stanowi bezpośredniego zagrożenia zdrowia i życia. Nie ma zatem powodów do obaw, ponieważ ten rodzaj urozmaicenia życia seksualnego jest w pełni bezpieczny.

Oczywiście, jak w przypadku wszystkich innych gadżetów erotycznych, również elektrostymulacja dla początkujących jest w pełni bezpieczna jedynie przy wykorzystaniu sprawdzonych i oryginalnie do tego przeznaczonych elektrostymulatorów. W trakcie wybierania takich urządzeń należy kierować się przede wszystkim ich wysoką jakością, która ma niebagatelne znaczenie w kontekście dalszego użytkowania. Zastanawiając się, co daje elektrostymulacja, nie można jednocześnie zapominać o względach bezpieczeństwa. Elektrody nie mogą być przyklejane na górnej części ciała, powyżej pasa. Jedynym wyjątkiem są elementy przeznaczone na sutki.


Czy elektrostymulacja działa?


Tak, ten sposób zwiększenia swojej satysfakcji z seksu zdecydowanie działa, przynosząc oczekiwane rezultaty. Odczuwane napięcie można regulować, dostosowując je do swoich własnych preferencji, tym samym odkrywając także możliwości i pragnienia własnego ciała oraz partnera. Co daje elektrostymulacja? Przede wszystkim większe zadowolenie z seksu, a także niezwykłą satysfakcję z odkrywania nowych pokładów przyjemności, która za każdym razem rozwija się na nowo.

mgr Justyna Płonka

Mgr Justyna Płonka nie znosi bezruchu, nie zatrzymuje się ani na chwilę i każdą minutę spędza aktywnie, nie tylko fizycznie, ale również zawodowo, z prawdziwym kunsztem żonglując swoimi obowiązkami. Jej organizacja jest rzeczą godną podziwu i naśladowania, pozwalającą jej na godzenie swojej pracy z życiem osobistym z prawdziwą wirtuozerią. Praca w Erotic Med, prowadzenie własnej praktyki jako Sex Coach, tworzenie własnej marki Just You dzieli z byciem szczęśliwą małżonką i zapaloną crossfiterką. Jej pasją jest sport i podróże, które pozwalają jej na zmianę perspektywy i są dla niej inspiracją do tworzenia i rozwoju. To właśnie ciągły rozwój jest celem i sensem jej życia.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *