prezent na walentynki z sexshopu
Od Erotic Med,Pomysły na prezent

Walentynki w Erotic Med

Walentynki w Erotic Med, jak i w całej branży erotycznej to naprawdę gorący okres. Żadne prezenty nie sugerują tak mocno pragnienia bliskości i intymności, niż podarunki walentynkowe z sexshopu. Dla nas to potężny symbol i mocne przesłanie. Jasne jest dla nas, że seks nie jest pospolitą, instynktowną czynnością. Jest on nieodwracalnie związany z troską, czułością, oddaniem i zaufaniem. To dla nas zaszczyt i wielki przywilej, że nasza praca jest ściśle związana z tak piękną i pełną uniesień dziedziną życia. W związku z tym czujemy też dużą odpowiedzialność w stosunku do Klientów, którzy powierzają nam dobór i przygotowanie walentynkowych prezentów dla najbliższej osoby. Chcemy, aby obdarowane przez nich osoby czuły się dokładnie tak, jak chcieli by tego obdarowujący. Naszym celem jest efekt „WOW” podczas odpakowywania, dlatego każdy szczegół jest dla nas ważny. Od zawartości, po zawiązanie kokardki – pomagamy Wam we wszystkim, aby wasz Partner/Partnerka oniemieli z wrażenia.

walentynki w erotic med

Co kupić dla Niej na Walentynki?

Co roku wybieramy dla Was kilka propozycji, które naszym zdaniem są świetnymi pomysłami na udane podarunki walentynkowe. W tym roku jednak pomyślałyśmy, że skoro już na naszej stronie sporo jest takich tekstów, tym razem nagramy dla Was nasze propozycje w formie filmiku. Mamy nadzieję, że ta forma przekazu również się Wam spodoba. Chcemy nią dać Wam możliwość poczucia się choć trochę tak, jakbyście byli w naszym stacjonarnym salonie.

Co kupić dla Niego na Walentynki?

Również dla mężczyzn mamy kilka niesamowitych propozycji prezentowych. Prezent z sexshopu dla Niego będzie na pewno pozytywnym zaskoczeniem. Będzie również zaproszeniem do wspólnej, kreatywnej zabawy Waszymi ciałami. Panowie docenią inicjatywę i będą zachwyceni możliwością wspólnego eksperymentowania. O to przecież chodzi w Walentynkach? Aby celebrować Waszą miłość. Jest kilka świetnych sposobów na świętowanie tych doniosłych uczuć. Jednak chyba najlepszym jest wspaniały seks.

Ekskluzywne pakowanie prezentów

Jak już wspomniałyśmy, dla nas najważniejsze jest to wrażenie, które chcecie zrobić na swoich najbliższych Osobach. Dlatego zawsze podkreślamy, że idealny prezent wymaga idealnej oprawy. Zdejmowanie opakowania z podarunku zapewnia podobne emocje, jak zdejmowanie bielizny z Partnera. Z jednej strony chcemy, by ta błoga ekscytacja trwała całe wieki. Z drugiej strony chcemy jak najszybciej dostać się do zawartości. Wybrane w naszym salonie prezenty pakujemy z myślą o tym, by Wasi najdrożsi widzieli serce włożone w ten upominek w każdym jego centymetrze. Staramy się, aby prezenty z sexshopu Erotic Med były zapakowane ciekawie, niebanalnie, estetycznie i uwodząco. To również cechy wspaniałego Partnera/Partnerki – warto wskazać drugiej połowie, że dla Was są również ważne.

Walentynkowe zakupy

Dla wszystkich tych, dla których zakup prezentu na Walentynki jest wciąż przyszłością, cenna okazać się może informacja, że 11 lutego można u nas kupić najwspanialszy prezent na Walentynki. Sobota poprzedzająca Walentynki dla wielu z Was jest tym dniem, w którym możecie sobie pozwolić na ich świętowanie. W weekend właśnie macie więcej czasu, który możecie sobie wzajemnie poświęcić. Właśnie 11.02 zapraszamy Was do naszego salonu stacjonarnego, który postaramy się dla Was przemienić w piękną świątynię miłości. Przyjdźcie spędzić Walentynki w Erotic Med – a przynajmniej dajcie im przedsmak właśnie w naszym salonie w Krakowie. Możecie liczyć na nasze największe zaangażowanie, szeroki uśmiech, życzliwą i szczerą poradę. Nie zawiedziemy Was i pomożemy Wam wyczarować romantyczną atmosferę tego wieczoru. Jak zwykle szykujemy dla Was poczęstunek, przy którym podejmowanie trudnych decyzji jest zawsze słodsze.

Ale oczywiście zapraszamy nie tylko w sobotę 11.02. Przychodźcie do nas śmiało w każdy inny dzień – w naszym salonie zawsze jest miło. Niech Walentynki będą dla Was pretekstem, by to osobiście sprawdzić. Czekamy na Was.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.