Linia Heroes Just You feromony kariery
Od Erotic Med

Heroes – linia perfum z feromonami kariery

Jak zrobić karierę?

Feromony często kojarzone są wyłącznie z działaniem mającym na celu przywabianie potencjalnych partnerek i partnerów erotycznych. Linia Heroes moich perfum z feromonami przeznaczona jest jednak bardziej życiu zawodowemu, niż osobistemu. Oczywiście poprawę aktualnej sytuacji przynieść może na obydwu frontach, jednak jej możliwości są po prostu dużo większe, niż klasycznych feromonów do uwodzenia.

W czasach, kiedy sztuczna inteligencja znajduje zatrudnienie w kolejnych zawodach sprawiając​, że wiele ludzi zaczyna drżeć o własne stanowiska pracy, pojęcie sukcesu zawodowego nabiera nowego kontekstu. Wielkie korporacje zatrudniają setki a nawet tysiące osób. Zajmując niskie stanowisko w hierarchii firmy szansa na indywidualne traktowanie czy dostrzeżenie i docenienie potencjału konkretnej jednostki jest mało prawdopodobna. Ciężko się wybić spośród wielu osób, od których z jednej strony wymaga się wysokich kompetencji, z drugiej zaś próbuje się je przyciąć do jednego szablonu. Syndrom wypalenia zawodowego zbiera swoje żniwa wśród pracowników, którzy czują się nieznaczącymi trybami wielkiej maszyny, które tak łatwo wymienić niczym zużytą część. Poczucie, że nie mają oni żadnego wpływu na rozwój firmy, kierunek jej polityki czy jej funkcjonowanie, wprawia w marazm, zabija ambicje i kreatywność a także satysfakcję z wykonywanej pracy. Tak wygląda sytuacja zawodowa wielu osób. Nieciekawie.

Czy feromony kariery pomogą dostać podwyżkę?

„Mam wrażenie, że moje zdanie nic nie znaczy. Mam dobre pomysły. Staram się wyjść z ciekawymi inicjatywami, zachodzę w głowę jak podnieść dochody firmy. Pomimo tego, że zajmuję wysokie stanowisko, odnoszę wrażenie, że moi przełożeni nie są zainteresowani tym, co mam do powiedzenia. Nie ma dla mnie miejsca w ich wianuszku wzajemnej adoracji, a moje projekty przechodzą bez echa.” Czy można sobie wyobrazić jak spada motywacja osoby, której zaangażowanie jest systematycznie ignorowane? W końcu musi ona dojść do wniosku, że te starania nie mają sensu, skoro pozostają niezauważone. Rezygnuje więc z podejmowania kolejnych prób i albo zajmuje swoje miejsce w szeregu, albo szuka innych alternatyw. 

Jak polepszyć atmosferę w pracy?

„Dostałem wreszcie pracę moich marzeń i wyobrażałem sobie, że będę do niej codziennie chodził z uśmiechem. Uśmiech jednak szybko ustąpił miejsca stresowi i niepokojowi, ponieważ zespół przyjął mnie zdecydowanie chłodno. Pomimo, iż lubię wykonywane obowiązki, ciężko jest mi się cieszyć, kiedy wyraz nie jestem traktowany jak intruz, a nawet wróg. Kiedy wchodzę do pokoju cichną wszystkie rozmowy a atmosfera staje się ciężka. Tracę już pewność siebie. Choć zawsze łatwo nawiązywałem kontakt, tutaj napotykam mur.” Atmosfera w miejscu pracy jest jednym z najważniejszych elementów wpływających na naszą satysfakcję z życia zawodowego. W pracy spędzamy sporą część naszego życia, a kontakty społeczne, jakie tam nawiązujemy mają ogromne znaczenie dla naszego komfortu psychicznego. Jeśli są one napięte, a w skrajnych przypadkach nawet dochodzi do alienacji, to samopoczucie osoby wypchniętej poza grupę pikuje z zawrotną prędkością. 

Linia Heroes – feromony kariery pomogą w pracy?

Co może pomóc w takich sytuacjach, które mogą wydawać się naprawdę trudne do rozwiązania? Wartym wypróbowania sposobem na ułożenie poprawnych relacji zarówno z przełożonymi, jak i z grupą współpracowników jest używanie feromonów. Być może ten pomysł wydaje się dosyć niekonwencjonalny, jednak w niezliczonych przypadkach jest również niezwykle skuteczny. Ponieważ substancje semiochemiczne skłaniają mózg do określonych reakcji, mogą pomóc w przezwyciężeniu niechęci czy uprzedzeń i zastąpieniu ich bardziej pozytywnymi odczuciami.

Mówiąc jasno feromony mogą skłaniać osoby z otoczenia ich użytkownika do potraktowania go bardziej przychylnie, sprawić, że będzie on dla nich interesujący lub zainspirować je do prób nawiązania z nim kontaktu. Tak, to możliwe, że współpracownicy zaczną zmieniać swoje nastawienie i zachowanie.  Wiele różnych badań prowadzonych przez różnych badaczy udowodniły, że feromony działają również na ludzi. Bez udziału ich świadomości powodują zmianę ich sposobu postrzegania osób lub wręcz predestynują ich reakcje. Dlatego linia Heroes sprawdzi się idealnie nie tylko dla pracowników, którzy pragną ułożyć relacje z innymi. Przyniesie wymierne korzyści również przełożonym, którzy chcą mieć wpływ na te relacje w zespole.

Linia Heroes – feromony pomagające w życiu zawodowym?

Perfumy z feromonami Just You zawierają kompozycję specjalnie dobranych związków semiochemicznych w starannie opracowanych proporcjach. O tym, jak powstają feromony Just You oraz jaką uwagę przywiązujemy do ich najwyższej jakości i skuteczności, pisałam już wcześniej. Linia Heroes jest wyspecjalizowana do celów związanych z budowaniem kariery. Ich celem jest nie tylko przedstawienie ich użytkownika jako osoby wartej zainteresowania i wzbudzenie chęci nawiązania z nim pozytywnej relacji. Pomagają one w budowaniu jego wizerunku jako osoby odpowiedzialnej, rozsądnej i godnej zaufania. W jej obecności osoby otaczające ją czują się po prostu komfortowo i bezpiecznie. To satysfakcjonujące uczucie w połączeniu z ciekawością i pozytywnym nastawieniem mogą pomóc zmienić chłodny dystans w sympatię. I chociaż ludzie nie polegają wyłącznie na instynktach, a instynkty są poddawane wnikliwej analizie i szeregowi innych procesów przetwarzania, to jednak wystarczy by zapewnić sobie kilka kroków przewagi w niekorzystnym środowisku. 

Jasne, feromony nie załatwią nikomu awansu i nie zrobią z introwertyka duszy towarzystwa. To nie magiczny eliksir, a czysta nauka. Dlatego warto wiedzieć czego można od nich realnie oczekiwać. Po jednym ich użyciu ciężko oczekiwać radykalnej i spektakularnej zmiany na każdej płaszczyźnie życia. Jednak zmiana zwykłych perfum na takie z dodatkiem koktajlu feromonów na pewno nie przejdzie bez echa. Świadczą o tym nasze i naszych Klientów doświadczenia. Wciąż mnożą oni niesamowite historie o tym, jaki wpływ na ich sytuację miała ta drobna zmiana. To wszystko sprawia, że jestem głęboko przekonana o jej celowości. Spośród naszych wyspecjalizowanych linii feromonów znajdują się zarówno feromony uwodzenia, feromony kariery jak również feromony władzy. Sprawdź, która z linii jest najodpowiedniejsza dla Ciebie.

Justyna Gońka

Justyna Gońka nie znosi bezruchu, nie zatrzymuje się ani na chwilę i każdą minutę spędza aktywnie, nie tylko fizycznie, ale również zawodowo, z prawdziwym kunsztem żonglując swoimi obowiązkami. Jej organizacja jest rzeczą godną podziwu i naśladowania, pozwalającą jej na godzenie swojej pracy z życiem osobistym z prawdziwą wirtuozerią. Praca w Erotic Med, prowadzenie własnej praktyki jako Sex Coach, tworzenie własnej marki Just You dzieli z byciem szczęśliwą małżonką i zapaloną crossfiterką. Jej pasją jest sport i podróże, które pozwalają jej na zmianę perspektywy i są dla niej inspiracją do tworzenia i rozwoju. To właśnie ciągły rozwój jest celem i sensem jej życia.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *