Linia Empire feromony Just You
Od Erotic Med

Empire – linia perfum z feromonami władzy

Fascynująca skuteczność feromonów

Linia Empire to nowoczesne, precyzyjnie działające, certyfikowane perfumy z dodatkiem feromonów, które zaprojektowane zostały specjalnie po to, by pomóc ich użytkownikowi w realizacji jego życiowych celów.

O niesamowitych możliwościach feromonów usłyszałam lata temu, kiedy podjęłam studia na kierunku inżynierii produkcji. Fascynowały mnie one już wtedy, chociaż bardziej pod kątem tego, co mają mi do zaoferowania. To, że byłam przekonana o ich skuteczności interesowało mnie dużo bardziej niż to, w jaki sposób one działają. Tym mechanizmem zaczęłam się interesować znacznie później. W okresie studiowania liczyło się dla mnie to, że pozwoliły mi pokonać lęk przed publicznymi wystąpieniami i podnosiły moją pewność siebie. Dzięki temu szybko odnalazłam się w grupie oraz z łatwością nawiązałam kontakty. Wówczas było to dla mnie nic innego, jak magia. Dzisiaj wiem, że tak naprawdę to po prostu biochemia.

Zastosowanie feromonów w związkach między ludźmi

Feromony wróciły do mnie później, kiedy przekonana o ich fenomenalnym działaniu wzbogacałam ofertę mojego salonu z akcesoriami erotycznymi o coraz to nowsze ich propozycje. Sama również​ bardzo chętnie po nie sięgałam, pomimo iż ostatnie egzaminy pozostały tylko miłym wspomnieniem. Znalazłam dla nich zupełnie inne zastosowanie. Zauważyłam, że kiedy ich używam, nie tylko ja czuję się ze sobą bardziej komfortowo, ale również odwiedzający salon Goście chętniej się otwierają i są bardziej skłonni od szczerych rozmów. W wielu sytuacjach umożliwiło mi to bardziej kompleksową pomoc. Zaufanie jest bardzo ważne w mojej branży, a z moich obserwacji wynika, że przychodzi ono o wiele łatwiej kiedy używałam perfum z feromonami.

Skuteczne feromony wladzyz linii Empire

Linia Empire perfum z feromonami Just You

Linia Empire perfum z feromonami marki Just You może mieć ogromny i bardzo pozytywny wpływ na otoczenie. Nie tylko buduje wokół użytkownika atmosferę szacunku i zaufania, ale również zachęca osoby w jego otoczeniu do przychylności. Życzliwość i wsparcie, którą mogą nam one zjednać w otoczeniu, są naprawdę bezcenne. Osobiście właśnie dzięki nim często mogłam realizować swoje najśmielsze plany i największe projekty. Ale moc feromonów miała również ogromny wpływ na moje życie prywatne. Pomijając zainteresowanie partnera, które one mogą budzić, przekonałam się także, że kiedy używamy ich obydwoje, jesteśmy o wiele bardziej skłonni do kompromisów. Kwestie sporne pojawiają się, prędzej czy później, w każdym związku. Jednak o jego jakości świadczy to, jak sobie z nimi radzimy. Debaty na ich temat w moim małżeństwie są dużo bardziej merytoryczne od kiedy obydwoje używamy na co dzień feromonów. 

Niesamowite właściwości feromonów

Patrząc wstecz, jak wielu sytuacjom przypisuję pozytywny wpływ feromonów, zaczęłam się zastanawiać nad ich niesamowitymi właściwościami. Okazuje się, że nie byłam jedyną osobą, którą ten temat tak mocno „wciągnął”. Mój salon z akcesoriami erotycznymi odwiedzało wiele fascynujących osób, które podobnie jak ja zastanawiały się, jak wiele można osiągnąć, jeżeli użyje się feromonów w bardziej ukierunkowany, świadomy sposób. Postanowiłam to sprawdzić. O tym, jak powstały feromony marki Just You, jak wyglądał długotrwały i żmudny proces pisałam już w innym artykule. W tym pragnę się skupić na linii Empire, którą zaprojektowałam z myślą o tych, którzy nie znoszą w życiu przeciwności.

Linia Empire – kompozycja feromonów dająca władzę

Linia Empire zawiera kompozycje feromonów dla mężczyzn (Emperor) i kobiet (Empress), które mają zjednywać ich użytkownikom jak największą przychylność otoczenia. Zawarte w perfumach związki semiochemiczne pomagają wzbudzić zainteresowanie (również seksualne), sympatię, a co najważniejsze respekt. Taka kombinacja pomaga zbudować niepodważalny, niekwestionowany autorytet. Feromony mogą wywoływać różne emocje, od pozytywnych, jak sympatia, bezpieczeństwo, zaufanie, spokój, po te negatywne, jak strach, chęć ucieczki, agresja, poddanie się. Dzięki kombinacjom tych związków, w wyniku długoletniej pracy nad idealnymi ich proporcjami, mogliśmy nadać im precyzyjnie ukierunkowane działanie. Linia Empire, czyli Imperium, odpowiada na oczekiwania osób pragnących szybszych i łatwiejszych efektów własnych działań, większej decyzyjności. Perfumy z feromonami z tej właśnie linii mają usuwać limity i ograniczania sprawiając, że osoby z otoczenia ich użytkownika stają się bardziej skłonne do uznania jego woli, przychylenia się do jego oczekiwań czy pomocy w realizacji jego celów.

Linia Empire - Just You feromony wladzy

Linia Empire – zalety używania feromonów

Władza to duże słowo. Czy związki semiochemiczne mogą ją komuś dać? Zarówno grono testerów, jak i osoby, które miały okazję używać tych feromonów zgodnie twierdzą, że efekty ich działania są zaskakujące. Dają im one większą kontrolę nad sytuacją, większą pewność siebie i większą siłę przebicia. Używanie feromonów z linii Empire sprawia, że ich użytkownicy czują bardziej komfortowo w dyskusji i w negocjacjach. Przeprowadzone testy potwierdziły, że ich rozmówcy są bardziej skłonni do uznania ich argumentów za słuszne. Feromony nie zmuszają bezwzględnie do określonych reakcji, ale pomagają w zbudowaniu optymalnej atmosfery do osiągnięcia korzystnego kompromisu. Otwierają one dla użytkowników drogi, alternatywy, które dotychczas były dla nich niedostępne.

Linia Empire to jedna z wyjątkowych propozycji od marki Just You, którą stworzyłam, by wyjść naprzeciw osobom, które pragną precyzyjnego działania i maksymalnej skuteczności. Pozytywne feedbacki świadczą o tym, że długie lata pracy nad ich ostateczną formą przyniosły oczekiwany rezultat. Zapraszam Cię do salonu Erotic Med w Krakowie przy ul. Kobierzyńskiej 220 – jedynego punktu dystrybucji feromonów Just You, gdzie możesz poznać ich wspaniały zapach oraz inne linie, dedykowane pomocy w osiągnięciu różnych celów życiowych.

mgr Justyna Płonka

Mgr Justyna Płonka nie znosi bezruchu, nie zatrzymuje się ani na chwilę i każdą minutę spędza aktywnie, nie tylko fizycznie, ale również zawodowo, z prawdziwym kunsztem żonglując swoimi obowiązkami. Jej organizacja jest rzeczą godną podziwu i naśladowania, pozwalającą jej na godzenie swojej pracy z życiem osobistym z prawdziwą wirtuozerią. Praca w Erotic Med, prowadzenie własnej praktyki jako Sex Coach, tworzenie własnej marki Just You dzieli z byciem szczęśliwą małżonką i zapaloną crossfiterką. Jej pasją jest sport i podróże, które pozwalają jej na zmianę perspektywy i są dla niej inspiracją do tworzenia i rozwoju. To właśnie ciągły rozwój jest celem i sensem jej życia.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *