Porady dla par

Wspólne zakupy w sexshopie – wibratory dla par

Zawsze bardzo lubimy, kiedy do naszego salonu, który stworzyliśmy dla Was, abyście czuli się w nim komfortowo, przychodzicie wspólnie. Jest to dla nas oznaka, że nam ufacie, a my pod żadnym pozorem nie chcemy zawieść tego zaufania. Kiedy więc szukacie jakiegoś gadżetu, z którego obydwoje chcielibyście czerpać przyjemność, nie chcemy abyście musieli iść na trudne kompromisy. Kiedy pytacie nas o radę, nasze kroki najczęściej kierują się w stronę wibratorów dla par. Zdarza się, że zaskoczeni pytacie: „wibrator dla par – takie coś w ogóle istnieje?”. Istnieje ich kilka, a nawet kilkanaście. A każdy z nich jest genialny, zadziwiający nie tylko kształtem, ale i liczbą możliwości zastosowań.

Długie ramiona miłości

Ten wielofunkcyjny wibrator jest zdecydowanie jedną z zabawek, która sprawia, że w miłosnej grze obie strony są wygrane i otrzymują równomierne korzyści. Na pierwszy rzut oka nie sposób stwierdzić, że ten gadżet przypominający królicze uszy daje tyle możliwości zastosowań. To urządzenie składa się z trzonu oraz dwóch długich końców, a każda z tych części posiada własny, cichy, lecz mocny silnik. Ten wyjątkowy kształt gadżetu pozwala odegrać wiele erotycznych scenariuszy zabawy w parze, ale może również znacznie uprzyjemnić wartościowy czas poświęcony na sprawianie przyjemności sobie. Można go zastosować jako klasyczny wibrator – doskonale stymuluje on punkt G, ponieważ został zaprojektowany tak, by dawać poczucie wyjątkowego wypełnienia. Kobieta może używać go do jednoczesnej stymulacji punktu G i łechtaczki, mężczyzna może jednocześnie czerpać przyjemność z masażu prostaty i moszny, lub wykorzystać go jako przyjemny, wibrujący dodatek do fellatio. Ten wibrator to zestaw prostych, lecz błyskotliwych pomysłów, które przeniosą erotyczne zabawy na wyższy poziom i będą wspaniałym urozmaiceniem w sypialni.

Wiele zastosowań wibratora Gvibe2

 

Zalotny uśmiech

Wibrator zazwyczaj kojarzy się z wibrującym urządzeniem o fallicznym kształcie, więc większość z Was jest zaskoczona lub nawet sceptyczna na widok niewielkiego urządzenia w kształcie litery „C”, jaką jest ta propozycja od Satisfyera. Wibrator dla par został wyposaży w dwa silniki, które wprawiają w przyjemne drgania obydwa końce tego niepozornego z wyglądu urządzenia. Każdy z motorków ma do wykonania ważną misję: jeden z nich stymuluje łechtaczkę, podczas gdy drugi pieści punkt G. Ten doskonały pomysł nie może zawieść – obydwa strategiczne punkty rozkoszy są przyjemnie drażnione. W zaaplikowanym w ten sposób wibratorze dla par można odbyć regularny stosunek seksualny. Kiedy partner dołączy do zabawy i umieści penisa w pochwie, obydwoje poczują uczucie większego wypełnienia, a wibracje przenoszą się również na penisa sprawiając, że partnerzy łączą się we wspólnym rytmie, który prowadzi ich do orgazmu. Wersja z pilotem pozwala mieć możliwość sterowania tym rytmem zawsze pod ręką, by w chwilach uniesienia nie dekoncentrować się poszukiwaniem panelu sterującego. Dodatkowo można użyć go jako wibrator majteczkowy, bawiąc się nieprzyzwoicie w miejscach publicznych jak kino, restauracja, czy w jakimkolwiek innym miejscu z erotycznych fantazji. Omawiany gadżet jest wyposażony w 10 trybów wibracji i mocny akumulator ładowany przez kabel USB, dzięki czemu jest cichy, ekonomiczny w użytkowaniu i przyjazny środowisku.

Wibrator dla par sterowany pilotem

 

Szczęśliwa podkówka 

Kolejną bardzo ciekawą propozycją jest również urządzenie marki Satisfyer, które wyglądem przypomina uważaną za symbol szczęścia podkówkę. Ze szczęściem i dobrą zabawą ma wiele wspólnego, ponieważ ten uroczy gadżet wyposażony jest w aż trzy niezależnie pracujące motorki, które zapewniają co najmniej 14 różnych możliwości stymulacji oraz ponad 100 możliwości konfiguracji ustawień. Jego zastosowanie zarówno podczas gry wstępnej, jak i podczas stosunku, może rozpalić atmosferę w sypialni i zainspirować do eksperymentów.

Jedno urządzenie – 14 możliwości

W tym jednym, niewielkim urządzeniu drzemie multifunkcjonalny kombajn erotyczny. Doskonale spełnia się w roli masażera łechtaczki, ale bliskie sąsiedztwo rozedrganych ramion gadżetu pozwala także na precyzyjny masaż sutków. Dosięga on także bez problemu punktu G, a umieszczony między partnerami podczas stosunku wprawia w rozkoszne wibracje jądra bądź łechtaczką. Panowie mogą go użyć do stymulacji jąder lub jako pierścień erekcyjny – a to dopiero początek, bo tylko wyobraźnia jest tu limitem. Im dłużej się go używa, tym więcej jego zastosowań się dostrzega. Dyskretny wygląd i kompaktowy kształt tej zabawki sprawiają, że staje się on niemal niezbędnym towarzyszem każdej podróży.

Wibrator dla par w kształcie podkowy

Erotyczny niezbędnik

Satisfyer to producent również wibratora dla par z ruchomą główką, które zasługuje na szczególną uwagę w dziedzinie wibratorów dla Par. Z wyglądu przypomina hybrydę wibratora i masturbatora. Ten kształt jednak nie jest dziełem przypadku, a został on starannie zaprojektowany, by w jednej zabawce zmieścić ponad 30 możliwości zastosowania. Tutaj również mamy do czynienia z trzema mocnymi silnikami, które pozwalają na wybór spomiędzy 100 różnych konfiguracji wibracji.

Przykłady możliwości zastosowania wibratora dla par marki Satisfyer

Dwa końce urządzenia działają niezależnie, co umożliwia zabawę zarówno solo, jak i w parze. Ogromnym plusem tego gadżetu jest możliwość obrotu mniejszej końcówki, co daje więcej możliwości zabawy i wygodnego użycia, oraz wodoodporność, dzięki której zabawa trwać może nawet w wannie, czy pod prysznicem. Dłuższy koniec doskonale sprawdzi się jako wibrator lub masażer prostaty lub plug analny. Krótsza, rozwidlona część spełni świetnie rolę wibratora dla mężczyzny lub urozmaicenia podczas seksu oralnego. Zabawka może być również użyta jako strap-on, lub do jednoczesnej stymulacji wejścia do pochwy i odbytu. Ten wspaniały wibrator ma tak wiele praktycznych zastosowań, rodzi tak wiele fantazji, budzi tak wiele ciekawości, że w praktyce zapewnia wiele godzin namiętnej, pełnej pasji, intymnej zabawy.

Multifunkcjonalny wibrator dla par

Elektryzujący dotyk

BeOne – propozycja od marki Fun Factory jest doskonałym towarzyszem do gry wstępnej, która rozpali zmysły i podgrzeje atmosferę między kochankami. We wnętrzu tego bardzo niewielkiego urządzenia kryją się aż dwa silniczki. Sama zabawka ma podłużny kształt i doskonale wpasowuje się między palce stając się praktycznie częścią dłoni wodzącej po najbardziej erogennych strefach ciała partnera przyprawiając je o przyjemne drgania. Ten nieprawdopodobnie ergonomiczny stymulator obsługiwany jest jednym przyciskiem, który pozwala zarówno na jego uruchomienie, jak i przełączenie pomiędzy czterema trybami wibracji o przyjemnych, niskich częstotliwościach. Może on zostać wykorzystany do masażu wrażliwych na dotyk okolic łechtaczki, może stymulować mosznę podczas stosunku oralnego, może drażnić sutki lub delikatną skórę karku. BeOne może być używany pod prysznicem, na basenie czy w morzu, ponieważ jest w 100% wodoodporny. Co więcej jego nieoczywisty wygląd i kompaktowy, niemal mikroskopijny rozmiar pozwala na dyskretne użycie go w każdym miejscu, oraz zabranie w każdą podróż. Ułatwi to także bezpieczna, przeźroczysta skrzyneczka, w której gadżet może być przechowywany.

BeOne – wibrator dla par marki Fun Factory

Takich wibratorów, które mogą być wykorzystywane przez parę, jest na rynku erotycznym naprawdę dużo, dlatego nie sposób opisać ich wszystkich wyczerpująco w jednym artykule. Są takie, którymi można sterować przez aplikację w telefonie z drugiego końca świata, są takie w kształcie litery C i w kształcie litery Y, są takie z długimi uszami i z jednym wibrującym palcem… Wszystkie mają na celu dostarczyć Wam wspólnej przyjemności, zachęcić, abyście razem spróbowali nowych możliwości zabawy, odkryli nowe wrażenia, doznania i obydwoje byli zadowoleni z wyboru właśnie tego gadżetu.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *