Od Erotic Med

Black Friday w Erotic-Med – zgarnij seksowne gratisy

Black Weekend w Erotic Med

Z okazji zbliżającego się wielkimi krokami Black Friday przygotowaliśmy dla naszych Klientów dwie, wspaniałe promocje, które pozwolą zrealizować najśmielsze, erotyczne marzenia. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszych propozycji, zarezerwowania sobie czasu i ułożenia listy zakupów, ponieważ towary z naszych półek znikają jak zwykle z prędkością światła. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom rozciągamy nasze promocje również na sobotę, aby nawet Ci najbardziej zapracowani mieli okazję i szansę z nich skorzystać.

Zapraszamy do skorzystania z naszej Black Weekendowej promocji, która trwać będzie od piątku 26.11.2021 do soboty 27.11.2021 włącznie. Promocja dotyczy zakupów w salonie stacjonarnym przy ul. Kobierzyńskiej 220 i obowiązuje ona wyłącznie przy płatności gotówkowej. Po spełnieniu tych warunków:

★ do zakupów powyżej 1000 zł dajemy w prezencie dowolny gratis o wartości 200 zł

★ do zakupów powyżej 2500 zł dajemy w prezencie dowolny gratis o wartości 500 zł

★ do zakupów powyżej 5000 zł dajemy w prezencie dowolny gratis o wartości 1000 zł

Ponieważ akcesoria marki Fun Factory cieszą się niesłabnącą popularnością i ciągle pytacie o promocje z nimi związane, miło nam poinformować, że nie będziecie zawiedzeni. We wspaniałych, promocyjnych cenach czekają na Was dwa świetne zestawy, w których znajdziecie wspaniale dobrane gadżety pozwalające nie tylko na solową zabawę, ale i zaproszenie do niej Partnera/Partnerki, by razem spędzić niesamowity i wartościowy czas poświęcony na eksplorację swoich ciał. A może właśnie myśleliście o zrobieniu swojej drugiej połowie erotycznego prezentu na Mikołaja? Wówczas warto już teraz skorzystać z możliwości zakupienia tych unikalnych i bardzo praktycznych połączeń.

Kobiety będą zachwycone zestawem akcesoriów erotycznych Fun Factory, który przystosowany jest specjalnie by zaspokoić ich wyjątkowe potrzeby, ale również by dać dużo przyjemności Partnerowi.

Natomiast Panom spodoba się kompozycja zabawek erotycznych Fun Factory, która przyda się zarówno do solowej zabawy, ale pomoże również zadowolić Partnerkę.

Obydwa zestawy w promocji na Black Friday będzie można zakupić w promocyjnej cenie

Czy macie już swoje typy? Wiecie już, co wybierzecie? Czy wciąż się wahacie między promocjami? Z radością pomożemy Wam wybrać opcję, z której będziecie najbardziej zadowoleni i która sprawdzi się dla Was najlepiej.


Zapraszamy serdecznie i jak zwykle czekamy na Was z filiżanką dobrej kawy.

Justyna Gońka

Justyna Gońka nie znosi bezruchu, nie zatrzymuje się ani na chwilę i każdą minutę spędza aktywnie, nie tylko fizycznie, ale również zawodowo, z prawdziwym kunsztem żonglując swoimi obowiązkami. Jej organizacja jest rzeczą godną podziwu i naśladowania, pozwalającą jej na godzenie swojej pracy z życiem osobistym z prawdziwą wirtuozerią. Praca w Erotic Med, prowadzenie własnej praktyki jako Sex Coach, tworzenie własnej marki Just You dzieli z byciem szczęśliwą małżonką i zapaloną crossfiterką. Jej pasją jest sport i podróże, które pozwalają jej na zmianę perspektywy i są dla niej inspiracją do tworzenia i rozwoju. To właśnie ciągły rozwój jest celem i sensem jej życia.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *