Edukacja seksualna,Rankingi produktów

Nie odczuwam przyjemności z seksu – czy jest na to lekarstwo?

​Przyczyny trudności z odczuwaniem satysfakcji podczas stosunku

Z problemem braku przyjemności ze stosunku spotykają się kobiety w bardzo różnym wieku. Przyczyną może być cały szereg czynników, niektóre nawet nie są bezpośrednio związane z uprawianiem seksu. Wpływ na odczuwanie, lub nieodczuwanie satysfakcji ze zbliżeń mają nie tylko ich jakość i fizyczne uwarunkowania, ale również psychiczne blokady, lęki, stan zdrowia i przyjmowane leki, zbyt duża presja lub stres. To tylko kilka ze zmiennych mających wpływ na odczuwanie przyjemności z seksu, naprawdę jest ich o wiele, wiele więcej. Pojawia się zatem pytanie, czy istnieje coś co możemy z tym zrobić, czy pozostaje się tylko pogodzić z faktem, że „taka już moja uroda”.

Kobietom trudniej niż mężczyznom czerpać pełną satysfakcję ze zbliżenia

Jeśli zadajesz sobie to pytanie, wiedz, że nie jesteś pierwsza, jedyna i ostatnia. Wiele osób, również tych bezpośrednio dotkniętych tym problemem, szukało jego rozwiązania, a w wyniku tych poszukiwań powstało wiele produktów, które mają na celu umożliwić, ułatwić czerpanie przyjemności ze stymulacji miejsc intymnych.

W zasadzie różne osoby zajmujące się tym tematem miały na tą sprawę tak różne perspektywy widzenia, że pomocy doszukiwały się w bardzo różnych zagadnieniach. Niektórzy sądzili, że odpowiedzią są specjalnie skonstruowane gadżety erotyczne, inni raczej próbowali pobudzić narządy płciowe do większej reaktywności. My, z doświadczeń własnych i wielu borykających się z tym problemem Klientek możemy doradzić, że warto przetestować różne rozwiązania, ponieważ każde, nich zbliża do upragnionego efektu.

Skuteczne sposoby na zwiększenie przyjemności ze stosunku

Jednym z czynników, które mają ogromny wpływ na jakość doznań czerpanych ze zbliżenia, jest znajomość własnego ciała, jego reakcji, rodzajów efektywnej jego stymulacji. Na próżno oczekiwać, że z czasem seks będzie przynosił oczekiwaną rozkosz. Zamiast czekać na samoistne rozwiązanie się kwestii braku satysfakcji warto poświęcić czas i uwagę samej sobie, by wiedzieć co i w jakich miejscach daje nam największą przyjemność. Niektórym kobietom trudno osiągnąć orgazm bez stymulacji łechtaczki, warto więc wybierać takie pozycje, które ułatwiają jej pieszczenie.

Warto również spróbować dodatkowych gadżetów, kosmetyków uwrażliwiających okolice intymne oraz tabletek/kapsułek powodujących przekrwienie narządów płciowych w celu spotęgowania wrażeń z nich płynących. 

Istnieją sposoby, aby zwiększyć odczuwaną przyjemność i szansę na orgazm

Zestra o udowodnionej w badaniach klinicznych skuteczności

Czy to ma sens? Czy te środki naprawdę działają? Cóż, nie ma w sprzedaży środka oferującego orgazm w formie instant. Nie istnieje, a przynajmniej nie jest mi jak dotąd znany środek, który jest złotą receptą na niesamowity seks, jednak istnieją świetne kosmetyki, które sprawiają, że stymulacja staje się bardziej intensywna, a w rezultacie bardziej efektywna.

Jednym z tych środków, które od dłuższego czasu polecamy z pełnym przekonaniem jest Zestra. To olejek, który ma na swoim koncie kliniczne badania nad jego skutecznością. W badaniu tym wzięły udział kobiety w różnym wieku, wśród nich były również takie, które w wyniku różnych schorzeń lub przyjmowanej farmakologii miały trudności z odczuwaniem przyjemności i osiągnięciem orgazmu. 70% z nich deklarowało pełną skuteczność tego środka. 

Zestra działa na kobiety tak, jak Viagra na mężczyzn, tzn. sprowadza dużą ilość krwi do łechtaczki powodując jej „erekcję”. Przekrwiona łechtaczka staje się o wiele bardziej podatna na pieszczoty, wszystkie płynące z niej bodźce wydają się być zintensyfikowane. Efekt ten zaczyna być wyraźnie odczuwalny po ok. 5 minutach, osiągając największą moc po ok. 10 minutach, trwa on do ok. 45 minut.

Masażer do łechtaczki o mocnym silniku

Kolejnym udogodnieniem wynikającym wprost z frustracji, do której doprowadziła trudność w osiągnięciu orgazmu jest Europe Magic Wand. Kristine Frisenfeldt Horn zmagała się z depresją, a przepisane jej leki utrudniły jej odczuwanie przyjemności i osiąganie orgazmu. Zaczęła ona, wraz z jej partnerem, Jesperem Rubechem, poszukiwania idealnego urządzenia, które gwarantowałoby pozytywny efekt. Ostatecznie, nie mogąc znaleźć odpowiedniego masażera pośród dostępnych na rynku gadżetów, postanowili zaprojektować i stworzyć swój własny model.

Europe Magic Wand wyrosło z przekonania, że satysfakcjonujący seks jest niezbędny do utrzymania psychicznego i fizycznego zdrowia. Stymulator łechtaczki o mocnym silniku ma być gwarantem nie tylko wspaniałych wrażeń ale i równowagi i balansu pomiędzy zaspokojeniem cielesnych potrzeb a ogólnym samopoczuciem.

Warto nadmienić, że odpowiednio długa i satysfakcjonująca stymulacja zewnętrzna mocno się przyczynia do wzrostu reaktywności punktu G. Pieszczenie zewnętrznych części okolic intymnych sprawia, że staje się on bardziej nabrzmiały i wrażliwy na bodźce. Napływająca w efekcie wzrastającego podniecenia do narządów płciowych krew powoduje, że mocniej odczuwamy bodźce i silniej na nie reagujemy.

Masażery łechtaczki często stosowane są przez kobiety dla dodatkowej stymulacji podczas zbliżenia. Europe Magic Wand na pewno nie jest odpowiedzią na potrzeby absolutnie każdej kobiety, ponieważ potrzeby każdej kobiety różnią się od siebie. Szczerze jednak sugeruję, aby ulec pokusom wypróbowania urządzeń, które Was intrygują, ponieważ jest to bardzo wartościowe doświadczenie, choćby pod kątem odkrywania własnego ciała.

Znajomość własnego ciała pomaga w osiągnięciu pozytywnych wrażeń ze stosunku

Kapsułki wzmacniające reaktywność narządów płciowych

Bardzo niedawno na rynku pojawiły się potęgujące doznania kapsułki Pretty Woman. Producent, który słynie z niezwykle skutecznych środków na potencję wreszcie postanowił zająć się również kobiecą przyjemnością a różowe kapsułki są tego efektem. Pośród wszystkich innych środków potęgujących wrażenia płynące z seksu, te okaz​​ują się jednymi z najsilniej działających. Jakiego efektu można się spodziewać? Kilkukrotnie silniejszego niż po hiszpańskiej musze.

Starannie dopracowana receptura tego specyfiku uwrażliwia narządy płciowe niemal tak, jak wspomniana wyżej Zestra, tyle że działa w oparciu o zupełnie inne składniki i metody. Pomimo, iż Pretty Woman jest w obiegu bardzo krótko, to szybko zyskuje kolejne bardzo optymistyczne recenzje i feedbacki, co sprawia że warto się zainteresować tymi kapsułkami i rozważyć ich przetestowanie.

To tylko kilka propozycji, które mogą okazać się nieocenioną pomocą przy intensyfikacji płynących z seksu doznań. Te trzy, różne metody można wykorzystać pojedynczo lub w dowolnym pakiecie, aby zwiększyć szansę sukcesu. Nasze własne doświadczenia, a także wiele Waszych historii, utwierdza nas w przekonaniu, że warto eksperymentować z różnymi rodzajami stymulacji, stymulatorów oraz środków wspomagających reaktywność naszych miejsc intymnych zarówno z zewnątrz, jak i od wewnątrz.

Poświęcone na takie eksperymenty czas i zaangażowanie przynoszą korzyści, choćby w postaci znajomości własnego ciała i jego reakcji. Każde takie doświadczenie znacząco zbliża nas do opracowania własnej recepty na osiągnięcie przyjemności. Równie ważne jest to, aby nie narzucać na siebie zbyt dużej presji, aby tą przyjemność odczuwać, ponieważ może to jedynie przynieść skutek w postać poczucia presji i towarzyszącego jej stresu, co negatywnie wpłynie na odczuwanie jakichkolwiek pozytywnych emocji.

Justyna Gońka

Justyna Gońka nie znosi bezruchu, nie zatrzymuje się ani na chwilę i każdą minutę spędza aktywnie, nie tylko fizycznie, ale również zawodowo, z prawdziwym kunsztem żonglując swoimi obowiązkami. Jej organizacja jest rzeczą godną podziwu i naśladowania, pozwalającą jej na godzenie swojej pracy z życiem osobistym z prawdziwą wirtuozerią. Praca w Erotic Med, prowadzenie własnej praktyki jako Sex Coach, tworzenie własnej marki Just You dzieli z byciem szczęśliwą małżonką i zapaloną crossfiterką. Jej pasją jest sport i podróże, które pozwalają jej na zmianę perspektywy i są dla niej inspiracją do tworzenia i rozwoju. To właśnie ciągły rozwój jest celem i sensem jej życia.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *