Pomysły na prezent

Mikołajki – erotyczne prezenty

Jeśli już zaczynacie myśleć o prezencie na Mikołajki to jesteśmy spokojne, że Twój Partner/Partnerka na pewno znajdzie pod poduszką coś, co naprawdę go/ją ucieszy. Zaplanowanie podarunku oraz okoliczności jego wręczenia to nie tylko wyraz posiadania bardzo praktycznych umiejętności organizacyjnych ale również urocza oznaka zaangażowania.

Przemyślany prezent dobrany w oparciu o indywidualne preferencje na pewno nie spocznie w czeluści szafy wraz z drapiącym, wydzierganym przez babcię swetrem czy setnym szalikiem. Prezenty z naszego salonu mają to do siebie, że będziecie po nie często sięgać z taką samą przyjemnością, z jaką będziecie odpakowywać je w dniu ich otrzymania. Nieskromnie się chwaląc, w kwestii podarunków mamy ogromne doświadczenie, więc możecie nam zaufać, że poniższe propozycje nie będą chybione.

Jeden gadżet erotyczny – wiele obliczy

Wielofunkcyjne urządzenia nie mogą zawieść – jesteśmy pewne, że odkryjecie wspólnie takie ich zastosowanie, które sprawi, że zakochacie się bez reszty w tym gadżecie i będzie go chętnie zapraszać do łóżka. Taką zabawką jest zdecydowanie ten dwustronny masażer od marki Svakom, który jest wspaniale zaprojektowany do wspólnej zabawy. Dwa silniki, w które został wyposażony, zlokalizowane są na przeciwległych końcach masażera.

Ten z końcówką w kształcie niewielkiej kulki może zostać wykorzystany jako klasyczny masażer typu różdżka (tzw. wand). Jednak to stożkowa, nacięta końcówka robi prawdziwą magię – rozedrgane jej płaty wykonają bardzo przyjemny masaż każdej najwrażliwszej części ciała, jaką możesz sobie wyobrazić. Ta wyjątkowa stymulacja będzie jednakowo wspaniale odebrana na intymnych częściach ciała jak i na karku, plecach, czy gdziekolwiek przyjdzie Ci na myśl ją wykorzystać. 

Bliźniacze urządzenie z trzema mackami niezależnie się poruszającymi to zupełnie inny rodzaj stymulacji, który sprawia wrażenie bardziej losowego i nieprzewidywalnego. Każda z wypustek wykonuje rotacyjny ruch, który daje bardzo ciekawe wrażenia. Nie możecie się zdecydować? Nic przecież nie stoi na przeszkodzie, aby obydwa włączyć do swojej erotycznej kolekcji.

Feromony – odrobina magii na co dzień 

Naszym zdaniem perfumy to zawsze trafiony prezent, zwłaszcza te z feromonami, które sprawiają, że świat dla osoby ich używającej będzie odrobinę bardziej otwarty. To tak, jakby podarować ukochanej osobie odrobinę magii na co dzień. Więcej uśmiechów, życzliwości, komplementów – czy to się może znudzić? Pozytywne działanie feromonów szerzej zostało opisane w naszym artykule, ale nie potrzeba nam suchych faktów lub naukowego bełkotu, by móc z całą pewnością stwierdzić, że one wyśmienicie działają. Wystarczą nam do tego własne doświadczenia i wspaniałe, często zadziwiające historie, którymi dzielą się z nami nasi Klienci.

Donosicie nam, że dzięki zawartości tego flakonika można łatwiej załatwić sprawy w urzędach, osiągnąć lepsze wyniki w sprzedaży, zaistnieć jako dusza towarzystwa na spotkaniach po pracy, uwodzić i flirtować bez większych trudności. Perfumy z feromonami zarówno w wersji dla Niej, jak i dla Niego, pomogły naszym Klientom na wiele niesamowitych i czasem niewiarygodnych sposobów, ale tym bardziej miło nam słuchać kolejnych, pozytywnych opinii o ich skuteczności. To właśnie czyni je wymarzonym prezentem.

Pierścień – masażer dla par

Mała rzecz, a cieszy – to na pewno sprawdza się w przypadku pierścienia erekcyjnego, który co prawda nie ma nic wspólnego z biżuterią, ale daje równie dużo radości. Pojawił się na rynku w tym roku i od pierwszych dni wzbudza ogromne emocje. Dwa mocne silniki w jednym filigranowym gadżeciku to niesłychane zestawienie, które między innymi sprawia, że jest on tak wyjątkowy. Drugą fenomenalną cechą tego produktu jest to, że wcale nie musi być on użyty zgodnie ze swoim przeznaczeniem jako pierścień erekcyjny, ale równie dobrze możecie założyć pętlę na palce i wykorzystać go, by nadać swojemu dotykowi elektryzujących wibracji.

Te trzy propozycje to naszym zdaniem pewniaki, ale zapraszamy jeśli potrzebujecie indywidualnej porady – nasze pomysły nie mają końca. Jednak to jeszcze nie koniec pomysłów na pozytywne zaskoczenie bliskiej osoby, bo poza propozycjami prezentów mamy jeszcze fantastyczne pomysły na to, jak (lub bardziej w czym) je wręczyć. 

Strój Seksownego Świętego Mikołaja sprawdzi się doskonale, by osobiście ukarać rózgą niegrzeczną dziewczynkę a przebranie frywolnej Śnieżynki – pomocnicy Mikołaja, na pewno przekona Twojego Partnera, że bycie grzecznym chłopcem cały rok zostanie odpowiednio nagrodzone. Tak wręczony prezent zostanie na pewno długo zapamiętany, a atmosfera będzie sprzyjająca by natychmiast przystąpić do zabawy nim. Możecie nawet napisać i wymienić między sobą listy do świętego Mikołaja, w których zawrzecie wszystkie niegrzeczne rzeczy, które chcielibyście robić tego dnia – gwarantujemy, że przymknie on na to oko. 

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *