Edukacja seksualna,Porady dla par

Prezerwatywy opóźniające wytrysk – większa kontrola nad stosunkiem

Jak działają kondomy zwiększające kontrolę nad wytryskiem​

Producenci prześcigają się w tworzeniu jak najcieńszych materiałów do produkcji prezerwatyw. Ekstracienkie kondomy są ciągle​ ​”odchudzane”, aby zapewnić użytkownikom jak najbardziej naturalne wrażenia podczas ich użytkowania. Jednak zawsze, nawet bardzo cienka ścianka prezerwatywy, będzie barierą, która w mniejszym lub większym stopniu będzie powodowała straty w intensywności bodźców. Nie zawsze jednak to wystarczy, by w znaczący sposób przedłużyć stosunek. 

Smakowe, z wypustkami, ekstra nawilżane, wzmacniające odczucia – jest tak wiele typów prezerwatyw, że kolejne wariacje na ich temat nikogo nie dziwią. Panowie, którzy chcą utrzymać w ryzach wytrysk powinni zdecydować się na kondomy, z dedykacją dla przedłużenia stosunku. Podstawową cechą odróżniającą je od innych jest użycie specjalnego lubrykantu, powodującego delikatny efekt znieczulenia. Środek ten umieszczony jest na końcu prezerwatywy, by oddziaływać na najbardziej czułą część penisa – żołądź.

Znajdują się na niej tysiące bardzo wrażliwych zakończeń nerwowych, które odpowiedzialne są za odczuwanie przyjemności i orgazm. Substancja ta zawiera benzokainę (5-7%), która jest składnikiem wielu preparatów miejscowo znieczulających. Dodatkowo często w tego typu kondomów materiał, z którego zostały one wykonane jest nieco grubszy, aby ograniczyć poziom doznań. 

Używanie specjalnych kondomów może dać Wam dodatkowy czas

Prezerwatywy z benzokainą wydłużają stosunek

Z proponowanych przez nas produktów benzokainę znajdą Panowie między innymi w kondomach Good Timer marki Secura w 5% stężeniu. Dla osób uczulonych na lateks mamy w ofercie nielateksowe prezerwatywy Max Love znanej i lubianej marki Unimil z dodatkiwm benzokainy o stężeniu 4,5%. 7% benzokainy zawierają lubiane zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety prezerwatywy marki Amor – Long Love, które poza środkiem znieczulającym dla Pana oferują również dodatkowe wrażenia w postaci prążków i kropek dla Pań. Taki zestaw pozwoli Jemu trochę zwolnić, a Jej trochę przyspieszyć, więc teoretycznie zwiększa on szansę na spotkanie się w połowie drogi do orgazmu. 

Prezerwatywy z pierścieniem erekcyjnym

Bardzo ciekawą propozycją prezerwatywy wydłużającej czas trwania stosunku jest propozycja od marki Secura El Toro. Ta prezerwatywa nie zawiera lubrykantu ze środkiem znieczulającym, ale jej specjalna konstrukcja pozwala na dłuższą, silniejszą erekcję. W jej podstawie producent umieścił pierścień erekcyjny, który skutecznie zatrzymuje krew w penisie nie odbierając jednocześnie ilości i intensywności wrażeń. Korzyści płynące z używania pierścienia erekcyjnego, w tym również jego pozytywne działanie na długość zbliżeń, są znane od wieków, więc propozycja ta jest chętnie wybierana przez mężczyzn nie tylko tych poszukujących sposobów na większą kontrolę nad własnym wzwodem, ale również jego siłą i wielkością. Spowolnienie odpływu krwi z penisa obręczą na jego trzonie powoduje nie tylko mocną i długą erekcję, ale również lepsze wrażenia.

Specjalne kondomy pozwalają na większą kontrolę nad wytryskiem

Przegląd tabletek na wydłużenie stosunku znajdą Panowie w naszym artykule dedykowanym temu tematowi. Jest wiele skutecznych sposobów by uporać się z przedwczesnym wytryskiem, więc jeśli potrzebujecie więcej informacji o którymkolwiek z nich, jesteśmy do dyspozycji i chętnie służymy poradą. Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego przy ul. Kobierzyńskiej 220 lub którąkolwiek z metod zdalnego kontaktu.

Justyna Gońka

Justyna Gońka nie znosi bezruchu, nie zatrzymuje się ani na chwilę i każdą minutę spędza aktywnie, nie tylko fizycznie, ale również zawodowo, z prawdziwym kunsztem żonglując swoimi obowiązkami. Jej organizacja jest rzeczą godną podziwu i naśladowania, pozwalającą jej na godzenie swojej pracy z życiem osobistym z prawdziwą wirtuozerią. Praca w Erotic Med, prowadzenie własnej praktyki jako Sex Coach, tworzenie własnej marki Just You dzieli z byciem szczęśliwą małżonką i zapaloną crossfiterką. Jej pasją jest sport i podróże, które pozwalają jej na zmianę perspektywy i są dla niej inspiracją do tworzenia i rozwoju. To właśnie ciągły rozwój jest celem i sensem jej życia.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *