Niezapomniany Wieczór Kawalerski
Od Erotic Med,Pomysły na prezent

Jak urządzić idealny Wieczór Kawalerski?

Jak zorganizować Wieczór Kawalerski?

​Na fali letnich upałów dziś poruszamy kolejny, gorący temat. Skoro mówiłyśmy już o tym jak zorganizować Wieczór Panieński, przyszła kolej na porady w zorganizowaniu analogicznego wydarzenia dla mężczyzn. Własny Wieczór Kawalerski to najprawdopodobniej jedna z najhuczniejszych imprez, jakich mężczyzna w życiu doświadczy. To niesamowita noc spędzona w męskim towarzystwie bliskich przyjaciół, pełna symboliki, wspomnień i radości. Brzmi wspaniale? Oczywiście! To powinien być niesamowity i beztroski czas, dlatego właśnie wychodzimy do Was z propozycjami jego uatrakcyjnienia, byście nie tracili czasu na szukanie inspiracji i podpowiedzi jak zorganizować ten czas i w co warto się zaopatrzyć. 

Erotyczne gadżety na Wieczór Kawalerski

Jak wszystko, również organizacja Wieczorów Kawalerskich, podlega pewnym trendom. Kiedyś gwoździem programu była wizyta w klubie ze stripteasem, ale potem okazało się, że w większości Kawalerom już wcześniej zdarzało się widywać nagie kobiety i rozrywka ta straciła na swojej atrakcyjności. Z tamtych czasów niewiele pozostało, poza pewną symboliką tego wieczoru. Jej reprezentantem jest honorowy gość wieczoru, którym z reguły jest dmuchana lalka.

Jest ona metaforyczną przedstawicielką wszystkich kobiet, które na wieść o tym, że Pan Młody ślubował miłość i wierność jednej kobiecie, będą mieć złamane serce. Uczestnicy Wieczoru Kawalerskiego przedstawiają ją zwykle jako idealną alternatywę do spełniania swoich seksualnych potrzeb przez Kawalera. W przypadku, gdyby jego poziom libido nie był wyrównany z poziomem potrzeb wybranki, faktycznie jest świetną pomocą. Rozwódka i Singielka cieszą się ogromnym zainteresowaniem i często uczestniczą w Wieczorach Kawalerskich. Ich nadmuchiwane ciało wzbogacone zostało o całkiem przyzwoity, realistyczny masturbator z cyberskory. O ile jednak można stwierdzić, że któraś pompowana kobieta lepiej wychodzi na zdjęciach, to na pewno jest nią seks lalka z twarzą 3D, która zdecydowanie jest bardziej realistyczna. Ma ona również więcej szczegółów w postaci włosów, oczu, nosa, piersi, dłoni czy stóp, dlatego nieco większa inwestycja materialna jest w tym przypadku w pełni uzasadniona.

Co kupić na Wieczór Kawalerski?

Gry Towarzyskie

Skoro zatroszczyliście się już o towarzystwo odpowiedniej, napompowanej kobiety, warto zapewnić sobie również ciekawe atrakcje. Zwłaszcza na początku wieczoru przydać Wam się mogą gry towarzyskie. Polecamy zwłaszcza Noc Kawalerów, ale sprawdzą się świetnie również te z „karniakami” jak Stupromilowy Las czy Alkochińczyk. Gry towarzyskie doskonale przygotowują grunt pod dalszą zabawę. Wprowadzają w pozytywny nastrój oraz integrują uczestników. Wspólne wykonywanie zadań pozwala scalić Waszą drużynę, abyście mogli porzucić szarą rzeczywistość i być gotowymi na wspólną wyprawę po przygody, nawet do Mordoru, jeśli zajdzie taka potrzeba. 

Prezent dla przyszłego Pana Młodego

Podczas Wieczoru Kawalerskiego jego główny bohater często obdarowywany jest różnymi prezentami, które przyjaciele uważają za niezbędne na nowej drodze życia. To uroczy zwyczaj, który jednak wiąże się z koniecznością przemyślenia najbardziej praktycznego upominku. I tutaj nie pozostawimy Was, Panowie, na pastwę losu – podsunięty kilka modnych trendów. Akcesoria BDSM w walizce to taka elegancka i niezawodna klasyka w tym temacie. Pozostawia ona pole do niewybrednych żartów, ale również otwiera przed obdarowanym drogę do rzeczywistego i praktycznego zastosowania. Osobiście myślimy, że fajne akcesoria do krępowania będą częściej używanym prezentem, niż 36-elementowa zastawa z chińskiej porcelany.

Jak zorganizować Wieczór Kawalerski?

Świetnym pomysłem na prezent dla Pana Młodego jest też masturbator. Aktualnie na rynku dostępnych jest bardzo dużo masturbatorów zapewniających naprawdę doskonałe doznania, od zasysania, przez pulsacje i rotacje, po przeróżne kombinacje tych efektów. Zdalnie sterowany masturbator, który wystąpił w filmiku, jest naszym zdaniem doskonałym wyborem. Jeśli jednak nie znacie upodobań przyjaciela aż tak dokładnie, strzałem w dziesiątkę zawsze będzie klasyczny masturbator w latarce. Ma on sugestywny kształt żeńskiego organu płciowego, czym oddziałuje na wyobraźnię. Bogata i zróżnicowana struktura wypustek stymulujących wewnątrz tunelu oddziałuje z kolei już tylko na wrażenia fizyczne. Oczywiście w zestawie obdarowanego nie może zabraknąć lubrykantu na bazie wody dla idealnego poślizgu. 

Doskonałym uzupełnieniem takiego prezentu są tabletki na erekcję. Są one uwielbiane przez mężczyzn nie tylko dlatego, że pomagają im w kreowaniu własnego wizerunku jako idealnego, zawsze gotowego do akcji kochanka. Panowie cenią je przede wszystkim za to, że podczas erekcji wypełniają przyrodzenie bardzo dużą ilością krwi. Nie tylko sprawia to, że penis wydaje się naprawdę duży i twardy, ale również jest bardzo wrażliwy na stymulację. Dlatego wrażenia są naprawdę niesamowite, co czyni z tych kapsułek naprawdę świetne urozmaicenie masturbacji czy zbliżeń z przyszłą małżonką. 

Śmieszny upominek na Wieczór Kawalerski

Jako świetny prezent – pamiątkę ostatniej nocy wolności polecają się również kielichy, kubki i kufle z wizerunkami kobiet w bieliźnie. Po napełnieniu naczynia płynem bielizna magicznie znika ciesząc wzrok jego właściciela. To na pewno jeden z „kawalerskich” pewniaków, ponieważ zainteresowanie tego typu akcesoriami nie słabnie od lat. Gadżet taki to zabawny dodatek do właściwego prezentu, który na pewno wywoła uśmiech na wspomnienie o spędzonym wspólnie z przyjaciółmi Wieczorze Kawalerskim. 

Pomysły na Wieczór Kawalerski

Perfumy z feromonami na prezent ślubny

Myślicie jednak o poważnym prezencie? Takie propozycje również dla Was mamy. W takiej sytuacji warto zwrócić uwagę na naszą wypełnioną po brzegi najpiękniejszymi zapachami półkę z perfumami z dodatkiem feromonów. Z doświadczenia wiemy, że taki większość mężczyzn niezwykle ucieszy się z takiego prezentu i będzie z niego korzystać z prawdziwą radością. Jak działają feromony – o tym pisałyśmy już nie raz. Przypomnimy jednak tylko, że choć Pan Młody znalazł już kobietę, której pragnie przysiąc wieczną miłość, to feromony wciąż przydać mu się mogą w kontaktach z szefem, szefową, współpracownikami, klientami i wszystkimi, których spotyka na swej drodze. 

Jeśli Wy potrzebujecie inspiracji, to my mamy głowy pełne pomysłów, którymi bardzo chętnie się z Wami podzielimy. Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Krakowie przy ul. Kobierzyńskiej 220 lub do kontaktu telefonicznego, mailowego, przez komunikatory a także na czat. Z przyjemnością pomożemy Wam skompletować najbardziej niesamowity zestaw dla najbardziej niesamowitego Pana Młodego. 

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *