Edukacja seksualna,Rankingi produktów

Krople podniecające kobietę – hiszpańska mucha dla pań – opinie

Czym jest hiszpańska mucha?

Pewnie nie będzie to zaskoczeniem, ale już w starożytności odnotowano, że substancja wydzielana pod wpływem stresu przez chrząszcza o nazwie pryszczel lekarski ma wpływ na odczuwanie pożądania. Kantarydyna, bo tak nazywa się ta substancja, podrażnia błony śluzowe (również te otaczające okolice intymne) i sprawia, że zakończenia nerwowe w okolicach narządów płciowych stają się bardziej responsywne.

Fakt uwrażliwienia okolic intymnych sprawia, że wzrasta popęd seksualny. Problem w tym, że kantarydyna jest nie tylko stymulatorem przyjemności, ale również trucizną, którą stosunkowo łatwo przedawkować, co może zaskutkować zapaleniem dróg moczowych, problemami żołądkowymi, a w skrajnych przypadkach nawet śmiercią. Dlatego aktualnie produkt ten zastępowany jest we wszystkich ogólnie dostępnych hiszpańskich muchach syntetycznymi odpowiednikami, które mają podobne działanie, a ich stosowanie nie stwarza ryzyka zatrucia, a osiągany efekt jest taki sam.

Co więc znajduje się teraz w hiszpańskich muchach? Podstawowymi jej składnikami są: L-arginina i witamina C, które wspomagają układ krwionośny i nerwowy, sprawiając, że krew krąży w nas bardziej. Unerwione miejsca intymne stają się bardziej wrażliwe na stymulację, co sprawia, że dużo łatwiej o podniecenie, ale również doznania czerpane ze zbliżenia będą bardziej intensywne, przyjemność będzie spotęgowana.

Jak działa hiszpańska mucha?

To zależy od tego, jakiego efektu się od niej oczekuje. Jeśli spodziewać się obezwładniającej fali pożądania, to niestety można spotkać się ze sromotnym rozczarowaniem. Nawet najsilniejsza mucha nie zawiera substancji psychoaktywnych, nie zadziała na psychikę kobiety (ani mężczyzny) sprawiając, że jej niskie libido poszybuje w górę, jej myśli będą owładnięte seksem, a ona sama będzie budzić się i kłaść się spać pełna niezaspokojonego pożądania.

Myślę, że ten mit musi być jasno i stanowczo zdementowany, ponieważ nierzadko spotykamy się z takimi właśnie, nierzeczywistymi nadziejami. Hiszpańska mucha nie jest też pigułką gwałtu – podana obcej osobie na imprezie nie wywoła w niej konieczności uprawiania seksu. Środek ten najlepiej działa na partnerów, którzy są otwarci na nowe doznania, i którzy mają ochotę na seks, podgrzewając delikatnie atmosferę i wzmacniając doznania. Z całą pewnością nie jest uniwersalnym środkiem wywołującym niepohamowany żądzę i nie zadziała na kogoś, kto na seks kompletnie nie ma ochoty.

Jak stosować hiszpańską muchę?

Różne dostępne na rynku muchy mają różne zalecenia dawkowania. Zależy to od ich składu i stężenia poszczególnych składników aktywnych. Zazwyczaj producent poleca zażycie od kilku, do kilkunastu kropel na 30 minut przed planowaną aktywnością seksualną. Nie ma przeciwwskazań co do mieszania jej z alkoholem, jednak może on spowolnić jej działanie. Podobnie zresztą jak zaserwowanie jej w gorącym napoju, soku z cytrusów, kawie czy napoju energetyzującym. Same kropelki nie mają ani koloru, ani smaku.

Ranking hiszpańskich much

Zarówno nasze doświadczenia, jak również doświadczenia wielu naszych Klientów wskazują, że niektóre z tych środków są bardziej skuteczne niż inne. W oparciu o te opinie udało nam się stworzyć poniższą listę skutecznych, najbardziej pobudzających zmysły kropelek miłości.

1. Sex Elixir Premium

Te podniecające kropelki o pojemności 100 ml są dziełem marki Sexual Health Series. Ich receptura została precyzyjnie dopracowana tak, by być 3 razy silniejsza niż standardowy Sex Elixir. Zwiększa libido, podnosi wrażliwość na dotyk, pomaga rozluźnić ciało i przeżyć intensywny orgazm. Wystarczy 8 kropel specyfiku dodać do napoju, by 15 minut później poczuć jego pierwsze efekty. Doskonale nadaje się by przełamać nieśmiałość i zniwelować stres podczas pierwszego stosunku.

Sex Elixir od Sexual Health Series

2. Libido Elixir for Woman

To również unikalna receptura opracowana przez markę SHS, która ma na swoim koncie wiele suplementowych hitów. Ten skład opracowany jest z wyjątkowym uwzględnieniem potrzeb kobiet. Zawiera ona wyciąg z owoców cytrynowca chińskiego, który podnosi kondycję psychiczną i fizyczną oraz z korzenia imbiru koreańskiego. Zalecana dawka to 15 kropelek na 30 minut przed planowaną aktywnością seksualną.

Libido Elixir od Sexual Health Series

3. Blue Drops by Cobeco

To bardzo popularna na rynku mucha w niebieskiej butelce. Ich bogaty skład obfituje w składniki naturalne o właściwościach afrodyzjakalnych. Ta substancja pobudza, redukuje zmęczenie, dostarcza energii, motywuje do inicjacji stosunku, wspomaga odczuwanie bodźców. Jest zastrzykiem energii dla ciała i umysłu, pozwala otworzyć się na okazje i nowe, nawet śmiałe scenariusze. Producent zaleca zażywanie 5 ml produktu na ok 30 minut przed stosunkiem.

Blue Drops od Cobeco

4. Sex-Active Spanish Fly

To jeden z najczęściej wybieranych produktów. Jego spektrum działania jest stosunkowo szerokie – nasila ochotę na seks, zwiększa intensywność bodźców, jakość oraz ilość orgazmów. 8 kropel przyjętych 30 minut przed zbliżeniem poprawi dopływ krwi do narządów płciowych, dzięki czemu zwiększa ich wrażliwość na bodźce oraz pozwala na pełne czerpanie doznań w trakcie stosunku.

Sex Active Spanish Fly

5. Gold Woman Spanish Fly marki HOT

Również jest specyfikiem dedykowanym kobietom. Z zapewnień producenta wynika, że nie tylko powoduje ona spotęgowanie odczuwania stymulacji okolic intymnych i umożliwia czerpanie z nich większej przyjemności za każdym razem, ale również to, że po satysfakcjonującym orgazmie pozwala szybciej zregenerować siły i przystąpić do ewentualnej dogrywki.

 

Gold Woman Spanish Fly od HOT

Hiszpańska mucha – opinie

Opinie na temat hiszpańskiej muchy są zróżnicowane, od bardzo pozytywnych, potwierdzających jej wyraźne działanie do bardzo negatywnych, które sugerują, ze hiszpańska mucha to tylko placebo, a jej używanie nie przynosi absolutnie żadnych, odczuwalnych rezultatów. Ponownie, myślę, że te opinie również zależą od spodziewanych rezultatów, dlatego właśnie powstał ten artykuł. Bardzo ważne jest wiedzieć, czego można się realnie spodziewać.

Niestety nie jest to recepta na pewny seks. Nie jest to kobiecy przełącznik zmieniający ją ze zmęczonej w napaloną. Nie jest to czarodziejski eliksir, który sprawi, że kobiety będą się wręcz rzucać na Panów. Mucha może podnieść jakość naszego życia seksualnego, jeżeli postawimy przed nią realne wyzwania. Pomoże ona osiągnąć kosmiczny orgazm, poczuć nawet delikatne pieszczoty bardziej intensywnie, pozwoli zniwelować oznaki zmęczenia, odzyskać szybciej siły po orgazmie.

Jeśli jednak mucha wydaje się nie przynosić zauważalnych efektów, proponujemy skierować zainteresowanie na tabletki, które zawierają podobne składniki w większych stężeniach. Uchodzą one za bardziej skuteczne i warto spróbować tych środków.

Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie dodała, że w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy radą, pomocą, wiedzą nie tylko w naszym salonie stacjonarnym przy ul. Kobierzyńskiej 220, ale również telefonicznie, mailowo, przez czat, messengera czy whatsapp’a.

Z przyjemnością pomożemy w indywidualnym doborze najlepszego środka na libido i odpowiemy wyczerpująco na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *