Edukacja seksualna,Od Erotic Med

Wybierz mądrze – tanio albo bezpiecznie

Podróbka, czy to ten sam produkt za pół ceny?

Żyjemy w czasach, w których słowo „podróbka” raczej nikogo już nie dziwi. Na świecie podrabiane jest już praktycznie wszystko. Zegarki, koszulki, torebki, biżuteria, diamenty (są już „syntetyczne”), a nawet kurze jajka… Podróbki są identyczne, wyglądają tak samo, mają takie same opakowania, a czasami nawet podrobione są karty gwarancyjne. Różnice w jakości materiałów, czy w trwałości powłok to jedno z kryteriów rozpoznawania falsyfikatów, jednak jednym z najprostszych jest cena. Jeżeli dany produkt jest widocznie tańszy, to od razu budzi nasze wątpliwości.

I o ile biorąc pod uwagę powyższe produkty, podejmujemy pewne środki ostrożności, by nie kupić imitacji, czy tak samo krytycznie podchodzimy do akcesoriów z branży erotycznej? Fala podróbek zalewa również ten rynek, tymczasem są to produkty, z którymi mamy jeszcze bliższy kontakt niż z bielizną, ubraniami, czy obuwiem. Bardzo dosłownie rzecz biorąc, te przedmioty wchodzą w interakcję z najdelikatniejszymi miejscami naszych ciał i właśnie w ich przypadku powinniśmy być pewni ich oryginalności i pochodzenia, ponieważ narażeni jesteśmy na dużo więcej, niż tylko bycie oszukanym. 

Seksuolodzy przestrzegają przed zakupem zabawek erotycznych z niesprawdzonych źródeł, ponieważ grozi to problemami zdrowotnymi, a w skrajnych przypadkach nawet śmiercią. Oryginalne gadżety erotyczne wykonywane są z materiałów medycznych, które są drogie. Wykonywane są również drogie testy bezpieczeństwa.

Zdrowie to wartość, której nie da się kupić

W przypadku podróbek oczywiście nie ma mowy o takich środkach bezpieczeństwa, ponieważ rozpowszechniające je podmioty nie ponoszą żadnej odpowiedzialności z tytułu szkód, które poniesie nabywca, a jedyne na czym im zależy to zysk. Czy wyobrażasz sobie co się dzieje wewnątrz kobiety, gdy wprowadzony zostanie produkt np. z ftalanami lub innymi związkami rakotwórczymi? W mniej drastycznym (?) scenariuszu mamy wstrząs anafilaktyczny, zakażenie, sepsę.

Może także, w wyniku słabej jakości wykonania, dojść do odłamania, urwania, utknięcia elementów wewnątrz ciała. Czy warto ryzykować taką „oszczędność”? Naszym zdaniem NIE. Dlatego macie pewność, że produkty, które kupicie w naszym sklepie erotycznym w Krakowie oraz w naszym sklepie internetowym pochodzą zawsze od autoryzowanego dystrybutora. Choć zdarzają nam się „intratne” propozycje sprzedaży gadżetów w zaskakująco atrakcyjnych cenach, nie mamy odwagi ryzykować Waszego zdrowia, samopoczucia i zaufania do nas dla pozornej promocji.

Sprzedajemy tylko i wyłącznie produkty, których pochodzenia jesteśmy pewne i nie korzystamy z ofert, które budzą naszą czujność. Tę gwarancję i pewność otrzymujecie od nas, niestety nie możemy gwarantować za „konkurencję”. Taka dbałość o jakość naszego asortymentu przyświecała nam od pierwszych dni naszego działania i nie ma dla nas w tej kwestii kompromisów. Rekomendacja w środowisku lekarskim jest dla nas chlubą, a dla Was dowodem, że Wasze bezpieczeństwo jest i zawsze było naszym priorytetem.

Sprzedawcy, którzy nie znają produktów

Przez lata działania naszego salonu stacjonarnego w Krakowie starannie selekcjonujemy towar, który znajduje się na półkach. Ciągle poszerzamy naszą ofertę o produkty na każdą kieszeń, wykonane z bezpiecznych materiałów spełniających kryteria dopuszczenia do użytku. Poszerzamy naszą wiedzę, czytamy niezliczoną ilość recenzji, bierzemy udział w tematycznych targach i prezentacjach, każda rzecz, którą Wam polecamy jest naszym zdaniem najlepszym kompromisem pomiędzy ceną, a jakością. Mamy ten wielki komfort, że możemy obejrzeć wszystkie nowości, sprawdzić z czego zostały wykonane zanim pojawią się one na naszych półkach lub w sklepie internetowym.

Jeśli któraś z nowości nie spełnia naszych oczekiwań, nigdy nie zostaje wprowadzona do oferty. Niestety wielu sprzedawców swój towar widzi jedynie na zdjęciach i prowadzi sprzedaż wysyłkową prosto z hurtowni. Żaden z oferowanych przez nich przedmiotów nie przechodzi przez ich ręce, w związku z czym ich wiedza na temat szczegółów gadżetów jest znikoma. Dla nas taka sytuacja jest nie do przyjęcia – przede wszystkim jesteśmy dla Was, abyście mogli liczyć na naszą pomoc.

Zdajemy sobie sprawę, że niektóre pytania przychodzą trudno, a nawet najlepsze zdjęcia i najbardziej szczegółowy opis nie oddadzą tego, jaki dany materiał jest w dotyku, jak bardzo jest elastyczny, w jaki sposób gadżet działa… Dlatego zarówno w salonie stacjonarnym, jak i w przypadku zamówień ze sklepu internetowego zdarzają się przypadki, że otwarcie informujemy o tym, iż w zbliżonej cenie można nabyć produkt lepszej jakości i podsuwamy do rozważenia inne propozycje.

Oczywiście, ta zależność działa w obydwie strony. Podobnie jak sprzedawcom, którzy nie znają produktu, ciężko jest stwierdzić jaka jest jakość jego wykonania, tak samo Klientom, którzy nie mają porównania z innymi, podobnymi przedmiotami z tej kategorii, ciężko dokonać wyboru najlepszego materiału czy odpowiedniego rozmiaru sugerując się jedynie zdjęciem oraz opisem na stronie. Jedna z naszych Klientek podzieliła się ze mną historią nietrafionego zakupu kuleczek gejszy. Ich noszenie zamiast obiecanych efektów poprawienia formy mięśni Kegla, zaowocowało poczuciem dyskomfortu i bólu.

Kiedy rozmawiałam z Nią była bardzo negatywnie nastawiona do tego gadżetu oraz przekonana, że nie może z niego komfortowo korzystać. Wytłumaczyłam Klientce, że żaden z dostępnych u nas przedmiotów nie powinien powodować negatywnych odczuć, jeśli używa się go zgodnie z przeznaczeniem i zaleceniami producenta oraz jeśli gadżet dobrany jest indywidualnie do osoby.

Wyczerpująco opisałam etapy ćwiczeń z kuleczkami i odpowiedziałam na wszystkie jej pytania, wówczas Klientka zaczęła dopuszczać możliwość ponownej próby ich zastosowania. Po analizie jej przypadku okazało się, że jedynym kryterium wyboru podczas zakupu była okazyjna cena, natomiast kuleczki były zupełnie źle dobrane wagowo (kuleczki zakupione przez Panią były przeznaczone dla osób zaawansowanych), co skutkowało następstwem w postaci bólu.

Zakupiona kuleczka w naszym salonie Erotic-Med o mniejszej wadze i z atestowanego materiału okazała się być zupełnie niewyczuwalna i długo służyła Klientce zanim ta odważyła się kupić następną – cięższą, na którą była już przygotowana. Właśnie dlatego w naszym salonie zawsze służymy pomocą, radą, ciekawostką, recenzją – abyście mogli dokonać jak najlepszego wyboru i byli naprawdę zadowoleni z zakupu.

Staranna selekcja produktów wprowadzanych do asortymentu to gwarancja zadowolenia Klientów

„Tylko żeby sprawdzić, czy się spodoba”

Często powtarza się również sytuacja, że kupujecie tanie produkty, aby sprawdzić czy „gadżet Wam się spodoba”. Zawsze staramy się Was odwodzić od tego pomysłu, nie powoduje nami wówczas chęć zysku tylko przeświadczenie, że tani odpowiednik wibratora, jajeczka wibrującego czy pluga analnego prawdopodobnie nie spełni Waszych oczekiwań i zniechęci do dalszych eksperymentów.

Do tego wniosku skłania nas niewyobrażalna ilość Klientów, którzy dzielą się opowieściami o swoich pierwszych zabawkach erotycznych zakupionych przez internet. Niestety bardzo, bardzo rzadko zdarza nam się słyszeć, że był to strzał w dziesiątkę i spełnił oczekiwania. Na ogół są to historie nie mające nic wspólnego z przyjemnością, raczej z zawodem i rozczarowaniem. Dlatego jesteśmy zdania, że warto zainwestować niewiele więcej, by osiągnąć spodziewany efekt i by nie utrwalić w sobie negatywnego wrażenia, a przede wszystkim zakupić gadżet, który jest bezpieczny dla naszego zdrowia.

Mamy nadzieję, że wszyscy, którzy nas odwiedzili choć raz w naszym salonie stacjonarnym w Krakowie, zdają sobie sprawę z tego, że sposób, w jaki kształtujemy to miejsce stawia Was, drodzy Klienci, w centrum uwagi. To właśnie z myślą o Was, Waszym komforcie i bezpieczeństwie nie nabywamy produktów z podejrzanych źródeł. To właśnie dla Was staramy się ciągle podnosić kompetencje oraz jakość obsługi, abyśmy mogły jak najlepiej doradzić w nierzadko trudnym wyborze. Jak zwykle zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Krakowie przy ulicy Kobierzyńskiej 220, gdzie nasza oferta z dnia na dzień jest poszerzana o wspaniałe i przede wszystkim bezpieczne dla Was nowości.

Sex Coach Kraków

W naszym salonie możecie również skorzystać z pomocy certyfikowanego Sex Coacha, którego zadaniem jest przede wszystkim wspieranie rozwoju w zakresie seksualności. W taki sposób, aby każdy mógł czerpać radość i przyjemność ze zbliżeń.

Jako medyczny sklep erotyczny nie mogliśmy zapomnieć o dostępności takiego typu specjalisty, ponieważ satysfakcjonujący seks w związku i czerpanie satysfakcji z bycia razem dodaje skrzydeł na wielu płaszczyznach egzystencji.

Sex Coach pomaga w rozwiązaniu problemu natury seksuologicznej, takich jak:

  • wśród mężczyzn: zaburzenie erekcji, przedwczesny wytrysk, brak satysfakcji seksualnej,
  • wśród kobiet: brak ochoty na seks, problem z osiągnięciem orgazmu, pochwica (ból podczas penetracji).

Jeżeli zainteresował Cię temat sex coachingu lub chcesz się umówić na indywidualną sesję – zapraszam do zapoznania się z informacjami zawartymi tutaj.

Justyna Gońka

Justyna Gońka nie znosi bezruchu, nie zatrzymuje się ani na chwilę i każdą minutę spędza aktywnie, nie tylko fizycznie, ale również zawodowo, z prawdziwym kunsztem żonglując swoimi obowiązkami. Jej organizacja jest rzeczą godną podziwu i naśladowania, pozwalającą jej na godzenie swojej pracy z życiem osobistym z prawdziwą wirtuozerią. Praca w Erotic Med, prowadzenie własnej praktyki jako Sex Coach, tworzenie własnej marki Just You dzieli z byciem szczęśliwą małżonką i zapaloną crossfiterką. Jej pasją jest sport i podróże, które pozwalają jej na zmianę perspektywy i są dla niej inspiracją do tworzenia i rozwoju. To właśnie ciągły rozwój jest celem i sensem jej życia.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *