luksusowe gadżety erotyczne LELO
Edukacja seksualna,Rankingi produktów

Luksusowa marka LELO w Erotic Med

Czy ktoś kupuje luksusowe gadżety erotyczne?

Luksusowa marka Lelo cieszy się zainteresowaniem wśród bardzo różnych grup społecznych, nie tylko tych bardzo zamożnych. Zwracają na nią uwagę również osoby ceniące wysoką jakość.

C​zym się różni wibrator za 200 zł od wibratora za 1200 zł? Kiedyś również zadawałam sobie to pytanie. Myśl o wydaniu choćby tysiąca na zabawkę wydawała mi się czystą abstrakcją. Moje spojrzenie na tą kwestię uległo diametralnej zmianie kiedy zaczęłam pracować w Erotic Med. Nie od razu zaczęłam dostrzegać, że nawet subtelne różnice powodować mogą kolosalne zmiany. Miękkość materiału, stabilna praca silniczka, dobrze dopracowany kształt czy choćby dźwięk pracy urządzenia dla wielu osób może mieć wręcz kluczowe znaczenie. Tysiące rozmów z Klientkami uświadomiły mi, że czasem po prostu nie warto iść na ustępstwa.

Luksusowa marka LELO – co ją wyróżnia?

Są różnice pomiędzy gadżetem budżetowym a luksusowym i zazwyczaj są one dosyć oczywiste. Tak naprawdę mając już pewną wiedzę i doświadczenie, stwierdzić mogę, że często jedyną rzeczą wspólną dla dwóch podobnych urządzeń jest tylko nazwa lub kategoria produktów. Dwa masażery do łechtaczki czy dwa masturbatory, poza podobnym przeznaczeniem różnić może tak naprawdę wszystko. 

Czy warto więc wydać na gadżet erotyczny 1000 zł? Zwłaszcza jeśli nie wiesz, czy używanie go sprawi Ci przyjemność? Jeśli tylko możesz sobie pozwolić na taką inwestycję – jak najbardziej. Uważam, że warto wybrać najlepsze urządzenie, na jakie tylko możesz sobie pozwolić. Producenci high-endowych urządzeń kładą ogromny nacisk na komfort użytkownika płynący z ich użytkowania. Wysoka jakość materiałów wykorzystanych do ich produkcji, zaawansowane funkcje, odpowiedzialne podejście do Klientów – to wszystko sprawia, że droższy gadżet często po prostu się „zwraca”. Dopracowane pod każdym względem, zarówno technicznym, anatomicznym jak i estetycznym zabawki faktycznie mają szansę dawać nieporównywalnie więcej satysfakcji swoim użytkownikom. Mocne silniki skonfrontowane z ledwie bzyczącymi konkurentami zdecydowanie wysuwają się na prowadzenie. Choć często tańsze odpowiedniki nawiązują wyglądem do luksusowych modeli, różnic zazwyczaj nie trzeba długo szukać. W rezultacie zakupy przez pryzmat oszczędności często są, w najlepszym wypadku, wielkim rozczarowaniem. W wielu przypadkach są nawet traumą, która skutecznie odbiera chęć korzystania z jakichkolwiek gadżetów i zamyka na dalsze eksperymenty.

LELO – marka godna zaufania

Na pewno nie możemy mówić o zawodach w przypadku marki LELO, która na swoim koncie ma wiele ciekawych i opatentowanych rozwiązań. Producent ekskluzywnych gadżetów erotycznych ze Szwecji dowodzi, że nawet ideały można dopracowywać i to z rewelacyjnym efektem. Chęć testowania nowych rozwiązań prowadzić może do niesamowitych odkryć nie tylko użytkowników. W tym przypadku ciekawością i skłonnością do przesuwania granic wykazuje się sam twórca, dzięki czemu jego uznane produkty systematycznie zyskują nowe i niesamowicie interesujące odsłony. Luksusowa marka LELO wciąż udowadnia, że patrząc na jeden przedmiot z różnych perspektyw można wciąż odkrywać go na nowo, ulepszać, udoskonalać. 

Wibrator z soniczną stymulacją łechtaczki

W ten właśnie sposób bezdotykowy masażer do łechtaczki wyewoluował w wibrator. Wibrująca wypustka do punktu G po prostu wyrosła z wierzchołka popularnej zabawki dając jej zupełnie nowe możliwości. Soniczna fala aktywizuje nawet tą cześć łechtaczki niewidocznej gołym okiem, do której nie dociera mechaniczna stymulacja. Ta opatentowana technologia spotkała się z niezwykle pozytywnym odbiorem i przeszła do kanonu legend w świecie erotycznych gadżetów. Prosta modyfikacja sprawiła, że to niezwykłe urządzenie do stymulacji clitoris zyskało sprzymierzeńca w postaci drgań do stymulacji drugiego, strategicznego dla przyjemności miejsca – punktu G. Masażer do łechtaczki zamienił się w niezwykły wibrator z króliczkiem sonicznym. Taka stymulacja wielu miejsc jednocześnie prowadzi do głębszych doznań i pełniejszego, bardziej satysfakcjonującego orgazmu. 

Klasyczny lecz niezwykły wibrator

Kolejnym, budzącym zachwyt urządzeniem marki LELO jest prosty lecz niezwykły wibrator. Na pierwszy rzut oka wygląda dosyć klasycznie. Składa się z części skierowanej do punktu G oraz wypustki do stymulacji łechtaczki. Po włączeniu gadżetu staje się jasne, że ten prosty wygląd jest zwodniczy. Wierzchołek do wewnętrznej stymulacji wykonuje bardzo płynny ruch zginając się i rozprostowując. Takie doświadczenie okazuje się niezwykle efektywną metodą osiągnięcia satysfakcji, której na próżno szukać w modelach innych producentów. Poza wyglądem warto docenić ten wibrator za stabilną i równą pracę. Szczegóły techniczne nie są tu bez znaczenia. 

Luksusowy wibrator z króliczkiem

Intensywnie stymulujący oscylator

Jednobryłowy, silikonowy oscylator z miękką końcówką dostarcza bardzo intensywnej i precyzyjnej stymulacji. Oscylatory wracają do łask. Skupiając się na niewielkim obszarze kumulują wszystkie pozytywne bodźce niemal w jednym punkcie. To urządzenie wychodzi naprzeciw wszystkim osobom, które sadzą, że potrzebują naprawdę bardzo mocnych wrażeń, by osiągnąć orgazm. Miękka końcówka zapewnia najwyższą jakość doznań przy jednoczesnym najwyższym komforcie użytkowania.

Komfortowy wibrator dla par

Wśród hitów szwedzkiego producenta znajdujemy również wibrujący gadżet dla par. Urządzenie, podobnie jak większość tego typu zabawek dostępnych licznie na rynku, wyposażone zostało w dwa silniczki. To co jest jego cechą charakterystyczną to wyprofilowana część do punktu G. Jej kształt wyraźnie wskazuje na to, że poza maksymalnie efektywną jego stymulacją twórcy uwzględnili również jak największy komfort mężczyzny. Miękka krzywizna ma dopasowywać się do kształtu penisa i przylegać do niego ściśle, stając się jego częścią, nie jego konkurencją. Trudno nie docenić tej idei jak największej przyjemności dla obojga partnerów, bo przecież taki jest główny cel wibratorów dla par. Na uwagę zasługuje również wyjątkowy, wibrujący pilot, który nie tylko ułatwia sterowanie urządzeniem, ale może także być niezależnym masażerem.

Luksusowy wibrator dla par

Kompaktowy, rotujący wibrator

Kolejnym, bardzo wyjątkowym gadżetem marki LELO jest bardzo kompaktowy wibrator z rotującą końcówką. Towarzyszący klasycznej wibracji, okrężny ruch części skierowanej do punktu G również wykonywany jest bardzo płynnie. Z kolei wibrująca część do stymulacji łechtaczki ma ogromną powierzchnię, by dać jak najwiecej przyjemności. Kompaktowy rozmiar jest wielką zaletą tego gadżetu. Pikanterii całości dodaje fakt, że całość sterowana jest za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne. Dzięki niej można dopasować tryb pracy zabawki idealnie do własnych preferencji. 

luksusowy wibrator z rotacją

Już wkrótce również w naszym salonie pojawią się przemyślane i funkcjonalne nowości od marki LELO. Miejcie na nie oko, jestem pewna, że zadziwią nas tak, jak wszystkie poprzednie gadżety ich produkcji. Kiedy już u nas wylądują, na pewno zrobi się o nich głośno. Śledźcie nas, by być na bieżąco – również na naszych kanałach społecznościowych: Instagramie, Facebooku i YouTube.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *