warsztaty bondage w Erotic Med
Edukacja seksualna

Warsztat Bondage

Bezpłatny warsztat bondage z Ekspertem

W związku z wieloma zapytaniami, na które nie możemy oczywiście pozostać obojętne, z przyjemnością informujemy, że 14.10.2023 o 17:00 odbędzie się w naszym salonie warsztat bondage. Zaproszony przez nas Ekspert wyjaśni podstawy, poruszy wiele ciekawych tematów, pokaże interesujące techniki i odpowie na ewentualne pytania. Mamy jeszcze kilka ostatnich miejsc na to spotkanie, dlatego jeśli akurat czujecie nieprzepartą ochotę, aby poszerzyć swoje horyzonty w tym temacie – serdecznie Was zapraszamy. Udział w nim jest bezpłatny, prosimy jednak o rezerwację miejsc, abyśmy mogli odpowiednio przygotować dla Was naszą przestrzeń. Chęć uczestniczenia w warsztacie możecie zgłaszać na nasz adres e-mail: edukacja.eroticmed@gmail.com lub dzwoniąc na nasz numer telefonu: 579 064 015.

Tematy poruszane na warsztacie

Na spotkaniu omawiać będziemy najważniejsze kwestie dotyczące bondage. Jak zacząć? Jak to robić bezpiecznie? Ale jednocześnie jak to robić, żeby mieć z tego maksimum satysfakcji? Na te i na wiele innych pytań odpowiedzi poznacie już 14.10.2023. Poniżej nakreślamy ramy spotkania, jednocześnie zapewniamy, że jeśli zajdzie taka potrzeba będzie miejsce na wyjście poza ten nakreślony szablon. Poszczególne etapy warsztatu dotyczyć będą następujących tematów:

O co chodzi w BDSM?
Co jest tak fascynującego w praktykach BDSM? Po co ludzie to robią? Czy klaps to już BDSM?

Podział ról
Kto jest kim w BDSM, jakie są najczęściej przyjmowane role, czy można jednocześnie dominawać i ulegać?

Jak zacząć przygodę z BDSM?
Jak rozmawiać z partnerem/partnerką, na co zwrócić uwagę, jak określać własne potrzeby?

Najczęstsze praktyki BDSM
Dominacja fizyczna i psychiczna, bondage, spanking, deprywacja sensoryczna, wax play, ice play.

Bezpieczeństwo w BDSM
Safe, Sane, Consensual (SSC). Czym jest „safe word” i jak go stosować?

Sesja BDSM
Czym jest sesja BDSM i jak ją zaplanować?

Akcesoria BDSM
Jakie akcesoria wybrać, na co zwrócić uwagę. Klasyczne akcesoria erotyczne jako element praktyk BDSM.

Kreatywne krępowanie

Zaproszonym przez nas Ekspertem jest Karol Surman – twórca marki Leather Seduction. Nie mamy wątpliwości, że posiada on nie tylko niezbędną wiedzę zarówno praktyczną, jak również techniczną, a także odpowiednią ilość wyobraźni, by być najlepszą osobą w roli prowadzącego w/w warsztat.

Z naszej strony możemy zagwarantować Wam wspaniałą atmosferę, dobrą zabawę, dużo inspiracji, rzetelne informacje i merytoryczną wiedzę. Postaramy się, aby ten czas był dla Was nie tylko rozwijający, ale najprościej w świecie również bardzo miło spędzony. Choćby dlatego zdecydowanie warto już dzisiaj zgłosić swój udział w tym wydarzeniu. A my zapraszamy Was bardzo serdecznie i czekamy na wiadomości od Was.

Justyna Gońka

Justyna Gońka nie znosi bezruchu, nie zatrzymuje się ani na chwilę i każdą minutę spędza aktywnie, nie tylko fizycznie, ale również zawodowo, z prawdziwym kunsztem żonglując swoimi obowiązkami. Jej organizacja jest rzeczą godną podziwu i naśladowania, pozwalającą jej na godzenie swojej pracy z życiem osobistym z prawdziwą wirtuozerią. Praca w Erotic Med, prowadzenie własnej praktyki jako Sex Coach, tworzenie własnej marki Just You dzieli z byciem szczęśliwą małżonką i zapaloną crossfiterką. Jej pasją jest sport i podróże, które pozwalają jej na zmianę perspektywy i są dla niej inspiracją do tworzenia i rozwoju. To właśnie ciągły rozwój jest celem i sensem jej życia.

Możesz również polubić…

1 komentarz

  1. bedziemy na warsztatach w eroticmed!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *