Edukacja seksualna,Rankingi produktów

​Najlepsze koreczki analne dla początkujących​​

​Koreczki analne dla początkujących​​

Wielu z naszych Gości salonu stacjonarnego przybywa do nas po poradę jak zacząć swoją przygodę z gadżetami do seksu analnego oraz po odpowiednie gadżety na ten właśnie początek. Wiemy, że temat tego rodzaju erotycznej stymulacji budzi w was tyle samo ciekawości, co obaw. Ta niepewność być może wynika z tego, że wiele osób posiada dosyć niewielką wiedzę w tym temacie. W naszym poradniku poruszałyśmy ten temat już kilka razy. Omawiałyśmy w jaki sposób zadbać o higienę przed seksem analnym oraz znajdziecie u nas także poradnik o seksie analnym dla początkujących. Dziś opowiem troszeczkę o bezpieczeństwie i o tym, jaki koreczek analny dla początkujących będzie najlepszym wyborem.

Akcesoria niezbędne do seksu analnego

Zacznijmy od asortymentu, jaki będzie niezbędny do przyzwyczajenia odbytu do penetracji.Na pewno nie można zapomnieć o lubrykancie – o ile pochwa ma obfitą, naturalną lubrykację, o tyle odbyt niestety nie jest naturalnie nawilżony. Aby pierwsze doświadczenia były pozytywne i zachęcały do dalszej eksploracji, użycie żelu nawilżającego będzie koniecznością. Użycie żelu sprawia, że wsunięcie zabawki do wąskiego otworu odbytu jest łatwe i bezproblemowe. Lubrykanty analne bardzo często zawierają w sobie składniki delikatnie znieczulające lub relaksujące mięśnie. Może być to przydatne, ponieważ często pierwsze próby umieszczenia gadżetu w odbycie wywołują ich zaciśnięcie.

Koreczek analny dla początkujących - jaki warto wybrać?

Dezynfekcja koreczka analnego

Kolejnym must have do rozpoczęcia zabaw analnych, zwłaszcza przy użyciu gadżetów, z których będziesz używać do różnych rodzajów stymulacji, jest cleaner do gadżetów erotycznych. Usunie on z ich powierzchni nie tylko widoczne zabrudzenia, jak to ma w przypadku detergentu, ale również bakterie, wirusy czy grzyby. Zdrowie intymne jest zawsze najważniejsze, dlatego zdecydowanie polecamy jego stosowanie. Wystarczy kilka pryśnięć sprayem na zabawkę, by cieszyć się higienicznie czystą powierzchnię zabawek.

Jaki koreczek analny na początek?

Trzecią rzeczą jest odpowiedni dla osoby początkującej plug – koreczek. Osoby początkujące najczęściej wybierają na start zatyczki o niewielkiej średnicy. W naszym salonie stacjonarnym świeżo upieczonym amatorom stymulacji odbytu rekomendujemy rozmiar fi 2,5-3,5 cm. Takie gabaryty łatwo umieścić na miejscu i nie powodują one uczucia dyskomfortu. Dobrym rozwiązaniem jest zakup zestawu, ponieważ jak już wspomniałam odbyt musi być stopniowo przyzwyczajany do penetracji. Zestaw pozwala na stopniowe zwiększanie gabaryty aplikowanych doodbytniczo gadżetów erotycznych. Błędem nowicjuszy są próby umieszczania w wąskim otworze przedmiotów o zbyt dużej średnicy lub odbycia stosunku bez uprzedniego przygotowania. Takie doświadczenia mogą nie dać przyjemności, a wręcz przeciwnie – spowodować awers, który skutecznie zniechęci do dalszych eksperymentów z udziałem tej części ciała. 

Bezpieczny seks analny

W salonie stacjonarnym mamy ogromny wybór koreczków analnych dla początkujących osób. Przy wyborze warto zwrócić przede wszystkim uwagę na to, by wybrany model miał relatywnie dużą podstawę. Szeroka część zewnętrzna zatyczki zapobiegnie wchłonięciu zabawki do wewnątrz. Taka sytuacja jest bardzo stresująca, a czasem nawet kończy się interwencją medyczną. Umieszczając plug w odbycie na pewno nikt nie liczy na tego typu doznania.

Najlepsze dla osób początkujących koreczki analne.

Silikonowe koreczki analne dla początkujących

Koreczki, poza rozmiarami i kształtami różnią się również materiałami, z których zostały wykonane. Jednymi z najbardziej popularnych koreczków są te odlane z silikonu medycznego. Są one miękkie i mają możliwość lekkiego dopasowania się do ciała. Szybko przejmują temperaturę otoczenia i są łatwe w utrzymaniu w czystości, choć, uwaga, mogą się zabarwiać i przyjmować zapachy. Te z bezpiecznymi podstawami to koreczek z podstawą w kształcie kwiatu róży. Poza funkcją użytkową pełni również funkcję estetyczną. Dla osób, których koreczek z florystyczny akcentem nie zachwyca, bardziej przemówić może model o półokrągłe podstawie, która idealnie zmieści się między pośladkami i zachowując kryterium bezpieczeństwa będzie jednocześnie bardzo komfortowa nawet przy dłuższym noszeniu. 

Bogatszym w doznania wyborem jest niewielki koreczek z wibracją. Kiedy odbyt przyzwyczai się do obecności, ten rodzaj stymulacji będzie dostarczać dodatkowych doznań. W wypadku prezentowanego modelu podstawa również zapewnia maksimum bezpieczeństwa, co sprawia, że jest to doskonały wybór na początek przygody. Dodatkowym plusem jest możliwość sterowania gadżetem z aplikacji mobilnej, co pobudza fantazję i stwarza nowe alternatywy zabawy.

Mały i bezpieczny koreczek analny dla początkujących

Innym, bardzo lubianym materiałem jest stal chirurgiczna. Te zatyczki są twarde i nie zmieniają kształtu, dają zdecydowanie bardziej intensywne wrażenia, jak na przykład to, że w pierwszym kontakcie ze skórą są chłodne. Po aplikacji przy każdym ruchu dają o sobie znać i są wyczuwalne, właśnie przez wzgląd na twardy i nieklasyczny materiał, z którego zostały wykonane. Klasycznym przykładem takiego pluga jest np. koreczek z kryształkiem, cieszący się niesłabnącym powodzeniem zarówno wśród osób początkujących, jak i doświadczonych.

Szklane koreczki wciąż jeszcze budzą sporo obaw, choć są wybierane coraz częściej. Szkło borowo-krzemowe, z jakiego zostały wykonane, jest bardzo trwałym materiałem, a przy tym jest bardzo gładkie i nieporowate. Dzięki temu nie przejmują kolorów i zapachów, a także dużo łatwiej utrzymać je w higienicznej czystości. Dodatkowo można je schładzać o ogrzewać, dołączając do zabawy czynnik temperatury. Ich kształty i średnice są bardzo różne, ale osoby początkujące zazwyczaj wybierają małą i gładką zatyczkę analną. Po pierwszych próbach, szukając bardziej intensywnej stymulacji, bardzo często ich uwagę zwraca nieco większy szklany plug z ciekawą fakturą.

Kilka innych inspiracji i poleceń koreczków znajdziecie również w naszym dedykowanym materiale video:

Prezentowane powyżej koreczki będą idealne, by rozpocząć swoje doświadczenia z seksem analnym. Jednak w salonie stacjonarnym mamy bardzo wiele innych modeli, które mogą Was zainteresować. Jeśli macie możliwość odwiedzić nas osobiście – serdecznie zapraszamy do salonu przy ul. Kobierzyńskiej 220. Z przyjemnością posłużymy pomocą przy wyborze odpowiednich gadżetów i kosmetyków. 

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *