proste masturbatory
Edukacja seksualna,Rankingi produktów

Proste masturbatory dla Minimalisty

Proste masturbatory lecz efektywne

Wielokrotnie już pisałam Wam, jakie ogromne wrażenie robią na nas nowoczesne masturbarory. Wciąż wracam pamięcią do początków mojej pracy w branży. Jeszcze 4 l​ata temu wibracje były szczytem marzeń o dodatkowych funkcjach męskich gadżetów, teraz na rynku pojawiają się coraz bardziej zaawansowane technicznie rozwiązania. Zasysanie, ruchy obrotowe, posuwiste, pulsacyjne i wszelkie ich kombinacje dają posiadaczom penisa wiele możliwości wyboru.O kilku ciekawych propozycjach nawet już pisałyśmy w starszym artykule o męskich masturbatorach. Jednak klasyczne masturbatory nadal bardzo często są wybierane przez panów z bardzo różnych względów. Mniej skomplikowane urządzenia często są bardziej dyskretne, ciche i kompaktowe. Dlatego postanowiłam przedstawić parę sylwetek bardziej klasycznych zabawek, które mimo wszystko cechują się wysoką jakością materiałów i wykonania.

Klasyczny stroker

Masturbator typu stroker jest prostą tubą, której tunel zazwyczaj ma mniej lub bardziej skomplikowaną fakturę stymulującą. Zasada działania tego gadżetu jest banalnie prosta i nie różni się wiele od masturbacji przy pomocy ręki. Strokerem najczęściej należy wykonywać ruchy w obydwu kierunkach wzdłuż penisa, niektóre z nich mają jednak możliwość przymocowania do płaskiej powierzchni za pomocą przyssawki.

Proste masturbatory mogą przypominać waginę, odbyt czy usta, by oddziaływać na wyobraźnię użytkownika, jednak mogą również mieć postać po prostu tunelu, bez sugestywnych kształtów. Przy zakupie tego typu zabawek proponuję zwrócić uwagę na jakość materiału, z którego wykonany został tunel oraz strukturę wypustek w nim umieszczonych. Te dwa czynniki determinować będą właśnie jakość doznań, które strokery mogą zapewnić. Te bardziej realistyczne wykonane są zazwyczaj z bardzo realistycznej cyberskóry, która do złudzenia przypomina prawdziwą.

proste masturbatory - który wybrać?

Nieśmiertelną klasyką wśród tych urządzeń są masturbatory Fleshlight, które oferują bogaty wybór tuneli o różnych, bardzo bogatych strukturach. Dodatkowo zewnętrzna cześć masturbatora jest odlewem intymnych części gwiazd porno. Wszystko to zamknięte jest w obudowie przypominającej kształtem latarkę. Jeśli jednak chodzi o innych, świetnej jakości przedstawicieli tego gatunku to ciekawy jest również masturbator z silikonu, który jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku. Jego boki uginają się, by użytkownik mógł sam zdecydować o intensywności doznań. 

Masturbator z ruchem posuwistym

Kiedyś już opowiadałam o możliwościach masturbatorów marki SVAKOM. Obecnie największym zainteresowaniem cieszy się masturbator z ruchem posuwistym i podgrzewaniem. Ta niesamowita kombinacja sprawia, że używanie tego urządzenia daje wrażenie obcowania z prawdziwą osobą. Przy pomocy suwaka na panelu sterowania można zwiększyć zakres i intensywność stymulacji. Wykonany z przyjemnego w dotyku, miękkiego materiału tunel również jest wyposażony w stymulujące wypustki. Zabawka ta, podobnie jak większość modeli tej marki, może być sterowana zdalnie. Prosta, intuicyjna aplikacja telefoniczna pozwala na zmianę trybów pracy urządzenia z dowolnego dystansu. Odległość nie jest już problemem. Dodatkowo funkcje naśladowania tępa akcji na oglądanych, interaktywnych filmikach 2D uatrakcyjnią seanse. Wielkim plusem jest, moim zdaniem fakt, że marka SVAKOM zdecydowała się na produkcję wymiennych wkładów do swoich masturbatorów, przedłużając tym samym ich żywotność. Urządzenia marki Svakom to moim zdaniem bardzo proste masturbatory, które idealnie spełniają swoje zadanie i dają dużo przyjemności.

jaki masturbator wybrać?

Kompaktowy masturbator z wibracją

Pomimo, iż długi czas o tym urządzeniu było u nas po prostu cicho. Chcę je w naszym blogu jednak przywołać z odmętów zapomnienia. Cały czas jest ono na rynku i budzi niemałe zainteresowanie. Odpowiada ono na potrzeby osób, które szukają bardzo subtelnego i kompaktowego masturbatora, którym ten gadżet marki Fun Factory niewątpliwie jest. Dzięki niewielkim rozmiarom można je ze sobą zabrać w każdą podróż. Nie tylko zajmuje ono niewiele miejsca, ale również posiada cichy silnik umożliwiający użycie go w dyskretny sposób.

Gadżet ten na pierwszy rzut oka przypomina raczej podręczny odkurzacz, niż zabawkę erotyczną. Jeśli jednak przyjrzeć mu się bliżej dostrzec można pewne podobieństwo do budowy jamy ustnej. Uwypuklenie w dolnej jego części przywodzi na myśl język. Tuż za nim jest niewielka, zamknięta komora, za którą znajduje się wibrujące serce urządzenia. Stymuluje ono główkę penisa – czułą żołądź. Gadżet wykonany jest ze świetnej jakości materiałów – zresztą czego innego spodziewać się po niemieckiej marce FunFactory? Cześć, w której umieszcza się wierzchołek penisa, wykonana została z miękkiego i przyjemnego w dotyku silikonu. Do obsługi urządzenia służy intuicyjny panel obsługi.

Masturbator z wypustkami stymulującymi

Cichym, kompaktowym urządzeniem na pewno nazwać można jeden z topowych modeli marki Tenga. Na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym szczególnym, poza, być może, futurystycznym wyglądem. Zamknięty w przezroczystej kapsule, która jest jednocześnie stacją dokującą, niczym nie przypomina gadżetu erotycznego. Chociaż jest to klasyczny, wibrujący masturbator, to jednak zdecydowanie zalicza się do urządzeń premium. Jego kartą przetargową, asem w rękawie jest charakterystyczny dla marki Tenga, miękki i elastyczny materiał, który jest naprawdę niesamowity. Myślę, że to właśnie on jest podwaliną sukcesu tej marki, i to on stawia jej produkty w jednym rzędzie z najlepszymi. Dodatkowym plusem tego modelu jest niesamowita struktura wewnętrzna, usiana gęsto niezliczonymi wypustkami w wielu różnych kształtach. Niesamowitym pomysłem jest możliwość otworzenia urządzenia, co umożliwia dokładne wyczyszczenie go po użyciu. To proste urządzenie, jednak zdecydowanie urzeka ono tym minimalizmem, który jednak doskonale się sprawdza w użytkowaniu. 

Szczerze mówiąc ciężko mi było wybrać ciekawe urządzenia do tego artykułu spośród wielu, które mamy w salonie. Dlatego myślę, że już wkrótce zaprezentuję kolejne sylwetki masturbatorów, które mogą dać użytkownikowi dużo satysfakcji. Zapewniam, że niektóre z nich są naprawdę niesamowite. Zachęcam do śledzenia naszego nowego kanału edukacyjnego na YouTube, gdzie przedstawiamy te wyjątkowe zabawki, udzielamy porad oraz wskazówek. Zachęcam także do zaobserwowania naszego konta na Instagramie, gdzie codziennie pojawiają się nowe ciekawostki. Przedstawiamy na nim również rożne gadżety, w tym proste masturbatory i te bardziej skomplikowane urządzenia. Będzie nam miło, jeśli nas zaobserwujecie.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *