Edukacja seksualna,Rankingi produktów

Sprawdzone sposoby na powiększenie penisa

Czy rozmiar członka ma znaczenie?

„Dawid” – dzieło samego Michała Anioła był uosobieniem piękna ludzkiego ciała – ciała mężczyzny. Co ciekawe, artysta wyposażył Dawida w członek całkiem „normalnej” wielkości. Jeśli Dawid był pięknym mężczyzną, skąd nagle zjawił się problem wielkości penisa, który sprawia, że mężczyźni czują się mniej lub bardziej męscy.

Według danych statystycznych długość penisa w stanie spoczynku wynosi 7,6 cm – 10,2 cm, natomiast w czasie erekcji 17 cm (12,7 – 17,8). Ponad 80% męskiej populacji mieści się w tych granicach. O małym penisie (micropenis) mówimy wtedy, gdy w wzwodzie jest on mniejszy niż 7,6 cm. Średni obwód członka to ok. 12 cm. w stanie wzwodu.

Jak zmierzyć długość penisa?

Jak zmierzyć długość penisa?

Długość członka mierzy się w stanie pełnej erekcji bez uwzględniania jego kształtu. Linijkę należy przyłożyć do penisa blisko brzucha nie naciskając przy tym na brzuch. Pomiar wykonuje się z tego punktu aż do szczytu żołędzi.

 

Skuteczne metody na powiększanie penisa

Na rynku jest kilka dostępnych metod pracy nad rozmiarem penisa. Tak, to praca, ponieważ dokładnie tak samo, jak rzeźbienie innych części ciała, wymaga czasu, cierpliwości i systematyczności. Jeżeli ktoś oczekuje spektakularnego i trwałego efektu w szybkim czasie, niestety go nie osiągnie, a działając niezgodnie z zaleceniami producentów, czy to suplementów, czy gadżetów można poważnie sobie zaszkodzić. Dlatego warto się nastawić na to, że jest to proces, którego efekty może nie będą natychmiastowe, ale na pewno będą zauważalne i satysfakcjonujące.

1. Skuteczne suplementy na powiększenie członka

Tabletki na powiększenie penisa mają za zadanie rozszerzenie naczyń krwionośnych ciał jamistych członka tak, by organizm mógł „wpompować” w niego większą ilość krwi, co zaskutkuje zwiększeniem obwodu i długości narządu. W tym celu w tabletkach zazwyczaj używa się L-argininy, która jest aminokwasem stymulującym produkcję tlenku azotu powodującego rozkurcz mięśni gładkich w ścianie naczyń krwionośnych, a co za tym idzie właśnie poprawę przepływu krwi i większe dotlenienie tkanki.

Tabletki na powiększenie penisa bazują w większości na naturalnych składnikach, które pozytywnie działają na ukrwienie narządów lub pobudzenie libido, jak: żeń-szeń, buzdyganek naziemny, korzeń maca, muira puama, palma sabałowa, epimedium wielokwiatowe. Dostarczenie organizmowi wartościowej mieszanki minerałów i witamin na pewno nie spowoduje żadnych skutków ubocznych, co czyni tą metodę pozbawioną negatywnych konsekwencji.

Można się spotkać z wieloma odmiennymi opiniami na temat skuteczności tej metody przedłużania przyrodzenia, natomiast mamy wielu stałych Klientów, którzy potwierdzają działanie rekomendowanych przez nas suplementów i są zadowoleni z osiągniętego efektu.

Penis XL – kompletna kuracja powiększająca penisa

W naszym salonie najbardziej zaufanymi kuracjami suplementacyjnymi są:

– Penilarge – według producenta stosując kompletną kurację można osiągnąć przyrost 8 cm w długości i 4,5 cm w szerokości penisa. To zdobywca I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Laur Konsumenta w dziedzinie Odkrycie Roku 2014.

– Penis XL – to mieszanka roślinnych ekstraktów pomagająca zwiększyć nie tylko penisa, ale również podnosząca sprawność seksualną.

– Bigger Size – to preparat o bardzo wysokim stężeniu substancji aktywnych i takim ich doborze, aby jak najbardziej wspomóc najważniejsze aspekty męskości.

2. Pielęgnacja penisa

Kurację suplementacyjną zazwyczaj zalecamy łączyć z zewnętrznym działaniem poprzez używanie kremów lub sprayów, które mają na celu odżywienie tkanek i pobudzenie ich do regeneracji. Ich skład zazwyczaj również jest naturalny i często doszukać się w nich możemy podobnych składników, jak w tabletkach. Producenci zazwyczaj zalecają wcieranie (lub spryskiwanie) specyfiku w penisa 1-2 razy dziennie. Żele, maści i spraye mogą być użyte podczas ćwiczeń członka, które prawidłowo i systematycznie wykonywane również stanowią sporą pomoc w kwestii osiągnięcia wymarzonego rozmiaru.

Jeśli chodzi o kremy/żele/spraye, w tej dziedzinie zdecydowanie największym powodzeniem cieszą się: 

– Penilarge Gel –  wzbogacony o naturalne przeciwutleniacze, jego regularne stosowanie wpływa korzystnie na szybkość regeneracji komórek skóry.

– Titan Gel – pobudza produkcję testosteronu, jego skuteczność została potwierdzona przez mężczyzn w różnym wieku.


Penilarge – kompletna kuracja na powiększenie penisa

3. Pompki do powiększania penisa

Pompki do penisa to urządzenia, które dają naoczny efekt już po pierwszym użyciu, ponieważ rozmiar penisa jest wyraźnie większy, a erekcja twardsza. Efekt ten jest krótkotrwały , jednak używanie pompki jako narzędzia do regularnych ćwiczeń pomaga uzyskać długotrwałe i bardzo satysfakcjonujące efekty. Treningi z pompką powinny być poprzedzone nauką prawidłowego korzystania z urządzenia.

Co prawda, nie są to skomplikowane urządzenia, ich budowa to cylinder (zazwyczaj przeźroczysty) i mechanizm pompowania (ręczny lub automatyczny), jednak zapoznanie się z zasadami działania oraz zaleceniami producenta na pewno ułatwię prawidłową aplikację i przebieg ćwiczeń. Przy wyborze pompki przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę, aby było to urządzenie bezpieczne, wykonane z wysokiej jakości atestowanych materiałów oraz posiadające certyfikaty bezpieczeństwa.

Rekomendujemy pompki wodne, które są bezpieczniejsze niż te, które do działania wykorzystują powietrze. Ważne jest również, aby postępować zgodnie z zaleceniami producenta, zwłaszcza odnośnie czasu jednorazowej sesji, ponieważ ich nieprzestrzeganie w skrajnych przypadkach może się zakończyć nieodwracalną utratą czucia lub rozerwaniem tkanek i utratą zdolności do erekcji.

Najlepszą opinią wśród Klientów naszego salonu cieszy się pompka Bathmate Hydro 7. Pompka wytwarza próżnię w cylindrze poprzez wypełnienie go wodą, umieszczenie w środku penisa, a następnie umożliwienie wodzie odpływu. Jest to bezpieczniejszy sposób wytworzenia próżni, ponieważ wypompowywanie powietrza stwarza nierówne ciśnienie w zbiorniku. Woda jest odpompowywana z cylindra znacznie mniej gwałtownie, niż powietrze, dzięki czemu wytwarza się w nim ciśnienie, które z równą siłą działa na całej długości penisa.

Wystarczy 15 minut dziennie, a producent gwarantuje zauważalne i długotrwałe efekty. Rekomendujemy ten produkt oraz inne modele pompek marki Bathmate, mając na uwadze zadowolenie, zebrane o nim pozytywne recenzje oraz przede wszystkim bezpieczeństwo naszych Klientów, które jest zawsze dla nas priorytetem.

Bezpieczne, wodne pompki do penisa marki Bathmate

4. Ekspandery do penisa

Ekspandery do penisa są uznawane za jeden z najbezpieczniejszych sposobów na przedłużenie członka. Zasada ich działania jest wykorzystywana od lat w wielu gałęziach medycyny i zakłada ona, że tkanka poddana naciąganiu jest stymulowana do rozrostu w każdym kierunku. Nosząc ekspander, który powoduje trakcję penisa, można zatem odnotować przyrosty nie tylko w długości, ale również szerokości penisa. Jednak, podobnie jak powyżej opisane metody powiększania penisa, i ta metoda wymaga regularnego noszenia urządzenia po kilka godzin dziennie – ta systematyczność powinna zaowocować przedłużeniem przyrodzenia o 0,5 cm miesięcznie, czyli w pół roku, czyli przez sześć miesięcy (zalecany okres noszenia ekspandera) można uzyskać efekt wydłużenia o 3-4 cm. Ekspandery pomagają też zmniejszyć zakrzywienie penisa, jeśli takie występuje, a ich skuteczność w tej dziedzinie oceniana jest na 70%. Urządzenia te są niewidoczne pod ubraniem oraz nie wydają żadnych dźwięków, więc można śmiało nosić je w pracy, w podróży i w każdych innych warunkach. Efekt uzyskany przy ich użyciu jest trwały.

W naszym salonie zdecydowaliśmy się na markę Jes Extender, która na rynku jest od 14 lat, wnosząc ciągłe poprawki do swoich modeli i nieustając w pracy nad nimi tak, aby Klienci, którzy zdecydują się na zakup tych urządzeń mogli uzyskać jak najlepszy efekt w jak najkrótszym czasie. Bezpieczeństwo i skuteczność tych ekspanderów są klinicznie potwierdzone, a ich używanie zaleca wielu lekarzy. Urządzenia są produkowane w Danii przy użyciu najwyższej jakości materiałów. 500 000 zadowolonych Klientów to najlepszy dowód na skuteczność tej ogólnodostępnej metody i wielka duma marki Jes Extender. Pragniemy udostępnić również naszym Klientom możliwość skorzystania z ekspanderów, jak Jes Extender Original, by mogli dołączyć do tego grona.

Bezpieczny ekspander penisa Jes Extender Original

Aby uzyskać lepszy i bardziej trwały wynik rekomendujemy połączenie suplementacji, środków pielęgnacji jak żel, krem czy spray oraz regularnego używania pompki lub ekspandera. Podobnie jak w sporcie – wychodzimy z założenia, że aby uzyskać satysfakcjonujące i trwałe efekty niezbędne jest zadbanie o siebie zarówno działając od zewnątrz, jak i od wewnątrz.

Czy można powiększyć penisa?

Podsumowując, oraz odpowiadając na powyższe pytanie – we wszystkich działaniach podejmowanych w celu powiększenia penisa najważniejsze jest bezpieczeństwo. Rozmiar to rzecz subiektywna, natomiast konsekwencje użycia niewłaściwych urządzeń, w niewłaściwy sposób może zakończyć się utratą sprawności lub czucia w penisie. Kolejny raz zatem warto w tym miejscu podkreślić, że jeśli chodzi o zdrowie to cena nie powinna być głównym kryterium, a zdecydowanie należy zwrócić uwagę na jak najwyższą jakość wybieranych produktów.

Często w internecie, w poradnikach czyta się opinię, że jedynym skutecznym i trwałym sposobem na powiększenie członka jest chirurgia plastyczna, jednak trzeba wspomnieć, że to inwazyjne rozwiązanie i zawsze niesie ze sobą ryzyko. Warto zatem sprawdzić powyższe metody oparte na naturalnych procesach zachodzących w organiźmie, zanim podejmie się decyzję o podjęciu chirurgicznej interwencji. Z naszej strony zawsze chętnie służymy radą oraz naszym wieloletnim doświadczeniem opartym na opiniach Klientów. Wdrażając w życie nasze zalecenia można śmiało stwierdzić, że powiększenie penisa jest możliwe.

mgr Justyna Płonka

Mgr Justyna Płonka nie znosi bezruchu, nie zatrzymuje się ani na chwilę i każdą minutę spędza aktywnie, nie tylko fizycznie, ale również zawodowo, z prawdziwym kunsztem żonglując swoimi obowiązkami. Jej organizacja jest rzeczą godną podziwu i naśladowania, pozwalającą jej na godzenie swojej pracy z życiem osobistym z prawdziwą wirtuozerią. Praca w Erotic Med, prowadzenie własnej praktyki jako Sex Coach, tworzenie własnej marki Just You dzieli z byciem szczęśliwą małżonką i zapaloną crossfiterką. Jej pasją jest sport i podróże, które pozwalają jej na zmianę perspektywy i są dla niej inspiracją do tworzenia i rozwoju. To właśnie ciągły rozwój jest celem i sensem jej życia.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *