Pomysły na prezent,Rankingi produktów

Top 5 gier erotycznych – nasz ranking

​Gry erotyczne cieszą się rosnącą popularnością, ponieważ są doskonałym wprowadzeniem do seksu – czy to waniliowego, romantycznego i pełnego uniesień, czy to tego z dominacją i uległością, karami i nagrodami, bólem i przyjemnością. Odkąd E.L. James otworzyła przed nami szerzej drzwi do czerwonego pokoju Greya, coraz częściej chcemy zaczerpnąć z niego odrobinę inspiracji. Gry mogą stanowić wprowadzenie do BDSM, ale również pomoc w grze wstępnej czy wyborze pozycji. Mogą one wyznaczyć zadania, które wyprowadzą Was poza przyjęty schemat i nakażą podążyć w nieznanym dotąd kierunku.

TOP 5 – ranking gier erotycznych

​Często prosicie o polecenie bardziej ambitnych propozycji, które pozwolą Wam na rozgrywkę na wysokim poziomie. Oczu mamy kilka swoich faworytów, które chętnie wskazujemy Wam zawszę w naszym salonie stacjonarnym w Krakowie. Poniżej przedstawiamy nasze TOP5.

The Lovers – karciana gra erotyczna z pikantnymi zadaniami

​Od dłuższego czasu naszym absolutnym nr 1 jest gra The Lovers. W naszym odczuciu jest najbardziej ambitną, nieszablonową i innowacyjną grą, jaką znamy. Niesamowite wyzwania na wysokim poziomie zapewniają rozgrywkę, która trwać może tygodnie, a nawet miesiące. Zadania zapisane zostały na kartach ozdobionych pikantnymi grafikami. Wymagają one od Graczy zaangażowania, przygotowań i odpowiedniej aranżacji. Sama gra została podzielona na poziomy zaawansowania. Poziom Romantic  pozwala przypomnieć sobie śmiałe, erotyczne igraszki z Waszych pierwszych randek. Czasem zaskakuje, ale nie wykracza poza ogólnie przyjęte standardy. Poziom Hardcore zapewnia więcej erotycznych wyzwań – zawiera elementy związane z uległością i dominacją. Wyznacza zadania, jakich najpewniej nie opowiesz znajomym. Poziom Pervert przeznaczony jest dla prawdziwych koneserów, którzy nie znają seksualnych zahamowań. Gra ma wiele dodatków, które dodatkowo uatrakcyjniają rozgrywki.

Zakazane Słowa w wersji erotycznej

​Jeśli lubisz kalambury ta gra jest właśnie dla Ciebie. Rozpala zmysły, pobudza szare komórki do pracy a także dostarcza zdrowej dawki śmiechu. W grze chodzi o to, by nakierować uczestników na hasło, nie używając zakazanych w rozgrywce słów. Umieszczone na kartach hasła są specjalnie opracowane, by maksymalnie podgrzać atmosferę. Plusem gry „Zakazane słowa” są proste i jasne zasady i krótka rozgrywka, która nie jest nazbyt absorbująca.

Mistrz – wprowadzenie w arkana dominacji i uległości

Gra planszowa pozwala doświadczyć seksu, z jakim być może nigdy dotąd nie mieliście nic wspólnego. Dzięki niej przejdziecie drogę wprowadzenia i inicjacji do dominacji i uległości, a bardzo krótkie chwile dzielić będą zaufanie od niepewności. Wszystkie gadżety, jakich potrzebujecie, aby wynieść wasze życie erotyczne na wyższy, nieznany dotychczas poziom, znajdują się w zestawie.

Master&Slave – wszystko, czego potrzebujesz do BDSM

​To rewelacyjny box, który jest niemal kompletnym, niezwykle rozbudowanym zestawem do BDSM. Wszystkie jego elementy są pięknie i solidnie wykonane, pozwalają również na zrealizowanie bardzo wielu erotycznych scenariuszy. Wielką zaletą tego setu jest to, że pozwala na podążenie własnymi ścieżkami oraz rozwijanie swojej wyobraźni. O przebiegu gry decydują karty, którym powierzysz kontrolę nad sytuacją. Karty z poleceniami są również w języku polskim, co na pewno podnosi komfort rozgrywki. Luksusowy zestaw akcesoriów wykonany został ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa użytkownika, jak i jego poczucia estetyki. Występuje w kilku wersjach kolorystycznych.

Kochankowie – cały rok namiętności

​Gra Kochankowie to erotyczna gra karciana, która zawiera 26 zadań dla Niej i 26 zadań dla niego. Każdego tygodnia jedno z Was, na zmianę, losuje jedną kartę z zadaniem. Na przygotowanie i jego wykonanie ma tydzień. Zadania są bardzo zróżnicowane i mają na celu wzmocnienie Waszej więzi i podsycenie pożądania. Karty zamknięte zostały w metalowym, trwałym pojemniku. Gra Kochankowie będzie niesamowitym prezentem na Walentynki, urodziny, wieczór panieński lub kawalerski, może zostać podarowana znajomych z okazji ślubu lub rocznicy. Będzie ona ze smakiem podgrzewać temperaturę związku przez cały rok.

Gra erotyczna – trafiony prezent

Gry erotyczne to doskonały pomysł na prezent z wielu okazji. Tematyka gier, poziom zaawansowania zadań, czas rozgrywki – te elementy różnią poszczególne propozycje. Te drobne niuanse sprawiają, że z łatwością wybierzesz coś adekwatnego do sytuacji. Gra może również być dodatkiem do upominku, ponieważ ich ceny zazwyczaj są przystępne i nie obciążają budżetu. Obdarowana osoba na pewno będzie zadowolona z tej formy organizacji czasu oraz możliwości rozwoju na poziomie seksualnym, jaki oferuje ten rodzaj podarunku. Wybór natomiast jest naprawdę spory.

​Powyżej proponujemy tylko kilka z propozycji, które dla Was zebrałyśmy w naszym niesamowitym asortymencie. Mamy dla Was wiele innych, atrakcyjnych gier, które wyniosą Wasze życie erotyczne na zupełnie nowy poziom, pozwolą oswoić się z nowymi sytuacjami i spróbować rzeczy, których jeszcze nie próbowaliście. Erotyczne gry poszerzą Wasze horyzonty i zachęcą do śmiałych eksperymentów. Przepędzają monotonię i nudę. Warto z nich korzystać, by urozmaicić codzienność. Chętnie pomożemy Wam w wyborze czegoś, co spełni wszystkie Wadze oczekiwania – czekamy na Wasze pytania.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *