Od Erotic Med,Pomysły na prezent

Vouchery podarunkowe w Erotic Med

Voucher to doskonały pomysł na prezent erotyczny

Przygotowujecie Wieczór Panieński i po głowie chodzi Wam myśl, że można kupić świetny prezent erotyczny zamiast paru śmiesznych gadżecików, jednak nie macie pomysłu co mogłoby sprawić przyjemność przyszłej Pannie Młodej i jej Narzeczonemu?

Myślisz o prezencie dla koleżanki z biura, która właśnie się rozwiodła, ale nie znasz jej aż tak blisko, aby wybrać dla niej erotyczny gadżet? Chcesz zasugerować Twojej Drugiej Połowie, że już najwyższy czas wybrać się do nas na wspólne zakupy i dodać pikanterii w Waszym pożyciu seksualnym? 

Oto odpowiedź na Twoje potrzeby – Voucher Podarunkowy. Obdarowana Osoba może samodzielnie wybrać to, co sprawi jej największą radość, czy to seksowną bieliznę, czy nowy wibrator, czy kulki Gejszy. To niezawodna recepta na zawsze udany prezent.

Voucher to prezent bez ryzyka, że będzie on nietrafiony

Voucher Podarunkowy do sklepu erotycznego Erotic Med w Krakowie

Voucher Podarunkowy można zakupić w naszym salonie stacjonarnym przy Ul. Kobierzyńskiej 220 w Krakowie, nie ma możliwości zakupienia go innym kanałem sprzedaży. Osoba obdarowana wykorzystać go może również jedynie stacjonarnie, nie ma możliwości opłacenia Voucherem zamówienia złożonego internetowo, ani żadnym innym kanałem sprzedaży.

Minimalna wartość Vouchera podarunkowego wynosi 200 zł, a płatności za niego dokonać można jedynie gotówką. Jeśli Osoba obdarowana wybierze przedmiot o wartości wyższej, niż wartość wskazana na Voucherze – może dopłacić różnicę tylko gotówką. Jeśli Osoba obdarowana dokona zakupu za kwotę niższą, niż wskazana na Voucherze, różnica nie podlega zwrotowi.


Czas na wykorzystanie Vouchera to 1 miesiąc od daty zakupu i jest on wskazany na Voucherze jako data ważności bonu. Po upływie tego terminu Voucher traci ważność.

Voucher do salonu erotycznego Erotic Med to wysmakowany prezent erotyczny z klasą i dobrym smakiem

Zakup Vouchera jest jednoznaczny z akceptacją wyżej wymienionych zasad korzystania z oferty Vouchera Podarunkowego.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *