wibratory z króliczkiem nasze top6
Pomysły na prezent,Rankingi produktów

Wibrator z króliczkiem – nasz ranking TOP6

Czym jest króliczek w wibratorze?

Kiedy przychodzicie do naszego salonu i szukacie wibratora dla siebie, jedno z pierwszych pytań jakie padają z naszej strony, to czy wibrator ma mieć tak zwanego „króliczka”. Wibratory z króliczkiem są najczęściej wybierane, ponieważ stymulują jednocześnie i punkt G i clitoris. Króliczek w wibratorowej terminologii to po prostu wypustka do stymulowania łechtaczki. Może ona wibrować, mieć uszka albo języczek, może stymulować za pomocą powietrznych pulsacji, fali sonicznej i na wiele, wiele różnych sposobów. Ten bogaty wybór czasem bardzo Was zaskakuje i zastanawiacie się, który model będzie najlepszy. Oczywiście na to pytanie nie ma jednej, dobrej odpowiedzi. W mojej prywatnej opinii głębokie uzasadnienie znajduje posiadanie ich nawet kilku. 

Różne rodzaje stymulacji łechtaczki w wibratorach

„Po co komuś kilka wibratorów? To już chyba seksoholizm!” – pomyśleć może ktoś. Właśnie niekoniecznie. Wyobraź sobie, że zawsze, kiedy czujesz głód, sięgasz po ananasa. Ciężko jest uwierzyć, że ktoś zawsze właśnie na to ma ochotę, prawda? No chyba, że żyje on na bezludnej wyspie, na której rosną wyłącznie ananasy i rzeczywiście jest to jego jedyna alternatywa. Gdyby jednak znał smak innych produktów, na pewno czasem myślałby o tym, że ma wielką ochotę na banana, czy też po prostu kanapkę z serem. Rozumiecie, do czego zmierzam? Jasne, że można zachować wierność jednemu wibratorów do jego śmierci z wyczerpania. Zapewniam jednak, że wibrator to najbardziej przychylny otwartemu związkowi partner, o jakim można marzyć. Nigdy nie będzie Ci robić wymówek o ochotę na seks z kimś innym.

wibrator z króliczkiem dla osoby początkującej

Wibrator z króliczkiem dla początkującej?

Wibrator z wypustką do stymulacji łechtaczki to w zasadzie nieśmiertelna klasyka gadżetów erotycznych. Zabawka, którą naprawdę warto mieć, nawet w bardzo minimalistycznym asortymencie. Często jest to początek kolekcji, pierwsze urządzenie do dawania przyjemności i wtedy naprawdę zależy Wam, by wybrać dobrze. Spędzacie bardzo dużo czasu na czytaniu specyfikacji urządzeń, a im więcej czytacie tym ciężej podjąć decyzję.

Czasem dochodzicie do wniosku, że na próbę kupicie najtańszy wibrator i sprawdzicie, czy on się sprawdzi. Tej techniki szczerze nie polecam. Bardzo często pytam klientki czy mają wibrator – wiele z nich twierdzi, że tak, dostały go kiedyś w prezencie i owszem, próbowały go używać, ale nie było to wcale przyjemne. Niestety, po pokrytych cienką warstwą silikonu, twardych wibratorach trudno spodziewać się wspaniałych uniesień. Warto zwrócić uwagę na to, aby wibrator był elastyczny i z łatwością dopasowywał się do ciała. Inną dobrą cechą wibratora jest możliwość dopasowania trybu lub intensywności drgań do własnych preferencji. W naszym salonie polecamy wyłącznie wodoodporne, łatwe do utrzymania w czystości modele z wbudowanymi akumulatorami. Kiedy pomagamy Wam dokonać wyboru zawsze myślimy o jak najlepszej relacji pomiędzy jakością i ceną. To wydaje nam się być najlepszym rozwiązaniem, ponieważ z doświadczenia wiemy, że niektóre oszczędności są tylko pozorem. 

jaki wibrator z króliczkiem wybrać

TOP6 wibratorów z króliczkiem Erotic Med

Który zatem wibrator z króliczkiem, naszym zdaniem, jest warty polecenia? To oczywiście zależy od tego, jakich wrażeń pragniecie doświadczyć. Przygotowałyśmy dla was jednak naszą listę TOP6 wibratorów z króliczkiem. 

1. Klasyczny wibrator z króliczkiem

Dla mnie zawsze punktem odniesienia jest model Miss Bi marki Fun Factory. Moim skromnym zdaniem jest on perfekcyjny w swoim minimalizmie. Dwa niezależnie działające silniki dają naprawdę mocne wibracje, stymulując punkt G, łechtaczkę lub obydwa te miejsca jednocześnie. Spiczasty wierzchołek wibratora i duża powierzchnia króliczka pozwalają na bardzo precyzyjne dotarcie idealnie tam, gdzie trzeba. Wielokrotnie już pisałam na blogu peany na temat tego modelu i mimo upływu czasu uważam, że wciąż jest to jeden z najlepszych wyborów. Zadowoli zarówno początkujące użytkowniczki, jak i te bardziej zaawansowane i świadome własnych potrzeb. Może nie posiada kosmicznych funkcji, ale może stanąć w szranki nawet z bardzo zaawansowanymi technicznie konkurentami. Grono jego zwolenniczek nie przestaje się powiększać. Klasyczny przykład wibratora z króliczkiem.

2. Klasyczny wibrator z króliczkiem plus size

Jeśli jednak rozmiar ma dla Ciebie znaczenie Lady Bi – większy odpowiednik Miss Bi – powinien Cię zainteresować. Ta sama, doskonała funkcjonalność w połączeniu z kilkoma więcej centymetrami – o czym więcej można marzyć? Króliczek w tej wersji nieco różni się od tego opisywanego powyżej – jest również zakończony precyzyjnym stożkiem. Ma on na celu nie stymulację jak największego obszaru łechtaczki, a raczej pozwala skoncentrować się na konkretnym jej miejscu.

3. Wibrator z króliczkiem na każdą kieszeń

Jeśli jednak upieracie się, że ten pierwszy zakup musi być bardziej budżetowy, pierwszy model po który sięgam, by go pokazać to wibrator z króliczkiem marki Satisfyer, w którym widzę wyraźną inspirację wyżej opisywanym modelem. Tutaj króliczek również jest relatywnie duży, jednak silniki działają już równolegle w jednym rytmie. Wibrator ten również jest miękki i ma podobny, wygodny uchwyt w kształcie pętelki. Wierzchołek przeznaczony do stymulacji punktu G nie ma już tak precyzyjnego zakończenia, ale jednak wciąż jest to bardzo efektywny model z wieloma świetnymi recenzjami użytkowniczek. Na pewno jego największą zaletą jest bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

4. Wibrator króliczek z uszkami

Mówiąc o klasycznym króliczku na pewno warto wspomnieć o wibratorze z wypustką wyposażoną w bardzo charakterystyczne uszka. Ich celem jest masaż łechtaczki z dwóch stron, co jest metodą tego producenta na bardziej efektywną stymulację. Gadżet ten ma również genialną, płaską od spodu rączkę, która umożliwia postawienie go w pozycji pionowej np. na nocnym stoliku. To doskonałe rozwiązanie dla kogoś, kto martwi się o niewidzialnych intruzów tak obsesyjnie jak ja. 

5. Wibrator z bezdotykową stymulacją łechtaczki

Jeśli bardziej niż na oszczędności zależy Wam na efekcie w postaci kosmicznego orgazmu, to na pewno warto dać szansę wibratorowi z króliczkiem sonicznym. To wibrator o kształcie uważanego za najbardziej efektywny, sonicznego masażera do clitoris. Jednak dołączona do niego, elastyczna i zakrzywiona wypustka pełni rolę wibratora. Giętka konstrukcja pozwala na idealne dopasowanie urządzenia do ciała i cieszenie się dwoma zupełnie różnymi doznaniami. To połączenie zwielokrotnia szanse na przeżycie wyjątkowej kulminacji. Soniczna stymulacja zapewnia zupełnie nowe spektrum doznań stymulując nawet te części łechtaczki, których nie widać gołym okiem.

6. Wibrator z estetyczną fakturą stymulującą

Całkiem niedawno pojawiła się w naszym salonie seria gadżetów od marki Shunga. Jedną z zabawek, które się na nią składają jest wibrator z króliczkiem i ozdobną fakturą stymulującą. Obydwa wierzchołki są relatywnie elastyczne i pozwalają na dostosowanie ich ułożenia do własnych potrzeb. Wyposażone zostały również w zaskakująco mocne silniki. Estetyczny, ozdobiony złotymi motywami i misternym wzorem wibrator intensywnie stymuluje zarówno łechtaczkę jak również punkt G.

Oczywiście wibrator z króliczkiem może przybierać wiele bardzo różnych form, a w naszym salonie jest ich o wiele, wiele więcej. Jeśli potrzebujecie rady, opinii czy pomocy w wyborze z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Wasze pytania. Dobierzemy najlepszy model do Waszych oczekiwań i możliwości finansowych oraz indywidualnych preferencji. Zapraszamy serdecznie do naszego salonu stacjonarnego przy ul. Kobierzyńskiej 220 lub do kontaktu z naszymi pomocnymi ekspertkami.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *