Wibrujące jajeczka sterowane aplikacją mobilną
Od Erotic Med,Rankingi produktów

Wibrujące jajeczka sterowane aplikacją – jak się nimi bawić?

Wibrujące jajeczka sterowane aplikacją – niegrzeczne zabawki

Wibrujące jajeczka sterowane aplikacją mobilną są bardzo popularne. Nic dziwnego, że tak często pytacie które z nich warto wybrać. Właśnie dlatego przygotowałam dziś dla Was zestawienie Tych, które w naszym salonie robią na nas najlepsze wrażenie. Niektóre z nich mają ciekawą budowę, inne – interesujące funkcje, jeszcze inne – imponującą moc. Dlaczego budzą one w Was taką ciekawość?

Czasy, kiedy seks był zamknięty w sypialni, dawno odeszły do lamusa. Teraz jesteśmy ciekawi jak na naszą satysfakcję wpłyną zabawki. Nie chcemy uprawiać seksu w łóżku przy zgaszonym świetle. Chcemy to robić w kuchni, pod prysznicem, na podłodze, w samochodzie… a może nawet w muzeum, w kinie, w restauracji? Niestety seks w miejscach publicznych może skończyć się kłopotami z prawem. Chyba że… 

Erotyczna zabawa w miejscach publicznych

No właśnie, od czego jest nowoczesna technologia? Stymulacja erotyczna może być naprawdę bardzo dyskretna a świadomość, że odbywa się ona w miejscu, gdzie może zwrócić uwagę postronnych osób może być niezwykle podniecająca. Pewnie dlatego od dłuższego czasu obserwujemy rosnącą popularność gadżetów erotycznych sterowanych zdalnie. Najpopularniejsze z nich to jajeczka, ponieważ umieszczone w pochwie są praktycznie niedostrzegalne. Te, których pracą sterować można przy pomocy aplikacji mobilnej dają możliwość zmiany trybu wibracji z dowolnej odległości, nawet z antypodów.

Wibrator w kinie czy w restauracji?

Wyobraź sobie taką sytuację: wybieracie się do eleganckiej restauracji. Zakładasz kobiecą sukienkę, najpiękniejszy komplet bielizny, aplikujesz wibrujące jajeczko. Instalujecie na swoich telefonach aplikację, w które dajesz jego telefonowi możliwość sterowania Twoją zabawką. W trakcie kolacji wychodzisz poprawić makijaż, a on tęskni za Tobą i daje Ci o tym znać przyjemną wibracją. Nie wiesz kiedy się jej spodziewać, więc oczekujesz jej z ekscytacją, a kiedy ona następuje – przyjemność jest spotęgowana. Twój partner obserwuje Twoją reakcję i również jego podniecenie narasta z minuty na minutę. A może z wibracji na wibrację? Na pewno taka zabawa pobudza Waszą wyobraźnię do pracy, a kiedy wreszcie będziecie w bardziej intymnej sytuacji, ta gra wstępna zaowocuje prawdziwym ogniem. Jajeczko możecie zabrać ze sobą również do kina, na zakupy do galerii handlowej, do pracy, na zjazd rodzinny i wszędzie tam, gdzie chcielibyście się troszeczkę podrażnić. 

Wibrujące jajeczka sterowane aplikacją marki Lovense

Różowe jajeczko wibrujące marki Lovense o charakterystycznym kształcie to nieśmiertelna klasyka. Tego gadżetu w zasadzie nie trzeba nikomu przedstawiać – zainteresowani zazwyczaj sami o niego pytają. Funkcjonalna aplikacja bogata w różnorodne funkcje to jedna z jego największych zalet. Daje ona bardzo wiele możliwości interaktywnej zabawy pomiędzy zaangażowanymi w nią osobami, m.in. wideochat. Warto także wspomnieć o ciekawej budowie jajeczka. Wyróżniającą je forma z uwypukleniem pozwala na efektywną stymulację punktu G. Sztywny łuk pomiędzy wewnętrzną a zewnętrzną częścią zabawki pozwala ściśle otulać ciało i umożliwia swobodny przepływ wibracji. 

Marka Lovense w ostatnim czasie mocno rozszerzyła swoją ofertę sterowanych aplikacją gadżetów. Trzeba przyznać, że każda ich propozycja budzi ciekawość i pragnienie nowych doznań. To właśnie można poczuć patrząc na nowe jajeczko wibrujące z ruchem posuwistym, które dołączyło do portfolio marki pod koniec ubiegłego roku. Czerwona zabawka budową przypomina nieco akordeon. Poza wibrowaniem rozciąga się ono i kurczy, dostarczając bardzo interesujących i niezwykle przyjemnych bodźców. Sterowane jest ono tą samą aplikacją, więc zachowuje także docenianą funkcjonalność poprzednika. Obydwa wibrujące jajeczka sterowane aplikacją marki Lovens są na pewno godnymi uwagi propozycjami, choćby przez wzgląd pasji marki do tworzenia nowoczesnych i sterowanych zdalnie gadżetów.

Zdalnie sterowane, niewielkie jajeczko

Niewielkie, wibrujące jajeczko z aplikacją mobilną We-Vibe to kolejny produkt z kategorii sterowanych na długi dystans gadżetów, który naprawdę bardzo się Wam podoba. Być może to właśnie jego rozmiar, który wydaje się być po prostu idealny – ani za duży, ani też przesadnie mały, przekonuje tak wiele osób do wyboru właśnie tej propozycji? Jajeczko jest owalne i ma lekko wydłużony i płaski kształt. Zewnętrzna część jest miękka i płaska, co sugeruje, że jej ukrycie w bieliźnie nie będzie nasuwało żadnych problemów. ​Aplikacją jest intuicyjna i funkcjonalna, co na pewno jest dużym atutem zabawki od tego producenta. Połączenie z nią zabawki przebiega szybko i bezproblemowo, co jest dosyć istotnym elementem komfortowego użycia. To bezpieczny wybór – nie powinien rozczarować ani osoby początkującej, ani tej bardziej zaawansowanej. 

Wibrujące jajeczko – flaming 

Wibrujące jajeczko w kształcie flaminga to propozycja z kategorii wibrujące jajeczka sterowane aplikacją od marki Magic Motion. Tą uroczą zabawkę również łatwo odróżnić na tle konkurencji. Wyjątkowa konstrukcja upodabnia ten gadżet do różowego flaminga. Nie jest to jednak zabieg dostarczający jedynie wizualnie estetycznych doświadczeń. W przypadku tego urządzenia, podobnie jak w jajeczku marki Lovense, mamy do czynienia z usztywnionym elementem łączącym wewnętrzną i zewnętrzną jego część. Dzięki temu łuk ten idealnie dopasowuje się do ciała i utrzymuje zabawkę na miejscu, dokładnie tam, gdzie być powinna. Jajeczko to poszczycić się może całkiem intensywnymi wibracjami, którymi zarządza łatwa w obsłudze aplikacja mobilna. 

Czerwone jajeczko SVAKOM

Wibrujące jajeczko o spiralnej fakturze marki SVAKOM ma bardzo klasyczny kształt, jaki znamy ze starszych jajeczek sterowanych pilotem od tego producenta. Tekstura miękkich fal, którymi pokryta jest jego powierzchnia, ma za zadanie intensyfikację doznań oraz równą dystrybucję lubrykacji. W tej tradycyjnej formie „ogonek” jajeczka jest luźny i nie wibruje. Jest on jednak bardzo dyskretny i pozwala łatwo go ukryć w bieliźnie. To świetny wybór dla osób, którym zależy na zminimalizowaniu kosztów, ale wciąż cenią sobie wysoką jakość gadżetów. Aplikacja do sterowania urządzeniem jest bardzo prosta w obsłudze, a samo parowanie zabawki z telefonem jest bajecznie łatwe. 

Wibrujące jajeczka sterowane aplikacją, które przedstawiłam powyżej, to już całkiem pokaźny zbiór ciekawych przedstawicieli tej kategorii. Ale oczywiście na nich nie kończą się możliwości wyboru. Zarówno w naszym salonie jak również w naszym sklepie internetowym znaleźć możecie dużo więcej interesujących jajeczek, ale nie tylko. Aktualnie w aplikację mobilną wyposażane są wibratory, masturbatory, koreczki i masażery. Coraz więcej urządzeń czerpie z nowoczesnych technologii, by zapewnić jak najlepszą zabawę, również w sferze erotycznej. Dajcie nam znać koniecznie, czy interesują Was tematy zaawansowanych technicznie zabawek erotycznych, a na pewno wkrótce opowiemy Wam o nich więcej.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *