Sklep Internetowy Erotic Med Magdalena
Od Erotic Med

Poznaj Zespół Erotic Med – Magdalena

Można nam zaufać

Sklep internetowy Erotic Med jest równie wyjątkowy jak salon stacjonarny. Jego Klienci mogą wybrać każdy inny sklep, których w sieci jest przecież mnóstwo. Profesjonalizmem i wspaniałą atmosferą zakupów staramy się ich przekonać, aby dołączyli do społeczności Erotic Med i pozostali z nami na długo. Zespół Erotic Med porównać można do prężnie działającej maszyny. Maszyny z precyzyjnie dopasowanym każdym trybem i idealnie naoliwionym mechanizmem. Każda z nas jest inna, ma inne doświadczenie i jest na zupełnie innym etapie życia. Pomimo to pasujemy do siebie i uzupełniamy się doskonale. Nam samym wydaje się to niesamowite. Dzięki tej różnorodności również Wy możecie się z nami utożsamiać i otrzymać od naszego Zespołu wszystko to, co w nim najlepsze.

Kiedy do nas przychodzicie często prosicie o porady w najintymniejszych sferach życia. Ważne jest dla nas to, abyście mieli świadomość, że możecie nam zaufać. Dlatego właśnie postanowiłyśmy przybliżyć Wam – naszym obecnym i potencjalnym Klientom – nasze sylwetki. Zanim się do nas wybierzecie, możecie bliżej poznać Zespół Erotic Med. Dowiecie się wówczas, że podchodzimy do naszej pracy w sposób odpowiedzialny. Dowiecie się również, że jest ona dla nas nie tylko źródłem utrzymania. Jest ona dla nas przede wszystkim motywacją, by każdego poranka być lepszą osobą, niż byłyśmy przed położeniem się spać. Razem z Wami pokonujemy własne słabości i napawa nas to dumą i pozytywną energią do ciągłego rozwoju.

Poznaj Zespół Erotic Med – Magdalena

Kto pyta, nie błądzi

„Praca wypełni Ci dużą część życia. Jedynym sposobem na prawdziwa satysfakcję z pracy jest robienie tego, w czego wielkość się wierzy. A jedynym sposobem na robienie rzeczy wielkich dla Ciebie jest miłość do tego, co się robi.” (Steve Jobs)
Praca jest wspaniałą odskocznią dla codziennego życia. To właśnie praca w większości pochłania dzień, zaś drugą znaczną część poświęca się na sen. Warto zatem w życiu robić rzeczy, które sprawiają przyjemność, które są ważne i mogą realnie wpłynąć na życie – zarówno nasze, jak i innych. W swoim życiu przebrnęłam przez różne miejsca. Byłam kelnerką, roznosiłam ulotki, a także pracowałam w biurze. Każde miejsce uczy czegoś innego. Będąc kelnerką uczyłam się sumienności, a także tego, by obsługa klienta była jak najlepsza. Do obecnego miejsca trafiłam przypadkowo, kończąc wynajem mieszkania. Aktualnie kontynuuję współpracę mając pod opieką sklep internetowy Erotic Med. Do tej pory nie trafiłam do tak zgranego Zespołu, który przyjął mnie w tak pozytywny sposób. Znalazłam tutaj nie tylko pomoc, lecz również mam możliwość podzielenia się swoimi umiejętnościami.

Początki bywają trudne

„Za każdym razem, gdy widzisz biznes, który odnosi sukces, oznacza to, że ktoś kiedyś podjął odważną decyzję.” (Peter Drucker)
Jestem niesamowicie wdzięczna, że powstało miejsce, które zajmuje się w profesjonalny sposób sferą tak ważną jak seksualna. Będac w Zespole Erotic Med odbyłam szkolenia, by wiedzieć o czym mówię i w jaki sposób swoją wiedzę przekazać. Nie jest to zwykły sklep, nie jest to też zwykły sex shop. Jest to miejsce, w którym każdy detal ma znaczenie. Każdy szczegół jest istotny zarówno w salonie stacjonarnym, jak i w naszym e-sklepie. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, każdy dzień przynosi nowe obowiązki, jednak to właśnie sprawia, że chęć rozwoju jest jeszcze większa. Opieka nad Klientami sklepu internetowego Erotic Med daje mi ogromną satysfakcję. To ich pozytywne słowa i opinie na temat naszego kontaktu są dla mnie największą motywacją.
Sam początek był dla mnie ciężki, miałam wrażenie, że nie jest to miejsce dla mnie, nie odnajdę się, będzie mi ciężko pogodzić pracę wraz z wychowaniem przedszkolaka. Jednak, kto jak nie ja? Przecież do odważnych świat należy, a… kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Dziś widzę, że podjęłam chyba najlepszą decyzję w swoim życiu i podjęłam wyzwanie. Wiele zyskałam, a myślę też, że wiele ofiarowałam.

Poznaj Zespół Erotic Med – Magdalena

Przekraczanie własnych limitów

“Patrząc zawsze przed siebie, myśląc o tym, jak zrobić jeszcze więcej, osiągniesz stan umysłu, w którym nie ma rzeczy niemożliwych.” (Henry Ford)
W Erotic Med każdy może poczuć się bezpiecznie, każdy może poprosić o pomoc. Tak samo ważni są dla nas Klienci salonu stacjonarnego, jak ci korzystający ze sklepu internetowego Erotic Med. Nasz zespół z przyjemnością podzieli się zarówno swoją wiedzą, a także doświadczeniem oraz opiniami innych. Osobiście do każdego Klienta podchodzę indywidualnie i z najwyższą dbałością. Staram się, by każdy zamykając drzwi salonu był uśmiechnięty i by w głębi duszy pozostało „ale będzie miło”.

Magdalena Przebinda

Magdalena Przebinda dzieli swoją miłość pomiędzy rodzinę i pracę, której poświęca tyle samo troski, co swojemu synowi Antosiowi. Potwierdzą to Klienci, którzy składają zamówienia internetowe i mają przyjemność z nią porozmawiać na temat lepszych alternatyw dla wybranych produktów. Propozycje, które podsuwa, zawsze są przeanalizowane i dba ona o to, by do Klientów finalnie trafił produkt, który najlepiej spełni ich oczekiwania. Stara się, aby każde zamówienie trafiło do Odbiorcy jak najszybciej to tylko możliwe, w najwyższym skupieniu koordynując proces kompletacji zamówień.

Możesz również polubić…

2 komentarze

  1. Pani Magdalena to niekwestionowana profesjonalistka. Potrafi rozpoznać i trafnie rozwiązać problem 🙂 zero lania wody, same konkrety i skuteczne rozwiązania 🙂 10/10!

  2. Gregor says:

    Elokwentna , mila , potrafi skusić swoim głosem do odwiedzenia sklepu .Zdjęcia nie oddają rzeczywistości .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *