erotic med znak towarowy
Od Erotic Med,Uncategorized

Logo Erotic Med – zarejestrowany znak towarowy

Czym jest znak towarowy?

Logo Erotic Med zostało zarejestrowane przez Urząd Patentowy RP jako opatentowany znak towarowy. Znak towarowy pozwala na identyfikację towarów lub usług pochodzących od konkretnego przedsiębiorcy. Służy on budowaniu wizerunku i reputacji danej marki. Znakiem towarowym może być nazwa, logo, dźwięk, zestawienie kolorystyczne czy forma opakowania. Rejestracja znaku towarowego daje pełne prawo do posługiwania się nazwą i logotypem firmy. Aby korzystać one mogły z prawnej ochrony muszą uprzednio zostać zarejestrowane w odpowiednim urzędzie. W Polsce jest to urząd patentowy. Ochrona taka obejmuje również domenę internetową. Z radością możemy już obwieścić, że niebieski plusik Erotic Med – nasze dumne logo – podlega już ochronie prawnej.

Logo Erotic Med – symbol jakości objęty ochroną prawną

Marka Erotic Med od lat buduje swoją silną pozycję na rynku. To nie tylko nazwa, ale także symbol pewnych wartości i standardów. Poza sprzedażą wyselekcjonowanych akcesoriów erotycznych świadczymy również usługi szeroko pojętego wsparcia w dziedzinie seksualności oraz wprowadzamy na rynek produkty, które, jak wierzymy, już wkrótce go zrewolucjonizują. Wiele jeszcze przed nami, dlatego już teraz zapadła decyzja o ochronie tej własności intelektualnej w postaci gustownego i eleganckiego logotypu. Wiemy, że niebieski plusik coraz częściej przywołuje Wam na myśl wspomnienia z wizyty w naszym salonie. Coraz więcej osób odwiedza naszą stronę, trafia na nasze media społecznościowe, ogląda nasze filmiki oraz korzysta z naszych porad. Dzięki temu nasze logo jest coraz bardziej rozpoznawalne. Jesteśmy dumne z naszego know how, dorobku wiedzy i doświadczeń nabytych przez 6 lat działalności Erotic Med i wierzymy, że jest to nasz kapitał, który warto objąć prawną ochroną.

Logo Erotic Med – jesteś we właściwym miejscu

Dlaczego logo Erotic Med zostało zarejestrowane jako znak towarowy i objęte prawną ochroną? To nie tylko daje nam pewność, że nikt nie będzie się podszywał pod naszą działalność i mieć jakiegokolwiek wpływu na jakość naszych usług, nad którymi tak długo pracowałyśmy. To również bezpieczeństwo dla Was, że możecie zaufać temu znakowi, a produkty i usługi nim sygnowane nie zawiodą Was i będą spełniać Wasze najwyższe oczekiwania.

Nasza reputacja często nas wyprzedza – to dla nas powód do dumy i radości. Cieszymy się dużym zaufaniem, ponieważ jesteśmy jedynym w Polsce salonem z akcesoriami erotycznymi, który ma rekomendacje środowisk medycznych. Polecają nas swoim pacjentom ginekolodzy, urolodzy, fizjoterapeuci, położne. Naśladowanie to największy komplement, jednak dla konsumentów często jest ono źródłem pomyłek i niedomówień. Pragniemy, abyście mieli prosty, łatwy dostęp do naszych produktów i usług. Chcemy, abyście zawsze mieli pewność, że znajdujecie się we właściwym miejscu. Jesteśmy pionierami w wielu dziedzinach. Kolejny raz udowadniamy, że warto nam zaufać. Obecnie jako pierwszy i jedyny sklep erotyczny w Polsce posiadamy opatentowany znak towarowy, czego dowodem jest poniższy państwowy certyfikat.

Logo erotic med - zastrzeżony znak towarowy objęty prawną ochroną.

Wkrótce na pewno zaskoczymy Was nowymi pomysłami i innowacjami, wszystkie one będą logowane niebieskim plusikiem. Dla Was będzie on wizualnym znakiem niezawodności i pewności.

mgr Justyna Płonka

Mgr Justyna Płonka nie znosi bezruchu, nie zatrzymuje się ani na chwilę i każdą minutę spędza aktywnie, nie tylko fizycznie, ale również zawodowo, z prawdziwym kunsztem żonglując swoimi obowiązkami. Jej organizacja jest rzeczą godną podziwu i naśladowania, pozwalającą jej na godzenie swojej pracy z życiem osobistym z prawdziwą wirtuozerią. Praca w Erotic Med, prowadzenie własnej praktyki jako Sex Coach, tworzenie własnej marki Just You dzieli z byciem szczęśliwą małżonką i zapaloną crossfiterką. Jej pasją jest sport i podróże, które pozwalają jej na zmianę perspektywy i są dla niej inspiracją do tworzenia i rozwoju. To właśnie ciągły rozwój jest celem i sensem jej życia.

Możesz również polubić…

2 komentarze

  1. eroticmed to jest styl zycia, uwielbiam Was tworzycie wspaniale miejsce

  2. Radek says:

    Gratulacje dla Was!!Dalszych sukcesów życzę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *