Orły Handlu 2023
Od Erotic Med

II miejsce w Krakowie w plebiscycie „Orły Handlu 2023”

6 lat istnienia Erotic Med

W bieżącym, 2023 roku obchodziłyśmy 6. urodziny salonu. Czujemy, że każda rocznica jest dla nas pięknym powodem do świętowania. Mamy sporo szczęścia, że nasze miejsce pracy pozwala nam się realizować i rozwijać w kierunkach, które najbardziej nas interesują. A przecież dla każdej z nas znaczy to coś zupełnie innego. Możemy pracować ze sobą, uzupełniając nawzajem swoje kompetencje, o czym doskonale wiedzą odwiedzający nas Goście. Erotic Med pozostawia nam przestrzeń na kreatywność i pozwala nam mieć rzeczywisty wpływ na kształt tego miejsca. To pozwala nam zaangażować się bez reszty w ten proces twórczy, bo przecież na przestrzeni czasu Erotic Med uległ wielu, wielu zmianom. Tworzymy razem miejsce, które jest pozytywne nie tylko dla personelu, ale również dla odwiedzających salon gości. Potwierdzeniem tego, że czujecie się u nas wspaniale jest to, że zajęłyśmy II miejsce w Krakowie w plebiscycie „Orły Handlu 2023”.

Erotic Med z myślą o komforcie

Salon stacjonarny Erotic Med istnieje od 6 lat. Założyłam go z myślą o ludziach, którzy nie chcą się wstydzić życia erotycznego. Nie chcą robić zakupów w miejscach, które sugerują im, że robią coś niestosownego czy wyuzdanego. Chciałam, żeby w moim sklepie każdy, bez wyjątku, mógł się czuć po prostu mile widziany. Bez względu na to, czy jest tradycjonalistą w kwestiach seksu czy też ma bardzo liberalne poglądy na ten temat, poczuje, że jest we właściwym miejscu. Dołożyłam wszelkich starań, by Goście mojego salonu nie czuli się skrępowani i zrozumieli, że tutaj jest miejsce, w którym seks jest rzeczą normalną, codzienną, zdrową.

Nawiązałam współpracę ze środowiskiem medycznym i zaczęłam organizować warsztaty edukacyjne, prowadzone przez lekarzy. Poczułam, że mogę mieć swój realny wkład w uświadamianiu ludzi, że w XXI wieku seks nie jest już tematem tabu. Swobodne rozmowy, profesjonalne nazewnictwo, miła atmosfera jaką oferowałam Gościom salonu pozwalały im się bardziej otwierać i opowiadać o swoich potrzebach. Wkrótce, ku mojej wielkiej radości, Erotic Med zaczął być sobie polecany. Klienci zaczęli mówić, że słyszeli o tym miejscu od przyjaciół/znajomych. W ten sposób, przez pierwsze pozytywne opinie, Erotic Med zaczął rosnąć.

Ludzkie historie inspiracją dla Erotic Med

Przez salon Erotic Med przeszło wiele fascynujących osób, zarówno jako Klienci, jak i jako pracownicy. Wiele uczymy się od siebie nawzajem i taka obustronna relacja jest dla nas właśnie niesamowita. Wasze historie są dla nas inspiracją do kolejnych artykułów na bloga, filmików na YouTube i na Instagramie, do poszerzania wiedzy. Traktujemy każdego z naszych Klientów indywidualnie. Z uwagą słuchamy o jego potrzebach i oczekiwaniach, starając się mu pomóc w doborze produktów, które wyjdą im naprzeciw. Przyjazna i wspierająca atmosfera, jaką staramy się stworzyć, umożliwiają nam (nam jako obsłudze i Wam, jako naszym Gościom) nawiązanie ciepłego i pozytywnego kontaktu. Wysoka kultura osobista i kompetencje społeczne personelu sprzyjają pozbyciu się skrępowania, wstydu, oporów i zachęcają do rozmowy.

II miejscew Krakowie w plebiscycie Orły Handlu 2023 dla salonu Erotic Med

Wiemy, że nasze starania są przez Was nie tylko zauważane, lecz także doceniane. Kiedy sugerujemy Wam ocenienie naszej pracy – chętnie wyrażacie swoje zdanie i opisujecie swoje pozytywne doświadczenia. To dla nas bardzo ważne, ponieważ to właśnie dzięki tym wspierającym nas komentarzom trafiają osoby, które chciałyby skorzystać z porady i dokonać zakupu w sexshopie. Ich ciekawość i chęć ulepszenia swojego życia erotycznego często toczy walkę z obawami i skrępowaniem. To właśnie Waszym opiniom ufają te osoby, które poszukują dla siebie miejsca, w którym będą dobrze się czuli.

Sukcesy Erotic Med

Dzięki Waszym miłym słowom w ubiegłym roku otrzymaliśmy III miejsce w Krakowie na podium w plebiscycie „Orły Handlu”. Bardzo nas ucieszył ten sukces. Był dla nas ogromnym zastrzykiem motywacji do dalszych starań, aby Erotic Med był najbardziej przyjaznym sexshopem, jaki kiedykolwiek odwiedzicie. W tym roku w plebiscycie „Orły Handlu” zajmujemy już drugie miejsce, a nasz apetyt wciąż rośnie. Wierzymy, że nam w tym pomożecie. Macie jakieś miłe doświadczenia związane z naszym salonem, a jeszcze się nimi nie podzieliliście? Teraz jest idealny czas na dodanie kilku ciepłych słów na naszej wizytówce w Google. Wasze oceny mają ogromny wpływ na nasz rozwój i bardzo Wam dziękujemy, że możemy się dziś cieszyć tym trofeum. 

Justyna Gońka

Justyna Gońka nie znosi bezruchu, nie zatrzymuje się ani na chwilę i każdą minutę spędza aktywnie, nie tylko fizycznie, ale również zawodowo, z prawdziwym kunsztem żonglując swoimi obowiązkami. Jej organizacja jest rzeczą godną podziwu i naśladowania, pozwalającą jej na godzenie swojej pracy z życiem osobistym z prawdziwą wirtuozerią. Praca w Erotic Med, prowadzenie własnej praktyki jako Sex Coach, tworzenie własnej marki Just You dzieli z byciem szczęśliwą małżonką i zapaloną crossfiterką. Jej pasją jest sport i podróże, które pozwalają jej na zmianę perspektywy i są dla niej inspiracją do tworzenia i rozwoju. To właśnie ciągły rozwój jest celem i sensem jej życia.

Możesz również polubić…

4 komentarze

  1. gratulacje dla eroticmed. jestescie najlepsze

  2. eroticmed jestescie najlepsze!

  3. Ania i MArek says:

    gratulacje dla erotic med ! jestescie najlepszym salonem erotycznym w jakim kiedykolwiek bylismy

  4. Marta says:

    Gratulacje dla całego Zespołu Erotic Med 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *