Najciekawsze pierścienie erekcyjne
Edukacja seksualna,Rankingi produktów

Najciekawsze pierścienie erekcyjne – nasze polecenia

Pierścień erekcyjny – gadżet dla par

Myślę, że pierścień erekcyjny można nazwać jednym z pierwszych, a jednocześnie jednym z najbardziej popularnych gadżetów dla par. Używanie obręczy na penisa niesie ze sobą szereg pozytywnych skutków dla obojga kochanków. Co takiego ma w sobie prosty, silikonowy okrąg, że daje przyjemność dwóm osobom równolegle? Ta prosta konstrukcja zaciskając się na podstawie przyrodzenia utrudnia odpływ krwi z narządu, dlatego erekcja jest mocniejsza i twardsza. Większa ilość krwi zatrzymana w penisie oznacza również większą wrażliwość na stymulację a równocześnie większą kontrolę nad wytryskiem. Oczywiście pierścień na penisa może być po prostu obręczą, ale wielu producentów opracowuje kształty i funkcje tych gadżetów tak, by zmaksymalizować pozytywne doświadczenia płynące z ich używania. 

Jak używać pierścienia erekcyjnego

I tak na rynku pojawiają się coraz nowsze koncepcje. Kolejne marki wprowadzają coraz bardziej fantazyjne i wyszukane formy, wyposażone w wibrujące silniki czy stymulujące wypustki. A my robimy dla Was kolejne rankingi, zbieramy opinie, czytamy recenzje, robimy testy. O pierścieniach erekcyjnych pisałyśmy już co najmniej kilka razy. W jednym z najchętniej czytanych przez Was artykule dokładnie opisujemy czym są pierścienie erekcyjne, a także opisujemy rodzaje i podpowiadamy, jak dobrać odpowiedni pierścień na penisa. W innym artykule polecałyśmy kilka pierścieni erekcyjnych, które wówczas wydawały nam się najbardziej interesujące. Dzisiaj jednak czujemy, że najwyższy czas już zaktualizować tą listę.

Miło mi również poinformować, że po raz pierwszy nasze polecenia możecie także zobaczyć na naszym vlogu na portalu YouTube. Zgodnie z pow​iedzeniem: „jeden obraz wart jest tysiąc słów” pokazujemy Wam najbardziej interesujące i wyjątkowe cechy polecanych przez nas produktów. Myślę, że nasze propozycje są naprawdę bardzo ciekawe, dlatego serdecznie zachęcamy do obejrzenia materiału.

Top 5 pierścieni erekcyjnych w 2023 roku

Tymczasem spójrzcie poniżej, które modele uważamy za najbardziej fascynujące i umieszczamy w naszym zestawieniu TOP 5 pierścienie erekcyjne w 2023 roku:

Pierścień erekcyjny z mocnymi wibracjami

Estetyczny wygląd oraz bardzo mocne silniki to dwie cechy, które wyraźnie wyróżniają ten model na tle konkurencji. Kształt urządzenia został specjalnie zaprojektowany tak, by być idealnym uzupełnieniem pomiędzy kochankami. Skierowana do łechtaczki część urządzenia ma dużą powierzchnię, dzięki czemu można oczekiwać maksymalnych wrażeń. Mniejsza część skierowana jest pod jądra. Pierścień erekcyjny z mocnymi wibracjami wyposażony został w 5 różnych trybów pracy oraz pozwala na regulację jej intensywności w zakresie 5 poziomów mocy. Będzie on nie tylko niesamowitą propozycją do urozmaicenia intymnych chwil we dwoje, ale również niesamowicie podniesie wrażenia czerpane z masturbacji.

Podwójny pierścień na penisa

Ten podwójny pierścień na penisa bez wątpliwości potrafi zapewnić sporo przyjemności, o czym świadczy choćby częstotliwość, z którą jest wybierany w naszym stacjonarnym salonie. Budzi on ogromne zainteresowanie dzięki wyjątkowej konstrukcji umożliwiającej mu ucisk w dwóch miejscach jednocześnie. Mniejszy okrąg obejmuje podstawę penisa, większy zajmuje miejsce za jądrami. Na każdym z nich znajduje się silniczek, co umożliwia jednoczesną stymulację obojga partnerów jednocześnie. Pierścień ten oferuje 10 różnych trybów pracy. Każdy użytkownik na pewno bez problemu znajdzie taką sekwencję wibracji, która będzie dla niego satysfakcjonująca.

Pierścień na penisa

Pierścień erekcyjny króliczek

Pierścień na penisa króliczek pozwala na niesamowitą stymulację łechtaczki lub jąder dwoma równolegle umieszczonymi silnikami. Mocne wibracje płyną z dwóch, położonych obok siebie punktów, dzięki czemu ich moc jest spotęgowana. Kompaktowy pokrój urządzenia pozwala go traktować jako podręczny gadżet, który zawsze można mieć w zasięgu ręki. Bez problemu zmieści się do bagażu podręcznego a nawet do kosmetyczki. Pierścień ten idealnie sprawdzi się również do stymulacji sutków czy łechtaczki. Dzięki przypominającej królicze uszka postaci może zapewniać ich stymulację z dwóch stron.

Pierścień na penisa z aplikacją mobilną

Sterowany aplikacją pierścień erekcyjny ma naprawdę wyjątkową formę. On również wyposażony został w dwie obręcze. Jedna z nich jest przeznaczona do umieszczenia za jądrami, druga obejmuje podstawę penisa. Wibrujący dziarsko silnik został skierowany w stronę łechtaczki. Jednak wyjątkową cechą tego modelu jest długa wypustka. Biegnie ona wzdłuż członka i służy do stymulacji obojga Partnerów, ponieważ przenosi ona wibracje. Pierścień posiada w zestawie wygodnego pilota. Dzięki temu użytkownik może wybrać rodzaj sterowania. Aplikacja daje dużo wyjątkowych możliwości. W ferworze zabawy jednak pilot jest bardziej intuicyjny.

Pierścień wibrujący dla mężczyzn

Pierścień erekcyjny ze stymulacją krocza gościł w naszych wpisach nie raz. Ten model to naprawdę innowacyjne spojrzenie na tą gałąź akcesoriów erotycznych. Podobnie jak część z wyżej wymienionych modeli, ten również ma dwie obręcze. Jego cechą wyróżniającą jest skierowanie jednostki wibrującej w stronę krocza zamiast w stronę łechtaczki. Ten fakt sprawia, że akcesorium to dedykowane jest wyłącznie męskiej przyjemności. Ciężka, wibrująca wypustka stymuluje perineum mocnymi wibracjami. Bardzo popieramy męski egoizm w tym wydaniu (w umiarkowanych ilościach!). Wśród wielu pierścieni, których celem jest stymulacja łechtaczki, ten jest konieczną odmianą. Wspólna zabawa jest najlepsza, jednak czasem trzeba pomyśleć o sobie.

Mamy nadzieję, że spodobało Wam się to zestawienie. Starałyśmy się wybrać do niego najbardziej wyjątkowe modele. Zachęcamy Was zarówno do lektury innych ciekawych postów na naszym blogu, jak również do zasubskrybowania i pomagania nam w rozwijaniu naszego kanału na YouTube. Dzięki temu możecie choć trochę poczuć się tak, jakbyście byli Gośćmi salonu stacjonarnego. Oczywiście w salonie posiadamy ogromny wybór pierścieni i innych akcesoriów. Jeśli macie chwilę czasu warto się do nas wybrać. Serdecznie zapraszamy.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *