Od Erotic Med

Płyn antybakteryjny przeciwko koronawirusowi (COVID-19)

Kwestia dbania o zdrowie, higienę – to od początku nasza misja. W naszej ofercie znajduje się sporo specyfików o antybakteryjnym, dezynfekującym działaniu, jednak Clean’n’Safe wyróżnia się spośród innych. Firma Joydivision bardzo poważnie podeszła do kwestii higieny osobistej oraz przedmiotów osobistych. Podczas zabaw i korzystania ze wspólnych gadżetów erotycznych, a także podczas zmian stymulowanych okolic używanie bakteriobójczych substancji to praktycznie konieczność. Abyśmy mogli oddać się beztroskiej przyjemności i nie musieli martwić się o jej możliwe następstwa, firma Joydivision opracowała spray antybakteryjny, który skutecznie zwalcza bakterie, grzyby, wirusy chorób przenoszonych drogą płciową. W obliczu pandemii koronawirusa udało się także potwierdzić skuteczność sprayu w walce z koronawirusem COVID-19.

Spray o potwierdzonym działaniu skuteczny przeciwko koronawirusowi (COVID-19) dostępny jest w dwóch pojemnościach: wygodne, poręczne 100 ml, które można zabrać ze sobą wszędzie i zawsze mieć je w zasięgu ręki w razie potrzeby i 200 ml., które również bez problemu zmieści się do większej torebki, plecaka czy do schowka w samochodzie. 

Spray dezynfekujący Kraków
Antybakteryjny spray skuteczny przeciwko koronawirusowi COVID-19, clean’n’safe 200 ml

W tym czasie bardzo ważne jest, aby stosować się do zaleceń płynących z Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Pamiętajmy, że nosicielem  można być nawet nie mając objawów. Dobre samopoczucie niekoniecznie jest oznaką, że jesteśmy zupełnie zdrowi, natomiast mimowolnie można narażać na niebezpieczeństwo osoby, z którymi mamy styczność, a mogą one być mniej odporne.

koronawirus Kraków

Dbajmy o siebie w tym czasie, unikajmy skupisk ludzi, myjmy ręce częściej niż zwykle. Szanujmy zalecenia jakie wszyscy dostajemy. Czas kwarantanny spędźmy poświęcając więcej uwagi sobie i najbliższym.

Życzymy Wam wszystkim dużo zdrowia.

mgr Justyna Płonka

Mgr Justyna Płonka nie znosi bezruchu, nie zatrzymuje się ani na chwilę i każdą minutę spędza aktywnie, nie tylko fizycznie, ale również zawodowo, z prawdziwym kunsztem żonglując swoimi obowiązkami. Jej organizacja jest rzeczą godną podziwu i naśladowania, pozwalającą jej na godzenie swojej pracy z życiem osobistym z prawdziwą wirtuozerią. Praca w Erotic Med, prowadzenie własnej praktyki jako Sex Coach, tworzenie własnej marki Just You dzieli z byciem szczęśliwą małżonką i zapaloną crossfiterką. Jej pasją jest sport i podróże, które pozwalają jej na zmianę perspektywy i są dla niej inspiracją do tworzenia i rozwoju. To właśnie ciągły rozwój jest celem i sensem jej życia.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *