Kompetentna obsługa Joanny w Erotic Med
Od Erotic Med

Poznaj Zespół Erotic Med – Joanna

Można nam zaufać

Kompetentna pomoc w Erotic Med to domena naszych specjalistów. Chcemy, abyście w naszym salonie znaleźli nie tylko wyjątkową atmosferę, ale również fachową poradę. Zespół Erotic Med porównać można do prężnie działającej maszyny. Maszyny z precyzyjnie dopasowanym każdym trybem i idealnie naoliwionym mechanizmem. Każda z nas jest inna, ma inne doświadczenie i jest na zupełnie innym etapie życia. Pomimo to pasujemy do siebie i uzupełniamy się doskonale. Nam samym wydaje się to niesamowite. Dzięki tej różnorodności również Wy możecie się z nami utożsamiać i otrzymać od naszego Zespołu wszystko to, co w nim najlepsze.

Kiedy do nas przychodzicie często prosicie o porady w najintymniejszych sferach życia. Ważne jest dla nas to, abyście mieli świadomość, że możecie nam zaufać. Dlatego właśnie postanowiłyśmy przybliżyć Wam – naszym obecnym i potencjalnym Klientom – nasze sylwetki. Zanim się do nas wybierzecie, możecie bliżej poznać Zespół Erotic Med. Dowiecie się wówczas, że podchodzimy do naszej pracy w sposób odpowiedzialny. Dowiecie się również, że jest ona dla nas nie tylko źródłem utrzymania. Jest ona dla nas przede wszystkim motywacją, by każdego poranka być lepszą osobą, niż byłyśmy przed położeniem się spać. Razem z Wami pokonujemy własne słabości i napawa nas to dumą i pozytywną energią do ciągłego rozwoju.

Kompetentna obsługa w Erotic Med

Jak dołączyłam do Zespołu Erotic Med

„Czasem krok, którego boisz się najbardziej, jest tym, który Cię wyzwoli.” (Robert Tew)

Nad zmianą pracy zastanawiałam się od około dwóch lat, ale bałam się porzucić coś co znałam już od podszewki. Bałam się że stracę stabilizację. Mam dwoje dzieci, a praca blisko domu dawała poczucie bezpieczeństwa, że jestem tuż obok nich. Zaczęłam jednak czuć się źle w tej stabilizacji. Miałam wrażenie, że nic się nie dzieje w moim życiu, że jest nudne, monotonne i powtarzające się dni. Praca przestała dawać mi satysfakcje, szłam bo „musiałam”, nie jak kiedyś – z satysfakcją. Kiedy zaczynałam swoją historię z tamtą pracą, byłam zawsze uśmiechnięta, pełna życia i radości. Z czasem właśnie te wszystkie cechy zniknęły, przytłoczone codziennością.

A ja bardzo pragnęłam znów być sobą, taką jak kiedyś, pełną życia i radosną. Chciałam ponownie rozwinąć skrzydła i frunąć w nowe życie z ogromną nadzieją w sercu, że coś się zmieni. I stało się to dokładnie 13go marca. Zmieniło się wszystko. To będzie mój szczęśliwy i wyjątkowy dzień. Szczęśliwy, ponieważ dowiedziałam się, że w salonie poszukują ogniwa, które dokładnie wpasuje się w  zespół, który tworzą wspaniałe kobiety. Wysłałam cv i już następnego dnia byłam na rozmowie. A wyjątkowy, bo w tym dniu moja przyjaciółka ma urodziny i to od niej dowiedziałam się o wolnym miejscu pracy w salonie. Choć byłam szczęśliwa, że mogłam następnego dnia pojechać na  rozmowę, miałam również wiele obaw. Zdecydowałam się na zmiany po 20tu latach pracy. Obawiałam się czy podołam takiemu zadaniu, jak choćby rozmowa o pracę. Bardzo chciałam, aby kompetentna pomoc w Erotic Med została wzbogacona o moją osobę. Cały strach, nerwy, obawy i niepewność prysnęły po pierwszych zdaniach. Szefowa jest bardzo ciepłą osobą. Po rozmowie z nią poczułam jakbym się na nowo narodziła.

Zastrzyk motywacji

„Wystarczy kilka magicznych chwil by jak feniks odrodzić się z popiołów, rozpocząć nowe życie i wznieść się ponad tym co było niemożliwe.” (zwrot, w mit. grec.)

Jak feniks – właśnie tak czułam się po wyjściu z mojej pierwszej wizyty w salonie i wiedziałam że to właśnie to. Znalazłam mój cel na kolejne lata – to właśnie tutaj zacznę wszystko od nowa. Zniknęły wszystkie obawy, strach i niepewność. Poczułam wiatr w żaglach. Pani Justyna spowodowała, że znowu zaczęłam wierzyć w siebie, że wszystko się uda i że właśnie się odrodziłam. Uśmiech nie znika z mojej twarzy, nabrałam wiary w siebie i dostałam niezwykłego powera. Nie mogłam się doczekać, aż zacznę nową pracę. Dużo jeszcze przede mną, dużo muszę się nauczyć. Ale wiem, że dam radę, z tak wspaniałą załogą jaką są wszystkie panie pracujące w salonie musi się udać.  Zdobędę ogromną wiedzę abym mogła ją przekazać Państwu.

Zespół Obsługi Klienta Erotic Med - Joanna

Kompetentna pomoc w Erotic Med to mój cel

„Pewnego dnia coś zrobisz, coś zobaczysz albo wpadniesz na pomysł, który pozornie pojawi się znikąd. I poczujesz, że coś w tobie drgnęło, jakieś ciepło w piersi. Kiedy tak się stanie, nie wolno ci tego zignorować. Otwórz umysł i podążaj za tym pomysłem. Podtrzymuj płomień. A wtedy na pewno znajdziesz swój ogień.” (Beth Hoffman, „Lato w Savannah”)

Mój zapał jest ogromny, wszystko wokół wydaje się wspaniałe. Ciekawią mnie wszystkie produkty, które posiadamy. Każdy bez wyjątku dzień jest dla mnie wyzwaniem. Codziennie uczę się czegoś nowego. Moja natura nie pozwala mi trwać w bezruchu. Pozwala mi to zgłębić wiedzę, abym zawsze mogła jak najlepiej Państwu doradzić.

Fascynacja tym miejscem i różnorodnością produktów, o których istnieniu nie wiedziałam, motywuje mnie do nauki. Chciałabym Państwa zarazić tym entuzjazmem. Piszę z głębi serca, choć nie wiem jak przekazać to wszystko co teraz czuję. Jak ubrać w słowa entuzjazm, fascynację i oszołomienie, które są teraz we mnie. To miejsce jest wspaniałe dla każdego z nas. Wychodzę z założenia, że wszyscy zasługują na to co najlepsze. Dlatego zapraszam do naszego salonu Erotic Med, abyśmy wspólnie wybrali dla Państwa jak najlepsze produkty. Kombinacja mojego zapału i doświadczeń pomogą mi doradzić rozwiązania, by zadbać o Państwa ciała i dusze. Bardzo liczę, że kompetentna pomoc w Erotic Med będzie również moją domeną i będę również mieć swój pozytywny wkład w niesamowitą atmosferę tego miejsca. Jest tyle możliwości żeby poczuć się lepiej i sprawić sobie przyjemność. To moja pasja i mój sposób na życie, by je Państwu również wskazać.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *