Edukacja seksualna

Środki na podniesienie poziomu kobiecego libido

Dlaczego kobieta ma niskie libido

„Moja partnerka nie chce się kochać”, „Straciłam ochotę na zbliżenia”, „Seks mógłby dla mnie w ogóle nie istnieć”, „W ogóle już jej chyba nie podniecam”, „Czuję, że nasze pożycie nie jest dla mojego partnera satysfakcjonujące”. Bardzo rozbieżne potrzeby seksualne są źródłem frustracji dla obojga partnerów. W związku pojawia się wówczas żal do drugiej osoby, niepewność co do jej uczuć, obawa o zdradę.

Kobiety, które uważają swoją ochotę na seks za odbiegającą od normy, bardzo często wstydzą się rozmawiać na ten temat nawet z lekarzem, mężczyźni boją się poruszyć ten temat z partnerką w obawie o jej negatywną reakcję. W istocie, jest to delikatny temat, z tego powodu często jest przykryty zasłoną milczenia. Nic więc dziwnego, że obydwie strony w takiej sytuacji szukają rozwiązań, a pierwsze co przychodzi do głowy to środki na podniesienie libido bez recepty.

Kiedy pytacie nas, czy produkty na poprawę kobiecego libido naprawdę działają, zawsze staramy się wyczerpująco odpowiedzieć jakiego efektu ich stosowania można się spodziewać. Apetyt na seks u kobiet jest warunkowany bardzo wieloma czynnikami, jak na przykład ogólne samopoczucie, szeroko pojęte kwestie zdrowotne, poziom hormonów, etap cyklu miesięcznego, emocje, które łączą ją z partnerem, sytuacja życiowa lub nawet aspekty społeczne.

Na niektóre mamy pewien wpływ, jednak inne leżą poza możliwością jakiejkolwiek zmiany. Dlatego, aby szczerze odpowiedzieć na pytanie, czy środki pobudzające ochotę na seks dla kobiet naprawdę działają, zazwyczaj dopytujemy jakiego działania oczekujecie. W odpowiedzi czasem zdarza nam się słyszeć, że efektem ma być chęć odbycia zbliżenia. Tutaj odpowiedź może być rozczarowująca, ponieważ żadne ogólnodostępne substancje wspomagające wywołanie pożądania nie zawierają środków psychoaktywnych, które w jakikolwiek sposób mogłyby zmienić to, co dzieje się w mózgu kobiety, zatem nie mają one żadnego wpływu na sam proces decyzyjny.

Innymi słowy – nie została jeszcze opracowana substancja, która bez poważnej ingerencji w mózg kobiety doraźnie, w mgnieniu oka przełącza kobietę z trybu niechęci do zbliżenia w tryb konieczności jego odbycia. Żaden z dostępnych na rynku środków nie sprawi, że stres, zmęczenie, choroba czy niskie poczucie własnej wartości, nie odejdzie w zapomnienie na rzecz uporczywej myśli o konieczności jak najszybszego uprawniania seksu, a jeśli ktoś twierdzi inaczej, to niestety jest oszustem. 

Jednak środki, które Wam polecamy to nie jest placebo i mają one określone składniki, które są w stanie pomóc (podkreślam to słowo) wywołać pożądanie w kobiecie.

Doraźne środki na podniesienie kobiecego libido pozwolą na nowo cieszyć się wspólnymi chwilami

Krople podnoszące libido dla Pań

Z tym właśnie produktem największe nadzieje wiążą Panowie, których Partnerki nie chcą skorzystać z pomocy w postaci suplementów diety. Tak zwana hiszpańska mucha ma postać przezroczystej, bezwonnej, bezsmakowej cieczy, którą łatwo podać w sposób niezauważony.

Środek ten jest absolutnie nieszkodliwy, a jego głównymi składnikami są L-arginina oraz kwas askorbinowy (czyli popularna witamina C). L-arginina ma udział w produkcji tlenku azotu, który zmniejszając napięcie ścian naczyń krwionośnych ułatwia przepływ krwi w organiźmie. Ma to wpływ na lepsze ukrwienie okolic intymnych, a co za tym idzie na zwiększenie wrażliwości tych obszarów ciała na stymulację.

Sprawia to, że podniecenie przychodzi o wiele łatwiej, a same pieszczoty są jeszcze przyjemniejsze, bardziej intensywnie odbierane, z kolei orgazm staje się łatwiejszy do osiągnięcia oraz mocniejszy. Witamina C jest silnym antyoksydantem, w organizmie pełni niezliczone i bardzo ważne funkcje, między innymi bierze udział w przemianach tyrozyny, wpływa na syntezę niektórych neuroprzekaźników. Niweluje ona uczucie zmęczenia, poprawia ogólne samopoczucie.

Odpowiadając zatem na często zadawane przez Panów pytanie, przyjmującym hiszpańską muchę Paniom absolutnie nic nie zagraża, ponieważ skład kropelek jest prosty i przejrzysty, a stężenie substancji w płynie jest relatywnie niskie. Jedynymi przeciwwskazaniami do jej zażywania jest uczulenie na którykolwiek ze składników, ciąża i okres karmienia.


Tabletki na libido dla kobiet

Kiedy pada pytanie o najskuteczniejsze środki podnoszące kobiece libido zazwyczaj polecamy tabletki na kobiecą potencję. Ich podstawą są te same składniki, które znajdujemy w hiszpańskich muchach, z tym, że w kapsułkach podnoszących pożądanie u kobiet występują one w wyraźnie większych ilościach. Dodatkowo, często w suplementach na kobiece libido spotykamy takie roślinne składniki dodatkowe jak liść Damiana, Muira Puama, Catuaba, Buzdyganek Naziemny, korzeń Maca i wiele innych roślinnych składników. Te dodatkowe ekstrakty z roślin o znanym od wieków, a nierzadko nawet naukowo udowodnionym działaniu afrodyzyjnym, wspomagają i potęgują działanie podstawowych składników. Nie ulega wątpliwości, że tabletki, bądź kapsułki na poprawę damskiego libido dużo częściej są chwalone przez same użytkowniczki jako bardziej skuteczne w działaniu, cieszą się lepszymi opiniami oraz są częściej wybierane przez kobiety.

Ogólnodostępne kropelki i tabletki na kobiece libido pozwalają odzyskać radość ze zbliżeń

Suplementy bez recepty na kobiece libido

Na rynku dostępnych jest wiele kapsułek podnoszących kobiece libido w postaci dłuższych kuracji. Ich przyjmowanie wymaga nieco więcej determinacji, niż jednorazowe przyjęcie kapsułki czy kropelek, jednak cała terapia polega na uzupełniniu brakujących w organiźmie kobiety witamin, minerałów, składników odżywczych odpowiedzialnych za odczuwanie pożądania.

Na efekt ich działania przychodzi co prawda poczekać dłużej, natomiast jest on również bardziej trwały i jeśli wiąże się ze zmianą trybu życia, która pozwoli utrzymać te składniki na właściwym poziomie, może wiązać się również z permanentnym wzrostem apetytu na seks. W składach takich suplementów znajdujemy często L-argininę, garść witamin oraz kompozycję naturalnych afrodyzjaków. Wiele pozytywnych feedbacków potwierdza skuteczność tych środków.

Zawsze powtarzamy, że warto próbować, natomiast sam efekt i skuteczność nie tylko dłuższych kuracji, ale w zasadzie każdego przyjmowanego suplementu, zależy w dużej mierze od indywidualnych predyspozycji organizmu. Każda z nas jest tak naprawdę inna, inaczej też reagujemy na przyjmowane specyfiki.


Sexcoaching – terapia na podniesienie poziomu libido

W przypadku kobiety seks rzadko jest związany tylko z fizyczną sferą życia, a często wręcz mówi się, że seks jest w głowie. Nie mija się to z prawdą, ponieważ jak zostało nadmienione już na wstępie – samopoczucie psychiczne, poczucie własnej wartości, bliskości z partnerem oraz sytuacja życiowa (na którą składają się domowe obowiązki, stres w pracy, aktualne problemy, obawy, itd.) mają ogromne znaczenie na poziom ochoty na seks, który kobieta odczuwa.

Tych kwestii nie rozwiążą ani kropelki, ani tabletki, ale może pomóc coaching, indywidualny lub w parze, który pomoże się otworzyć, przełamać tematy tabu, zlokalizować problem i posunąć się do przodu, w pełną satysfakcji erotycznej przyszłość. Jako jedyny salon erotyczny świadczymy usługi sexcoachingu, aby nasza pomoc była absolutnie kompletna. Mgr Justyna Gońka pomogła już wielu osobom uporać się ze swoimi przeszkodami, które stały na drodze do udanego życia seksualnego. Coachingi odbywają się w bardzo komfortowym gabinecie, w miłej atmosferze, w bezpiecznym środowisku i przy zachowaniu pełnej dyskrecji. 

Niskie libido nie jest powodem do wstydu – warto szukać pomocy by seks znów był przyjemnością

Mam nadzieję, że skomplikowany temat kobiecego libida został rozwinięty w tym tekście na tyle, by wszystkie Panie, które czują, że ich ochota na seks mogłaby być większa, poczuły się zachęcone do poszukiwania pomocy w tym temacie. Nie bójcie się rozmów ze swoimi Partnerami, ponieważ nasze doświadczenie wskazuje, że mają oni prawdopodobnie więcej wyrozumiałości i empatii, niż przypuszczacie.

Natomiast wszystkim Panom, którzy ciągle myślą jak sprawić, by ich Partnerka znów zapałała pożądaniem, mam jeszcze jedną wskazówkę: dobrym pomysłem może okazać się zatroszczenie o to, by stworzyć kobiecie możliwie jak najbardziej zachęcające środowisko. Czułe słówka, pikantne liściki, urocze komplementy, wszystko, co może podnieść poczucie jej wartości i sprawić, że poczuje się ona adorowana – to nie może zaszkodzić, może natomiast pozytywnie wpłynąć na libido. Warto zatem spróbować również tej metody, zwłaszcza, że by jej użyć nie trzeba nawet wychodzić z domu. 

My jak zwykle chętnie służymy Wam pomocą zarówno w kwestii kobiecego libida, jak i wszystkich innych około seksualnych tematów. Pytajcie nas śmiało o wszystkie nurtujące Was tematy osobiście w naszym salonie w Krakowie przy ul. Kobierzyńskiej 220, przez telefon, mail, chat, Whatsapp i Facebook. Wyczerpująco rozwiejemy wszystkie Wasze wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *