Edukacja seksualna

Viamax – produkty podnoszące jakość życia seksualnego dla Kobiet i Mężczyzn

Marka Viamax – krótka historia

Szwedzka marka Viamax powstała w 2001 roku. Założyciel – Robert Algstedt wpadł na pomysł wykorzystania odkrycia nagrodzonego nagrodą Nobla w dziedzinie fizjologii w 1998 roku do produkcji specyfiku poprawiającego życie seksualne kobiet. Wkrótce potem do firmy dołączył Peter Ackerfeldt, którego umiejętności w zakresie marketingu doskonale uzupełniły kompetencje Roberta i wkrótce asortyment zaczął nabierać kształtu.

Pierwszym wprowadzonym na rynek produktem był Sensitive Gel, którego receptura oparta była na wspomnianym powyżej, przełomowym odkryciu z 1998 roku. Podnoszący wrażliwość kobiecych stref intymnych oraz ułatwiający osiągnięcie orgazmu żel szybko stał się bestsellerem. Wykorzystuje on L-argininę oraz kombinację wysokiej jakości składników roślinnych, by zwiększyć ukrwienie w okolicy narządów płciowych, co sprawia, że stają się one bardziej podatne na stymulację, a najdelikatniejsze nawet pieszczoty są mocniej i lepiej odczuwane.

Sensitive Gel był odpowiedzią na potrzeby kobiet, które z różnych powodów miały problem z odczuwaniem przyjemności lub osiągnięciem orgazmu, dlatego szybko stał się sukcesem. Zachęceni nim Robert i Peter byli spragnieni wiedzy o tradycyjnych afrodyzjakach i zaczęli poszukiwania naturalnych składników do swoich kolejnych produktów. Głód wiedzy wykorzystywanej od wielu wieków w różnych kulturach zaprowadził ich do Azji, Afryki i Ameryki Łacińskiej, gdzie posiedli starożytne, nieznane dotychczas zachodniemu światu nauki zielarskie, po dziś dzień będące silnym fundamentem marki Viamax.

Viamax – jedne z najlepszych na rynku w dziedzinie kosmetyków intymnych.

Viamax – kosmetyki i suplementy erotyczne wysokiej jakości dla kobiet i mężczyzn

Jednak założyciele marki Viamax nie oparli swojego sukcesu jedynie na wiedzy naukowej. Podążyli oni również za panującym trendem zbierania informacji na temat potrzeb konsumentów. Po uważnym ich przeanalizowaniu gama produktów przez nich oferowanych zaczęła mocno się rozrastać. Aktualnie w ofercie znajdują się nie tylko kosmetyki jak wspomniany powyżej żel orgazmowy dla kobiet, żel obkurczający pochwę czy żel rozgrzewający.

Marka Viamax to również seria doskonałych suplementów dla mężczyzn charakteryzujących się wysoką skutecznością i szybkim działaniem oraz wysokiej jakości lubrykantów. Testosterizer – kapsułki stymulujące proces produkcji testosteronu to jedyny na rynku suplement dla mężczyzn działający na trzech poziomach. Przede wszystkim receptura ma na celu uwolnienie hormonów i przekształcić cholesterol w testosteron oraz zwiększyć przepływ krwi do mięśni i poprawić ich metabolizm, by zmaksymalizować efekt działania kapsułek, którym może być wzrost masy mięśniowej, przyspieszony metabolizm, zmniejszenie uczucia zmęczenia, poprawa ogólnego samopoczucia oraz, co najważniejsze, podniesienie poziomu libida.

Następnym, wartym poświęcenia uwagi produktem dla mężczyzn jest Maximizer, który podnosi ogólną sprawność seksualną mężczyzny, który uzupełnia powstałe w wyniku nieodpowiedniej diety lub trybu życia braki składników odżywczych, odpowiedzialnych za męską seksualność oraz krążenie krwi. Pierwsze, pozytywne skutki przyjmowania suplementu dostrzegalne są już po trzech dniach. Ogromne zainteresowanie wśród Panów wzbudza również erekcyjny żel Maximum Gel, z ekstraktem z korzenia osławionego czerwonego kwao krua (Butea Superba). Jego sustematyczne używanie nie tylko niweluje problemy z osiągnięciem i utrzymaniem wzwodu, ale również w rezultacie powodować może powiększenie penisa.

Jedne z najbardziej poszukiwanych suplementów dla mężczyzn marki Viamax

Viamax – troska o zaspokojenie potrzeb i satysfakcję Klientów

Sukces marki Viamax jednak, poza uważnym wsłuchiwaniem się w potrzeby konsumentów oraz bezcenną wiedzą z zakresu zielarstwa, posiada również trzeci filar pozwalający jej na zajęcie ugruntowanej pozycji na rynku kosmetyków i suplementów poprawiających jakość życia erotycznego. Jest nim troska o najwyższą jakość zarówno używanych w recepturach składników jak i samego procesu produkcji. Starannie wyselekcjonowane zioła zostały sprowadzone z różnych zakątków świata do szwedzkich fabryk, które zachowują najwyższe standardy produkcji.

Viamax to również dbałość o każdy szczegół – np. podczas tworzenia silikonowego lubrykantu położono ogromny nacisk na znalezienie optymalnego rozmiaru cząsteczek silikonu, które gwarantowały powstanie produktu o najwyższej na rynku klasie premium. Filozofia mówiąca o tym, że przy tworzeniu produktów ulepszających życie erotyczne (przez Viamax tytułowanych uprzyjemniaczami, zadowalaczami) konkurujących do światowej czołówki w tej dziedzinie, żaden szczegół nie wydaje się zbyt mały, przyświeca tworzeniu każdego artykułu w ich asortymencie.

Panowie Robert i Peter nie ustają natomiast w poszukiwaniu nowych rozwiązań i nowych sposobów na podniesienie jakości naszego życia erotycznego.

Do naszego salonu stacjonarnego w Krakowie przy ul. Kobierzyńskiej 220 produkty marki Viamax zawitały już jakiś czas temu, a po spotkaniu się z ich ciepłym odbiorem i pozytywnymi opiniami użytkowników przeniosły się również do sklepu internetowego. Dzięki temu zainteresowani Panowie i Panie mogą zakupić produkty szwedzkiego producenta zarówno stacjonarnie jak również z opcją przesyłki. Chętnie również odpowiemy na wszystkie pytania odnośnie kosmetyków i suplementów nie tylko tej marki, ale również wszystkich produktów dostępnych w naszym bogatym asortymencie. Zapraszamy do kontaktu i jak zwykle z radością służymy pomocą.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *