Edukacja seksualna

Wibrator króliczek – czym się wyróżnia i jaki wybrać?

Wibratory z króliczkiem – dla kogo będą najlepsze?

Zadaniem wibratora jest sprawienie przyjemności użytkowniczce. Wiele jednak Pań w urządzeniu tym dopatruje się szansy na nauczenie się czerpania orgazmu z punktu G, który wciąż przez wiele kobiet opisywany jest jako głębsze i bardziej intensywne doznanie. Czy można sobie z kolei wyobrazić bardziej cierpliwego i pozbawionego przemyśleń na temat kontekstu sytuacji nauczyciela, niż mechaniczne urządzenie?

Pozwala ono podjąć niezliczoną ilość prób i przyjmie niezliczoną ilość błędów bez poczucia spadku własnej wartości i bez analizowania, co poszło nie tak i bez zbędnej frustracji. Za to pozwala on kobiecie spokojnie poznać swoje potrzeby, zrozumieć mechanizm działania przyjemności i odkryć sposób w jaki najłatwiej ją osiągnąć. Stwarza on idealną do eksperymentów atmosferę eliminując kolejne, komplikujące wyniki zmienne w postaci kolejnych ludzkich czynników.

Z niezliczonych rozmów z naszymi Klientkami wynika, że o ile większość kobiet nie ma najmniejszego problemu z osiągnięciem orgazmu łechtaczkowego, o tyle orgazm z punktu G nie przychodzi już każdej z nas tak łatwo. Właśnie dlatego warto wybrać wibrator króliczek, by stymulować obydwa te punkty jednocześnie zwiększając tym samym szansę na osiągnięcie szczytu.

Wypustka masująca okolice clitoris może przyczynić się również do nauczenia się czerpania przyjemności ze stymulacji punktu G, ponieważ odpowiednio długie pobudzanie zewnętrznych okolic intymnych zwiększa reaktywność punktu Gräfenberga. Jednak jak wybrać najlepszy model z tylu dostępnych na rynku wibratorów z króliczkiem? Spieszymy z pomocą w tej kwestii.

Szeroka wypustka stymulująca łechtaczkę zapewnia dużą powierzchnię kontaktu urządzenia ze strefą erogenną

Wibrator króliczek – który wybrać?

Króliczki – stymulatory łechtaczki, często stylizowane są na kształt króliczków – słodkich, długouchych stworzonek. Wprawiający wypustkę w drgania motor sprawia, że wibracje przenoszą się również na obejmujące łechtaczkę „uszy” króliczka, poddając ją przyjemnej stymulacji z obydwu stron.

Tak właśnie działa i wygląda tradycyjny króliczek, ale w drodze ewolucji przeszedł on szereg zmian i przybrał bardzo różne formy. Aktualnie producenci prześcigają się w nadawaniu tym maleńkim masażerom coraz to nowych możliwości dostarczania clitoris różnych rodzajów bodźców.

Języczki, uszka, fale powietrza, zasysanie, rotacje, wibracje – wibratory z króliczkami zaskakują na wiele różnych sposobów i pozwalają na doskonałe dopasowanie rodzaju stymulacji do własnych preferencji. Poniżej zaprezentuję kilka modeli, na które warto zwrócić szczególną uwagę.

Jednym z najlepszych modeli wibratorów z króliczkiem, na jaki można trafić jest Miss Bi marki Fun Factory. To niewielki wibrator o szerokiej średnicy podstawy, który pomimo niewielkiej długości, dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu wierzchołka dociera idealnie tam, gdzie trzeba.

Króliczek tego wibratora zasilany jest osobnym motorem, który może być włączany i wyłączany niezależnie od działania głównego silnika. Dzięki tej funkcji można stopniowo przechodzić od orgazmu łechtaczkowego do orgazmu punktu G metodą małych kroczków. Aby zwiększyć efektywność zewnętrznej stymulacji wypustka do masażu łechtaczki ma dużą, płaską powierzchnię, która zapewnia maksymalny kontakt tą strefą erogenną.

Z myślą o kobietach, dla których rozmiar wibratora nie pozostaje bez znaczenia, powstał bliźniaczy model który odróżnia się większą częścią służącą do masażu ścianek pochwy i punktu G – Lady Bi, który również posiada dwa wibrujące, działające niezależnie od siebie motory i taki sam, ergonomiczny króliczek.

Króliczek pomaga nauczyć się czerpać przyjemność i szczytować z punktu G

Stymulacja, która budzi ogromną ciekawość wśród kobiet to ta, która przypomina delikatne pieszczoty oralne. Producenci starają się odtworzyć te wrażenia podążając różnymi ścieżkami. Jedną z nich jest wyposażenie wypustki-króliczka w jeden, bądź kilka silikonowych języczków, które poruszając się w górę i w dół mają imitować ruch języka oraz doznania mu towarzyszące.

Ten trend jest wyraźnie widoczny nie tylko w dziale stymulatorów łechtaczki, ale również wibratorów z króliczkami. Taki rodzaj stymulacji cieszy się pozytywnymi reakcjami Pań, a dostępne u nas modele z tą funkcją są wysoko oceniane przez nasze Klientki. Kolejnym pomysłem na zapewnienie Paniom zbliżonych do prawdziwego stosunku oralnego pieszczot jest umieszczenie w miejscu króliczka bezdotykowego stymulatora, który za pomocą fal powietrza tworzy efekt delikatnego, lecz efektywnego zasysania.

Najpopularniejszym przedstawicielem tej grupy wibratorów jest wibrator ze stymulatorem marki Satisfyer, który właściwie jest już kultowym i bardzo poszukiwanym modelem wibratora, mającym na swoim koncie całe mnóstwo entuzjastycznych i pełnych superlatyw recenzji.

Wibrator z króliczkiem pomoże odkryć najbardziej efektywny dla użytkowniczki sposób stymulacji

Króliczki mogą mieć najróżniejsze kształty – od wymienionych powyżej klasycznych króliczkówkróliczków zasysających, króliczków z języczkami przez króliczki z wiatraczkami po króliczki ze stymulującą fakturą – wszystkie stymulatory łechtaczki to niewątpliwie podwójna przyjemność z używania wibratora. Mnogość form wypustki masującej clitoris sprawia, że warto mieć kilka wibratorów, by wypróbować różne rodzaje stymulacji. Urządzenia wyposażone w element stymulujący łechtaczkę cieszą się ogromną ilością pozytywnych opinii użytkowniczek. Króliczek to niemal gwarant orgazmu, który niczym dodatkowe koła w rowerze pozwala dotrzeć w prosty sposób na sam szczyt.

Jak zwykle służymy pomocą w wyborze tego jedynego, najodpowiedniejszego wibratora. Chętnie opowiemy więcej o rodzajach króliczków w naszym salonie przy ul. Kobierzyńskiej 220 w Krakowie, lub telefonicznie, mailowo, przy pomocy chata, Whatsappa czy Messengera. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *