7. urodziny Erotic Med zapraszamy
Od Erotic Med

7. urodziny Erotic Med

A latka lecą

Data została ustalona, przygotowania ruszyły już pełną parą. Czeka nas wiele pracy, ale mamy bardzo dużo pomysłów, które chciałybyśmy wprowadzić w życie. Teraz pozostaje nam wybrać te najlepsze i je zrealizować. Tymczasem już dzisiaj chcemy Cię serdecznie zaprosić na 7. urodziny Erotic Med. Jak zwykle planujemy dla naszych Gości mnóstwo atrakcji. Edukacja erotyczna dla dorosłych, poczęstunek dla wszystkich Odwiedzających salon, kawałek tortu i toast prosecco oraz tradycyjna loteria – to zapowiedź tej uroczystości. Na naszym blogu możesz przeczytać o poprzednich naszych wydarzeniach. Wspominamy tu 6. urodziny Erotic Med, a tak świętowałyśmy 5. urodziny Erotic Med. Dlatego zarezerwujcie dla nas czas, by towarzyszyć nam w tym ważnym dla nas dniu. 27 lipca w naszym salonie stacjonarnym będziemy świętować 7 lat działania naszego sklepu. 

Erotic Med – edukacja seksualna dla dorosłych

Jako że nasza działalność od zawsze wiązała się nie tylko ze sprzedażą, ale również aktywnym wsparcie naszych Gości w podnoszeniu jakości ich życia intymnego, tym razem również postawiłyśmy na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Edukacja seksualna dla dorosłych to temat bardzo nam bliski i staramy się wspierać tą ideę. Wiedza to podstawa, a my jesteśmy przekonane, że większa świadomość w sferze erotycznej przekłada się na bardziej satysfakcjonujące życie w ogóle.

Dlatego możecie spodziewać się serii bardzo ciekawych prelekcji i warsztatów, które pomogą wam w rozwoju indywidualnego i partnerskiego życia erotycznego. Już wkrótce na naszym blogu pojawi się dokładny harmonogram,  który pozwoli Ci zaplanować swoją wizytę w naszym salonie tego dnia. Postaramy się poruszyć temat zdrowia, relacji, rozwoju i przyjemności. Nikt nie będzie się nudził – interesujące tematy znajdą i single i pary. Będzie zaskakująco, merytorycznie, miło i konstruktywnie. Naszym marzeniem i celem jest to, aby każdy z naszych Gości wrócił tego dnia do domu z poczuciem, że jest odrobinę bogatszy w cenną wiedzę. Mamy też nadzieję, że tą wiedzę uda się przekuć na praktykę, która zmieni jego życie. 

7. urodziny Erotic Med - zapraszmy!

Urodzinowy tort i toast prosecco

27 lipiec – zapisz i zarezerwuj tą datę. Edukacja seksualna dla dorosłych to nie jedyny punkt programu w tym wyjątkowym dniu. Poza wieloma cennymi informacjami, jakie uzyskasz, planujemy oczywiście inne atrakcje. Zapraszamy na kawałek urodzinowego tortu i toast kieliszkiem prosecco. Poza tym mamy zamiar również uraczyć naszych gości również finger foodem, słodkimi i słonymi przekąskami. Jak zwykle będzie pyszna kawa, którą będziecie mogli sączyć przechadzając się pomiędzy półkami. Oczywiście, jak co dzień, będziemy starać się doradzić Ci sposoby i akcesoria, które pozwolą Ci uatrakcyjnić intymne chwile i spełnić fantazje. Zadbamy tego dnia jednak o najlepszą oprawę, choć codziennie wysoko stawiamy sobie poprzeczkę. 

Urodzinowe atrakcje w Erotic Med

W poprzednich latach loteria z nagrodami budziła sporo emocji. Zachęcała ona też Uczestników do przekraczania własnych limitów i poszukiwania nowych, niesamowitych wrażeń. Los stawiał na ich drodze akcesoria, których nigdy dotąd nie testowali lub marzyli o tym, by ich użyć. Czasem były to rownież przedmioty, o których użyciu nigdy nie myśleli, ale skoro już do nich trafiły to ich ciekawość została rozbudzona. Zdarzało się, że nagrody te budziły śmiech lub wywoływały rumieniec. A czasem nasi Goście przyznawali, że to wspaniała okazja by spróbować czegoś, co od dłuższego czasu chodziło im po głowie. Również w tym roku chcemy Cię skłonić do śmiałych eksperymentów i organizujemy już tradycyjną loterię urodzinową. Do każdego zakupu w naszym sklepie tego dnia dostaniesz los. Każdy los jest wygrany. Co znajduje się w puli nagród? Śledź na bieżąco nasze wpisy, a wraz z harmonogramem zdradzimy kilka z produktów, które będzie można wygrać. 

Impreza urodzinowa Erotic Med

Mamy nadzieję, że udało nam się Ciebie przekonać do odwiedzenia nas tego dnia. Napisz nam koniecznie pod tym wpisem o czym chętnie posłuchasz na prelekcjach. Jakie warsztaty Ciebie by zainteresowały? Co chętnie przekąsisz na naszych 7. urodzinach? Jesteśmy ciekawe Twojego zdania.

Justyna Gońka

Justyna Gońka nie znosi bezruchu, nie zatrzymuje się ani na chwilę i każdą minutę spędza aktywnie, nie tylko fizycznie, ale również zawodowo, z prawdziwym kunsztem żonglując swoimi obowiązkami. Jej organizacja jest rzeczą godną podziwu i naśladowania, pozwalającą jej na godzenie swojej pracy z życiem osobistym z prawdziwą wirtuozerią. Praca w Erotic Med, prowadzenie własnej praktyki jako Sex Coach, tworzenie własnej marki Just You dzieli z byciem szczęśliwą małżonką i zapaloną crossfiterką. Jej pasją jest sport i podróże, które pozwalają jej na zmianę perspektywy i są dla niej inspiracją do tworzenia i rozwoju. To właśnie ciągły rozwój jest celem i sensem jej życia.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *