perfumy z feromonami stworzone w laboratorium
Od Erotic Med

Jak powstają certyfikowane perfumy z feromonami Just You?

Perfumy z sercem i certyfikatem jakości

Co decyduje o tym, że produkt jest niesamowity? Innowacyjny pomysł? Inspirowanie się autorytetami? Używanie najlepszych półproduktów? Marketing? Na pewno to wszystko ma swój udział w tworzeniu najlepszych produktów w każdej dziedz​inie przemysłu. Jednak osobiście wierzę, że żadna uwielbiana marka, ani żaden topowy produkt nie mogą podbić rynku jeśli zabraknie… serca. To właśnie włożone w produkcję serce sprawia, że obiady w rodzinnym domu smakują najlepiej. Jedynie tworzenie z miłością daje efekt końcowy warty pokochania. Dlatego wierzę w to, że certyfikowane perfumy z feromonami najwyższej jakości, które stworzyłam, zawładną sercami odbiorców i przejdą do kanonu produktów kultowych, jak CHANEL no5.

Najskuteczniejsze feromony dostępne na rynku

Fenomen feromonów interesował mnie od lat. Zaczytywałam się w badaniach, na temat ich działania i skuteczności. Czytałam recenzje użytkowników dostępnych na rynku perfum z feromonami. Wreszcie zaczęłam prowadzić salon z akcesoriami erotycznym i tutaj miałam okazję wymienić się spostrzeżeniami i uwagami z innymi pasjonatami tego tematu. Spędziłam setki godzin na dyskusjach z odwiedzającymi mój salon Gośćmi na temat ich wrażeń z używania tych produktów, a wnioski z tych konwersacji właściwie nasuwały się same. Zakupowane przez nich produkty działały, ale nie tak mocno, jakby sobie tego życzyli użytkownicy. Wracali oni wciąż po te produkty, ponieważ, jak twierdzili, nie mieli lepszej alternatywy. Przetestowali większość dostępnych na rynku alternatyw i wracali do produktu, który dawał im efekt najbardziej zbliżony do oczekiwanego. Ta prawidłowość ciągle się powtarzała w moich rozmowach. 

Temat ten wracał tak często, że zaczęłam go analizować. Doszłam do wniosku, że tym, co ogranicza producentów jest cena. Jeśli chcą, stworzyć produkt o atrakcyjnej cenie, muszą iść na pewne ustępstwa w kwestii jego jakości. Mnie te ustępstwa wydawały się nie do przyjęcia. 

Perfumy z certyfikatem z certyfikatem

Najskuteczniejsze feromony – od marzeń do rzeczywistości 

Im więcej o tym myślałam, tym bardziej nie mogłam oprzeć się wrażeniu, że można zrobić w temacie feromonów dużo więcej, niż tylko śladowa ilość substancji semiochemicznych i utrzymujący się krótko zapach. Ta idea stała się niemal moją obsesją – myślałam o tym w każdej chwili, w swojej wyobraźni posuwając się coraz dalej. Pracowała ona już na wysokich obrotach, wizualizując butelkę, opakowanie i każdy najmniejszy szczegół. Postanowiłam zebrać te fantazje w całość i nadać im rzeczywisty kształt. To był szalony pomysł, jednak jako inżynier produkcji zapragnęłam wykorzystać mocno zakurzone umiejętności. Nawiązałam mnóstwo kontaktów zarówno z producentami perfum, z laboratoriami i chemikami, by stworzyć pierwsze w Polsce, certyfikowane perfumy z feromonami pod marką Just You.. 

Jak powstały najskuteczniejsze feromony Just You?

Zaczęliśmy od obliczeń proporcji substancji semiochemicznych i testowaniu ich działania. To była mozolna praca. Poprzedzona została konsultacjami z wieloma specjalistami, wśród których byli naukowcy takich dziedzin jak m.in.: chemia, biologia, biopsychologia. Na każdym etapie produkcji konsultowałam swoje pomysły z profesorami akademickimi, technologami produkcji i wieloma innymi specjalistami. Każda wprowadzona poprawka wymagała kolejnych badań, prób, analiz. Wydawało mi się, że ten etap nigdy nie dobiegnie końca i prace nad recepturami feromonów dłużyły mi się w nieskończoność. Jednocześnie zdawałam sobie sprawę, że idealny dobór ich ilości to serce całego projektu i nie mogę się ugiąć i pójść na ustępstwa. Rezultat wart był wszystkich starań i przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Po ponad dwóch latach testów wreszcie byłam w pełni ukontentowana z osiągniętych rezultatów, a praca nad prestiżowymi perfumami mogła przejść na następny poziom. 

Certyfikowane perfumy z feromonami, które są wizytówką 

Pragnęłam, aby moje certyfikowane perfumy z feromonami zachwycały nie tylko skutecznością, ale również niesamowitymi i trwałymi zapachami. Tutaj również miałam bardzo wysokie oczekiwania i nie chciałam z nich zrezygnować. Stworzyłam kompozycje nut zapachowych, dla których inspiracją były moje podróże, chwile i ludzie, których dobrze wspominam, powracające w pamięci smaki i wonie. Wszystko to, co sprawiło, że poczułam się wyjątkowo zamknęłam w tych buteleczkach z nadzieją, że kiedy ich zawartość dotknie Waszej skóry – wy również tak się poczujecie.

W perfumach Just You znajdziecie zatem między innymi rum, wanilię, bergamotkę, cedr, nuty drzewne, fasolę tonkę, dużo cytrusowych akcentów. Zostały one połączone ze sobą w ten sposób, aby ich przenikające się zapachy potęgowały działanie danej kompozycji feromonowej. Nuty zapachowe w linii Seduction, lekkie i świeże, mają kusić, uwodzić, intrygować. Te z linii Heroes, eleganckie i klasyczne mają stwarzać aurę zaufania i szacunku. Natomiast wyrafinowane zapachy linii Empire mają budzić respekt i dawać bezwzględny autorytet.

Perfekcja w detalach 

Ostatecznym, ale równie czasochłonnym procesem była praca nad formą, czyli butelką, pudełkiem i wszystkim tym, co związane z aspektem wizualnym. Tutaj także wysoko zawiesiłam poprzeczkę. Pragnęłam, aby samo otwieranie pudełka było niezapomnianym wrażeniem. Dlatego w moich perfumach pudełko jest wyścielone materiałem na którym spoczywa ozdobiona medalionem z oryginalnymi kryształkami z Austrii, okrągła butelka. Wszystko to wykonane zostało w polskiej manufakturze. Każda sztuka różni się od innych, ponieważ wykonane zostały ludzkimi rękami, co czyni je niepowtarzalnymi. Kiedy buteleczka zostanie już ułożona na swoim miejscu otulona zostaje z obu stron czarnym suknem i przewiązana wstążką. Zależało mi na tym, aby opakowanie było godną zapowiedzią jego zawartości i parząc na końcowy efekt, jestem przekonana, że udało się to osiągnąć.

Perfumy z certyfikatem jakości

Certyfikat oryginalności 

Każdy egzemplarz perfum z feromonami Just You opatrzony zostaje certyfikatem świadczącym o ich oryginalności, o najwyższej jakości użytych produktów oraz o zawartości określonej receptury feromonów. Każda buteleczka ma swój unikatowy, niepowtarzalny numer. Certyfikat autentyczności znajduje się w ręcznie zaplombowanej pieczęcią Just You kopercie. To kolejny detal, który potwierdza, że w ręce nabywcy trafia wyjątkowy produkt. W całym procesie tworzenia moim najwyższym priorytetem było właśnie wywołanie efektu obcowania z przedmiotem luksusowym, zaskakującym pod każdym względem. To, czego pragnęłam, to żeby każda butelka wywarła pozytywny wpływ na życie jej użytkownika, a dobre wrażenia pozostały z nim na długo po zużyciu jej zawartości. Dlatego właśnie cieszy mnie każda opinia, każdy feedback, każde dobre słowo. Ponieważ osobiście nadzorowałam każdy etap powstawania perfum, ogromną radość sprawia mi każda opinia, każdy feedback, każde dobre słowo. Zawsze z przyjemnością słucham wszystkich uwag i jestem wdzięczna wszystkim, którzy chcą się ze mną dzielić swoimi przemyśleniami.

Mam ogromną nadzieję, że serce włożone w proces produkcji zaowocuje lawiną pozytywnych komentarzy i rekomendacji. Jestem pewna, że certyfikowane perfumy z feromonami Just You przypadną do gustu wszystkim osobom, które szukają wysokiej jakości i maksymalnej skuteczności. Zapraszam do salonu stacjonarnego Erotic Med w Krakowie przy ulicy Kobierzyńskiej 220. Tutaj certyfikowane perfumy z feromonami można zobaczyć, powąchać i porozmawiać o wszystkim, co sprawia, że są wyjątkowe.

Justyna Gońka

Justyna Gońka nie znosi bezruchu, nie zatrzymuje się ani na chwilę i każdą minutę spędza aktywnie, nie tylko fizycznie, ale również zawodowo, z prawdziwym kunsztem żonglując swoimi obowiązkami. Jej organizacja jest rzeczą godną podziwu i naśladowania, pozwalającą jej na godzenie swojej pracy z życiem osobistym z prawdziwą wirtuozerią. Praca w Erotic Med, prowadzenie własnej praktyki jako Sex Coach, tworzenie własnej marki Just You dzieli z byciem szczęśliwą małżonką i zapaloną crossfiterką. Jej pasją jest sport i podróże, które pozwalają jej na zmianę perspektywy i są dla niej inspiracją do tworzenia i rozwoju. To właśnie ciągły rozwój jest celem i sensem jej życia.

Możesz również polubić…

2 komentarze

  1. zdecydowanie jedyne i skuteczne feromony jakie kiedykolwiek uzywalem. one naprawde dzialaja!

  2. feromony just you to najlepsze eprfumy z feromonami jakie kiedykolwiek uzywalem. nie dosc ze zapach utrzymuje sie bardzo dlugo to jeszcze dzialają na kobiety 10/10.
    polecam wszystkim feromony just you – uzywam seducer.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *