Rankingi produktów

​Gadżety erotyczne dla faceta – TOP 5 propozycji

Zaawansowane gadżety erotyczne dla panów

Z naszego doświadczenia wynika, że panowie poszukują określonych wrażeń, a producenci coraz częściej wsłuchują się w ich głos i starają się wykorzystać postęp techniki, by dostarczyć im jak najbardziej realistycznych doświadczeń. Przez długi czas męskie zabawki erotyczne ograniczały się do imitujących waginę masturbatorów, które w najbardziej fantazyjnych wersjach wyposażone były w mniej lub bardziej intensywne wibracje. Jednak wielu mężczyzn twierdzi, że wibracje nie dają im takiej satysfakcji, jakiej oczekują.

Owszem, jest ona miłym urozmaiceniem, ale niekoniecznie jest w stanie doprowadzić ich do orgazmu. Dostrzegli to producenci z branży erotycznej i od dłuższego czasu próbują urozmaicić gadżety erotyczne dla panów. Kilka z nich wygląda naprawdę imponująco i właśnie dzisiaj przedstawiamy 5 takich propozycji, które naszym zdaniem są rewolucyjne w tej kategorii. Koniecznie przeczytajcie!

TOP 5 gadżetów erotycznych dla faceta

1. Pulsator dla mężczyzn marki Svakom

Kiedy ten masturbator – pulsator trafił do naszego salonu wprawił nas w niemałe osłupienie. Pomimo iż nasza obsada jest żeńska i nigdy nie będzie nam dane z niego skorzystać, potrafimy docenić świetny gadżet, kiedy go zobaczymy. A pulsator dla mężczyzn zrobił na nas doskonałe wrażenie od pierwszego wejrzenia. Monobryłowy odlew obudowy nie pozostawia miejsca na bylejakość.

Nie skrzypi, nie trzeszczy, jest solidny niczym skała. Ta wykonana z wysokiej jakości materiału obudowa jest w stanie poradzić sobie z intensywnymi, posuwistymi ruchami, które wykonuje usztywniony, silikonowy rękaw bogato wyposażony w stymulujące wypustki o różnych rozmiarach. Mocne pulsacje do złudzenia przypominają te , których mężczyzna doświadcza podczas stymulacji przez partnerkę. Dodatkowo urządzenie to ma szereg pożytecznych opcji internetowych, które pozwalają przenieść zabawę tym gadżetem w zupełnie inny wymiar.

Dzięki temu, że został on wyposażony w technologię Bluetooth, możemy połączyć go ze smartphonem, zyskując dostęp do mediów społecznościowych. Masturbator ten naśladuje akcję filmików interaktywnych 2D, które można znaleźć na popularnych portalach erotycznych. To pozwala mocniej uczestniczyć w akcji, wczuć się w sytuację i czerpać więcej wrażeń. Można także oddać kontrolę nad urządzeniem np. Partnerce, zezwalając na dostęp do sterowania nim z jej smartfonu.

Wiem, to brzmi wręcz niewiarygodnie. Pierwsze próby seksu VR za nami, wiele jeszcze pozostało do udoskonalenia, jednak patrząc na to urządzenie mamy wrażenie, że w jego przypadku kierunek obrany przez markę Svakom jest właściwy, a akcesoriom erotycznym dla facetów właśnie został wyznaczony nowy standard, któremu inni producenci będą musieli dorównać. 

2. Masturbator z opcją zasysania marki Svakom

Jedna jaskółka wiosny nie czyni – to stare i mądre powiedzenie, z którym oczywiście się zgadzamy. Dlatego niezwykle nas cieszy, że marka Svakom nie spoczęła na rewolucyjnym pulsatorze dla panów, ale poszła o krok dalej, myśląc o potrzebach wszystkich tych mężczyzn, którzy poszukują masturbatorów z efektem ssania. Aby zaspokoić tą potrzebę producenci często wykonywali otwór w obudowie, który dawał możliwość pozostawienia go drożnym, lub zatkania go palcem.

Otwór, który pozostawał otwarty, umożliwiał swobodny przepływ powietrza, natomiast zakryty otwór sprawiał, że podczas używania rękawa wytwarzane w nim było podciśnienie, dające właśnie efekt zasysania, przypominającego stosunek oralny. Pomysłowe, ale czy komfortowe? Dosyć ustępstw. Masturbator z efektem zasysania sam zatroszczy się o jak najlepsze i jak najmocniejsze pozytywne wrażenia. Mechanicznie obkurcza on wypełniony stymulacyjnymi wypustkami rękaw, zaciskając go na penisie. Dodatkowych emocji dostarcza wibrująca jednostka.

Te dwa różne rodzaje stymulacji wydają się być prostą drogą do męskiego orgazmu. Jeśli weźmiemy pod uwagę to, że posiada on wszystkie interaktywne opcje, które posiada opisywany powyżej pulsator, łatwo dojść do wniosku, że to kolejny bestseller, który nie tyle budzi ciekawość, co pragnienie wypróbowania go na własnej skórze.

3. Niewielki masturbator w kształcie pierścienia

Marka Lovense ma na swoim koncie wiele erotycznych hitów, między innymi serię Lush. W tym roku na rynek wyszła oczekiwana, trzecia jego wersja, a z nią wiele nowości, które spotkały się z ogromnym zainteresowaniem. Między innymi spory, wibrujący pierścień, który nie tylko może się sprawdzić jako stymulator łechtaczki Partnerki podczas zbliżenia, ale również może stymulować jądra, krocze lub po prostu być zwrócony jednostką wibrującą w stronę użytkownika. Producent przewiduje cztery różne możliwości użycia go, z których każda zapewnia mocniejszą erekcję, dłuższy stosunek oraz intensywniejszy orgazm. 

Dodatkowo ten męski gadżet erotyczny jest również sterowany aplikacją mobilną, która zapewnia szereg ekscytujących możliwości. Biorąc pod uwagę, że aplikacja do sterowania urządzeniami marki Lovense jest pionierem w tej gałęzi branży erotycznej, posiada ona najszersze możliwości i udogodnienia dla użytkowników. Patrząc na ogromny sukces Lusha, który w tym roku miał swoją trzecią odsłonę, nie możemy oprzeć się wrażeniu, że warto zainteresować się tą nowością.

4. Masturbator z rotująco-posuwistym ruchem

Ta propozycja powinna zainteresować wielu Panów szukających mocnych wrażeń. Masturbator z obrotowym tunelem poruszającym się w górę i w dół zapewnia dwa różne rodzaje stymulacji, zupełnie inne niż wibracja. Mamy tu do czynienia z tunelem z transparentnego tworzywa, wyposażonym w wypustki o różnej wielkości na całej jego długości. Dodatkowe efekty dźwiękowe dodają realizmu podczas jego używania. Kilka scenariuszy działania urządzenia dodają pikanterii sytuacji. W zestawieniu z tradycyjnymi, wibrującymi pochwami, produkt ten oferuje dużo więcej wrażeń. Tunel rotujący z częstotliwością kilkuset obrotów na minutę wyróżnia ten model na tle wielu innych topowych produktów, natomiast niebieskie, przezroczyste okienko pozwala widzieć wszystko, co dzieje się w środku.

5. Masturbator imitujący seks oralny

Dużo jest na rynku modeli masturbatorów, które mają za zadanie właśnie odtworzenie wrażeń płynących z oralnych pieszczot. Jednym z zasługujących na uwagę modeli jest masażer do penisa symulujący jamę ustną. Jego konstrukcja odzwierciedlająca kształt języka i podniebienia wykonana została z miękkiego silikonu, natomiast jednostka wibrująca znajduje się na końcu krótkiego tunelu. Ewidentnie ma on za zadanie stymulację ​najwrażliwszej części – ​żołędzia i na tym właśnie obszarze penisa się on skupia. Dodatkowo model ten ma opcję ogrzewania, co daje wraże​​nie obcowania z prawdziwą osobą. Niesugerująca ​o​budowa przywodzi na myśl minerał, lawę, skałę – nie wskazuje na funkcję, którą naprawdę pełni. Urządzenie jest bajecznie proste do utrzymania w czystości. 

To oczywiście nie wszystkie ciekawe gadżety, jakie dla Panów mamy, jednak przedstawiłyśmy te, które znacząco się od siebie różnią, jednak łączy je wspólny cel – męska przyjemność. Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Krakowie przy ul. Kobierzyńskiej 220, gdzie półki uginają się pod ciężarem świetnych zabawek erotycznych dla mężczyzn i każdy Pan znajdzie na pewno coś, co go zainteresuje. Tych z Panów, którzy nie mogą odwiedzić nas osobiście, zapraszamy do naszego sklepu internetowego a w razie pytań do kontaktu. Chętnie pomożemy w wyborze.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *