Feromony do uwodzenia i przywabiania
Od Erotic Med

Seduction – linia perfum z feromonami uwodzenia

Feromony uwodzenia – jak skutecznie flirtować?

„Choćbym nie wiem jak gardziła próżnością, świadomość, że ktoś mnie podziwia, uwielbia, pożąda, zawsze jest dla mnie najlepszym dowodem na to, że wciąż mam w sobie >to coś<„. Usłyszałam te słowa od jednej ze swoich klientek. Twierdziła ona, że ta adoracja ze strony drugiego człowieka jest najszybszą metodą, by nakarmić swoje ego i podnieść własną samoocenę. To właśnie nimi zainspirowana została linia Seduction, perfumy z feromonami uwodzenia. Bardzo długo myślałam nad jej słowami tamtego dnia. Z jednej strony bardzo chcielibyśmy być ponad ocenami innych, które nierza​dko bywają niesprawiedliwe i krzywdzące. Kiedy jednak są one wymierzone w naszą stronę, zawsze mniej czy bardziej świadomie pragniemy, by były pozytywne.

Być może to dlatego, że jest w nas zakorzeniona silna potrzeba przynależności i akceptacji? A może po prostu każąc nam wciąż szukać uznania i aprobaty, natura popycha nas do poszukiwania partnerów? Niestety nie mam dla Was odpowiedzi na to pytanie. Mogę Wam jednak podpowiedzieć jak zbudować swoją pewność siebie wykorzystując do tego sposób, który działa od wieków.

Jak zbudować pewność siebie?

Choć piękno jest pojęciem względnym istnieją niewątpliwie jego kanony, które nakazują nam ciągły pościg za ideałami. Te z kolei często są niemożliwe do osiągnięcia. Jest wiele rzeczy, na które nie mamy wpływu, pomimo iż dbamy o siebie najlepiej jak tylko możemy. Przechodzimy przez zabiegi a nawet operacje korygujące rzekome mankamenty. Stosujemy restrykcyjne diety i mordercze treningi, by utrzymać optymalną sylwetkę. Starannie dobieramy makijaż, ubranie i rzeczy, którymi się otaczamy. Chcemy kusić wyglądem, wabić wnętrzem. Przystępując do udziału w tym rankingu ocen stajemy się często wrażliwi na krytykę. Odbiera nam ona pewność siebie i sprawia, że uzależniamy poczucie własnej wartości od zdeformowanego odbicia własnego wizerunku w subiektywnych opiniach innych ludzi.

Myśląc o tym, jak niewiele potrzeba, by skruszyć czyjaś długo budowaną samoocenę, zastanawiałam się również nad sposobem na jej ugruntowanie. W jaki sposób można sprawić, by uniknąć uprzedzeń, odepchnięcia, krytyki, hejtu? Jak sprawić, by ludzie byli do kogoś pozytywnie nastawieni, życzliwi i uśmiechnięci? Odpowiedzi na to pytanie upatrywałam w odpowiedniej kombinacji feromonów. Feromony, czyli związki semiochemiczne, to zakodowane informacje. Rejestruje je narząd Jacobsona i przekazuje je dalej do mózgu. Mogą one wywoływać różne reakcje, od agresji do pożądania. Ich odpowiednie proporcje w odpowiednim stężeniu z kolei mogą wzbudzić cały wachlarz emocji i wrażeń pomiędzy nimi. Linia Seduction została opracowana specjalnie by wabić potencjalne osoby partnerskie, kruszyć pierwsze lody i pomagać w nawiązaniu kontaktu.

Chemia między Partnerami – jak działają feromony uwodzenia?

Natura z reguły pokazuje nam swoje dzikie oblicze, ale nie jest ono jedynym, jakie posiada. Instynkty mogą skłaniać nie tylko do polowania na ofiarę czy obrony przed atakiem. Instynkty każą także łączyć się w pary i troszczyć o potomstwo. Zainspirowana właśnie tą różnorodnością postanowiłam wykorzystać feromony i skomponować takie ich propozycje, aby użytkownik mógł budzić sympatię, zainteresowanie, być intrygujący. Chciałam, aby miał pewność, że jest zauważony w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Z drugiej strony pragnęłam ukazać tą dziką i nieprzewidywalną stronę. Często jest ona tajemnicą, której odkrywanie wywołuje dreszczyk podniecenia.

To niesamowite połączenie wzbogaciłam dodatkowo o nutę pożądania. Wysyła ona potencjalnym partnerom i partnerkom sygnał, że mają przed sobą kogoś naprawdę wyjątkowego. Kompozycje feromonów w perfumach dla Niego Seducer i perfumach dla Niej Seductress mają na celu ściągnięcie uwagi, wzbudzenie ciekawości, popchnięcie do interakcji z ich użytkownikiem. Wabią i kuszą, ale jednocześnie rozbudzają chęć poznania używającej ich osoby. Można bardziej technicznie stwierdzić, że programują pozytywnie nastawienie i stwarzają okazję do bliższego poznania i nawiązania relacji.

Jak działają perfumy z feromonami – linia Seduction

Perfumy z feromonami z linii Seduction stworzyłam z myślą o flircie, budowaniu fascynacji, wzniecaniu erotycznej ciekawości. Pomogą pokonać własną nieśmiałość i wcielić się w rolę uwodziciela/uwodzicielki. Pozwolą znaleźć się w centrum zainteresowania i przejąć inicjatywę w kontaktach towarzyskich. Dodadzą pewności siebie i wiary we własne możliwości. Użycie ich zamiast zwykłych perfum pozwoli zainicjować zmiany w życiu osobistym. Indukują one pozytywne nastawienie osób w otoczeniu, dając niepowtarzalną okazję na wywarcie mocnego, dobrego wrażenia, nie tylko w pierwszym kontakcie.

Najskuteczniejsze feromony uwodzenia Just You

Ale abstrahując od teorii, dla mnie najważniejsze jest potwierdzenie ich działania w prawdziwym świecie. Są nim entuzjastyczne opinie naszych Gości, którzy mieli okazję już je przetestować. Cieszą mnie ich pochwały i pozytywne feedbacki. Często długo rozmawiamy o efektach używania i wspaniałe historie, które mi opowiadacie nadają sens temu, jak powstają najlepsze perfumy z feromonami Just You. Proces ich tworzenia był długi i nie przewidywał żadnych kompromisów, dlatego jego rezultatem jest produkt, który zadziwia skutecznością. Linia Seduction, podobnie jak linia Heroes z feromonami kariery i linia Empire z feromonami władzy, zawiera autorskie kompozycje feromonów, ukierunkowane na konkretne działanie i zupełnie różne rezultaty. Wysokie stężenia substancji semiochemicznych, ich precyzyjny dobór i proporcje a także wysokie nasycenie substancji eterycznych oraz ich utrwalaczy sprawują, że to nie tylko wyjątkowo trwałe i luksusowe perfumy, ale również skuteczne feromony.

Justyna Gońka

Justyna Gońka nie znosi bezruchu, nie zatrzymuje się ani na chwilę i każdą minutę spędza aktywnie, nie tylko fizycznie, ale również zawodowo, z prawdziwym kunsztem żonglując swoimi obowiązkami. Jej organizacja jest rzeczą godną podziwu i naśladowania, pozwalającą jej na godzenie swojej pracy z życiem osobistym z prawdziwą wirtuozerią. Praca w Erotic Med, prowadzenie własnej praktyki jako Sex Coach, tworzenie własnej marki Just You dzieli z byciem szczęśliwą małżonką i zapaloną crossfiterką. Jej pasją jest sport i podróże, które pozwalają jej na zmianę perspektywy i są dla niej inspiracją do tworzenia i rozwoju. To właśnie ciągły rozwój jest celem i sensem jej życia.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *