TOP 6 wibratorów sterowanych aplikacją mobilną
Rankingi produktów

Wibrator sterowany telefonem – nasze TOP 6

Gadżety erotyczne sterowane aplikacją mobilną

Od zawsze byłam wielką fanką gadżetów erotycznych sterowanych za pomocą aplikacji mobilnej. Przyznaję jednak szczerze, że przez długi czas byłam przekonana, że warto je wybierać wyłącznie w przypadku dyskretnych urządzeń, z których można korzystać również poza domem. Zalety zabawek o większych gabaryta​ch, takich jak wibrator sterowany aplikacją mobilną czy masturbator sterowany aplikacją mobilną, doceniłam dopiero z perspektywy, zdając sobie sprawę jak często je polecam Gościom naszego salonu w odpowiedzi na ich szczególne potrzeby. Teraz muszę przyznać, że widzę cały wachlarz zalet korzystania z aplikacji i dzisiaj postaram się Was przekonać do tego rozwiązania.

Zabawki erotyczne zdalnie sterowane na długi dystans

Gadżety erotyczne sterowane aplikacją mobilną powstały z myślą o osobach w związkach na odległość, które szukają pokonujących dystans form okazania sobie bliskości, również tej fizycznej. Kiedy z osobą partnerską dzieli cię kilka tysięcy kilometrów, czułość przekazywana przez dotyk, pocałunki czy intymne pieszczoty jest naprawdę czymś, za czym można bardzo tęsknić. Taką zabawką daje chociaż namiastkę tej bliskości, ponieważ pozwala choć w pewnym stopniu, w pewnym zakresie mieć wpływ na doświadczenia drugiej osoby. Aplikacją umożliwia nie tylko przełączanie się pomiędzy fabrycznymi trybami pracy urządzenia, ale również pozwala zaprojektować własne eskalacje. Dzięki temu możesz decydować o tempie akcji ale również o intensywności bodźców, których bliską Ci osoba doświadcza. A większe urządzenia czasem mają więcej do zaoferowania, jak na przykład ruch posuwisty.

Zalety sterowanych aplikacją gadżetów erotycznych

Inną zaletą tych zabawek jest właśnie, wspomniana przeze mnie już wcześniej, możliwość dyskretnego korzystania z nich choćby w miejscach publicznych. Wiele par marzy o takim dreszczyku emocji. Gadżety sterowane przy pomocy aplikacji umożliwiają doświadczenie go bez budzenia zainteresowania postronnych osób. Sprawdza się to zwłaszcza w przypadku niewielkich zabawek, które dopasowują się do ciała i łatwo można je ukryć w bieliźnie.

najlepsze wibratory sterowane aplikacją mobilną

Polecam go również osobom, które choć kupują zabawkę wyłącznie z myślą o sobie, to jednak zależy im na mocnej personalizacji pracy urządzenia. W aplikacji możesz sterować osobno sekwencjami oraz intensywnością działania każdego z silników urządzenia. Możesz zatem idealnie jak nigdy dotąd dopasować eskalacje do własnych preferencji. Wiem, że dla wielu osób ma to kluczowe znaczenie, ponieważ często poszukują one konkretnego trybu wibracji czy też możliwości regulacji intensywności.

Wibratory sterowane aplikacją mobilną – nasze TOP 6

O gadżetach erotycznych sterowanych przy pomocy aplikacji mobilnej wielokrotnie już pisałyśmy na tym blogu. Więcej możesz się o nich dowiedzieć choćby z artykułu „Wibrujące jajeczka sterowane aplikacją – jak się nimi bawić?„, do którego serdecznie Cię zapraszamy. Dzisiaj przedstawimy Ci nasze TOP 6 wibratorów sterowanych właśnie przy pomocy aplikacji.

Składany wibrator sterowany aplikacją mobilną

Duże doświadczenie w tworzeniu gadżetów erotycznych sterowanych na długie odległości jest marka Lovense. Ich gadżety ciągle wracają w naszym blogu, a te które chciałabym dzisiaj zaprezentować to składany wibrator i dwustronny oscylator. Obydwa z nich mogą posłużyć jako pełnowymiarowy wibrator. Pierwszy z nich to prawdziwy kameleon – składany na pół wibrator. Może on być klasycznym wibratorem do punktu G. Ma specjalne uwypuklenie na wierzchołku, które powinny pomóc mu precyzyjnie trafić w to miejsce i efektywnie je pobudzać. Jednak jeśli zapragniesz czegoś więcej wystarczy, że zegniesz go w połowie, by otrzymać także wypustkę do stymulacji łechtaczki. Dwa w jednym – kto tego nie lubi? 

Wibrator i oscylator

Dwustronny oscylator również prezentuje podwójna funkcjonalność, ponieważ obydwa jego końce zostały wyposażone w osobne silniki. Jedna końcówka, zakończona zaokrągloną, twardą wypustką rotuje wokół własnej osi. Drugi koniec to klasyczny wibrator delikatnie wyprofilowany do punktu G. Obydwa te elementy zapewniają różne doznania, a każdym z nich można sterować właśnie przez aplikację, aby przyniosły one więcej przyjemności. Do oscylatora w zestawie znajdziesz kilka wymiennych końcówek, z których każda zmieni dostarczane przez niego doznania. Silikonowa kulka, podzielona na pół końcówka czy końcówka o płaskiej powierzchni  – każda z nich zmienia wrażenia, jakie będziesz czerpać z używania tej zabawki.

Wibrator do majtek sterowany aplikacją

Ciekawym pomysłem jest wibrator ze stymulacją łechtaczki przeznaczony do noszenia go ze sobą wszędzie tam, gdzie masz ochotę się nim dyskretnie pobawić. Jego podstawa dopasowana jest ergonomicznie do krzywizny ciała. W połączeniu z elastycznością pozwala na łatwe ukrycie go pod bielizną i wygodne używanie na spacerze czy na zakupach. Miękki i plastyczny wibrator daje niesamowite wrażenia a aplikacja, za pomocą której jest obsługiwany daje szerokie perspektywy. W urządzeniu umieszczone zostały dwa bardzo ciche silniki, które stymulują zarówno punkt G jak również clitoris. Masażer ten może również być użyty jako masażer prostaty, dostarczając użytkownikowi bardzo wiele przyjemności.

Wibratory sterowane aplikacją mobilną

Asymetryczny wibrator sterowany aplikacją

Kolejna propozycja to już asymetryczny wibrator marki We-Vibe. Zadziwia on i urzeka miękkimi wibracjami, które płyną lekko wzdłuż jego wygiętego fantazyjnie trzonu. Ta wyjątkowa konstrukcja nie tylko sprawia, że idealnie leży on w dłoni i jest wygodny w użytkowaniu. Przede wszystkim jest on łatwy do zaaplikowania i wyprofilowany do idealnej stymulacji punktu G. Urządzenia tego, dzięki wodoszczelności, użyć możesz wszędzie tam, gdzie akurat tego zapragniesz – również pod prysznicem. Aplikacja mobilna dedykowana temu urządzeniu jest intuicyjna i prosta w obsłudze, jednocześnie dając użytkownikowi wiele ciekawych możliwości.

Podgrzewany wibrator z króliczkiem

Klasyczny wibrator z króliczkiem od marki SVAKOM sterowany za pomocą aplikacji to jeden z najnowszych produktów marki. Warto zwrócić na niego uwagę, ponieważ jest miękki i dopasowuje się do ciała. Większość osób ceni sobie właśnie elastyczne, gibkie zabawki, które dają dużo bardziej naturalne, miękkie wrażenia. Ta zabawka została wykonana z charakterystycznego, satynowo gładkiego silikonu, który jest niesamowicie przyjemny w dotyku. Dodatkowo model ten wyposażony został w funkcję podgrzewania, co dla wielu osób jest istotnym udogodnieniem. Włączenie podgrzewania na kilka minut przed użyciem uprzyjemnienia aplikację i używanie.

Wyjątkowy wibrator z pierścieniem

Kolejne, wyjątkowe urządzenie, które jest bardzo interesujące to wibrator z pierścieniem. Ten krążek porusza się w górę i w dół wzdłuż trzonu. Poza klasyczną wibracją zapewnia on bardzo ciekawą stymulację, którą trudno porównać do innych bodźców. Docenią ją na pewno te osoby, które do pełni przyjemności potrzebują intensywniejszych wrażeń, lub po prostu szukają nowych doznań. Klasyczny króliczek wibracjami drażni przyjemnie łechtaczkę. Ta kumulacja wrażeń wydaje się być gwarancją intensywnej przyjemności.

Oczywiście wszystkie z prezentowanych powyżej urządzeń pozwala na zdalną zmianę trybów pracy każdego z silników za pomocą aplikacji telefonicznej. Która z tych zabawek zainteresowała Cię najbardziej? Ciekawe, czy Ciebie przekonują sterowane zdalnie wibratory? Jeśli chcesz się z nami podzielić swoimi przemyśleniami – koniecznie zostaw nam swój komentarz.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *