Poznaj Zespół Erotic Med - Anita
Od Erotic Med

Poznaj Zespół Erotic Med – Anita

Można nam zaufać

Wyjątkową atmosferę salonu stacjonarnego tworzą wyjątkowi ludzie. Zależy nam, aby każdy, kto przekracza jego próg czuł się wspaniale. Wyjątkowa atmosfera w Erotic Med to jeden z naszych standardów i znaków rozpoznawczych. Zespół Erotic Med porównać można do prężnie działającej maszyny. Maszyny z precyzyjnie dopasowanym każdym trybem i idealnie naoliwionym mechanizmem. Każda z nas jest inna, ma inne doświadczenie i jest na zupełnie innym etapie życia. Pomimo to pasujemy do siebie i uzupełniamy się doskonale. Nam samym wydaje się to niesamowite. Dzięki tej różnorodności również Wy możecie się z nami utożsamiać i otrzymać od naszego Zespołu wszystko to, co w nim najlepsze.

Kiedy do nas przychodzicie często prosicie o porady w najintymniejszych sferach życia. Ważne jest dla nas to, abyście mieli świadomość, że możecie nam zaufać. Dlatego właśnie postanowiłyśmy przybliżyć Wam – naszym obecnym i potencjalnym Klientom – nasze sylwetki. Zanim się do nas wybierzecie, możecie bliżej poznać Zespół Erotic Med. Dowiecie się wówczas, że podchodzimy do naszej pracy w sposób odpowiedzialny. Dowiecie się również, że jest ona dla nas nie tylko źródłem utrzymania. Jest ona dla nas przede wszystkim motywacją, by każdego poranka być lepszą osobą, niż byłyśmy przed położeniem się spać. Razem z Wami pokonujemy własne słabości i napawa nas to dumą i pozytywną energią do ciągłego rozwoju.

Wyobrażenia o pracy w sexshopie

​”W życiu musi być i obowiązek, i pasja, a szczęściem jest ukochanie swojej codzienności.” (Jolanta Knitter-Zakrzewska)
Do złożenia CV do Erotic Med namówiła mnie moja dentystka. Długo się wahałam, ponieważ miałam wątpliwości, czy posiadam odpowiednie kwalifikacje. Nie żyję na świecie od wczoraj, więc o seksie coś tam wiem. Jednak przeglądając stronę sklepu ilość i różnorodność gadżetów, z jakimi się na niej spotkałam, trochę ostudziła mój zapał. Kiedy ostatecznie moje resume było gotowe, byłam przekonana, że rekrutacja już dobiegła końca. Byłam zatem bardzo zaskoczona, kiedy kilka dni później zostałam zaproszona na rozmowę. 

Niezwykła szansa – niezwykła praca

„Los musi się dopełnić, nie można go zmienić ani uniknąć, choćby prowadził w przepaść.” (Ryszard Kapuściński)
​Zawsze wyobrażałam sobie sexshopy jako miejsca z przygaszonym światłem, milcząca obsługą i zawieszonym w powietrzu poczuciem niezręczności. Czekając na rozmowę kwalifikacyjną rozglądałam się po mocno oświetlonym, schludnym, przestrzennym salonie ze starannie wyeksponowanym towarem. Zostałam miło przywitana przez personel i zaprowadzona do gabinetu sex c​o​acha, która jest jednocześnie właścicielką sklepu. Chwilę później w drzwiach stanęła atrakcyjna, młoda blondynka i zaczęła wypytywać o kwalifikacje. Wow, troszkę to zabrzmiało jak początek filmu dla dorosłych, ale zapewniam, że rozmowa była bardziej stresująca, niż przyjemna. Dlatego informacja, że zdecydowano się właśnie mnie dać szansę dołączyć do zespołu, była jeszcze większym zdziwieniem niż zaproszenie na rozmowę. 

Uczymy się całe życie

„Jeśli raz się poddasz, to może stać się to Twoim nawykiem. Nigdy się nie poddawaj.” (Michael Jordan”)
​Chwile zwątpienia? Nie zliczę ile ich było. I chyba zarówno z mojej jak i ze strony Zespołu. Było wiele chwil, kiedy targały mną silne emocje i miałam ochotę po prostu się poddać. Ale to nie w moim stylu. Zaciskałam zęby i parłam do przodu, czasem przez łzy. Pokonywałam swoje słabości, jak choćby swoje braki w obsłudze komputera, szybkim pisaniu, czy opanowaniu systemów, na których musiałam pracować. Ale również wpasowanie się do Zespołu i jego trybu pracy zajęło mi sporo czasu. To miejsce jest specyficzne pod każdym względem i zrozumiałam, że Personel Erotic Med nie żartuje mówiąc, że każdy dzień to czas i szansa na aktywny rozwój, zarówno salonu, jak również osobisty.

Poznaj Zespół Erotic Med – Anita

Prawie jak psycholog

„Kobiety zawsze się śmieją. Chichot jest przyrodzonym stanem każdej kobiety, ponieważ w tym stanie jest im najbardziej do twarzy.” (Witold Gombrowicz)
Szybko dotarło do mnie, że między nami jest wiele różnic. Spędzamy ze sobą jako Zespół bardzo dużo czasu, więc różnice poglądów czasem wciąż nam się zdarzają. Teraz jednak zdecydowanie rzadziej, co uznaję za dobry omen. Osobiście widzę, jak wiele nauczyłam się od moich Koleżanek i codziennie wciąż się od nich uczę. Z satysfakcją dostrzegam też , że wyjątkowa atmosfera, jaka panuje nie tylko w salonie, ale również w Zespole Erotic Med, jest w sporej mierze moim wkładem w naszą codzienną rzeczywistość. Myślę, że jestem w nim czasem przeciwwagą dla szarości i monotonii codzienności. Że wnoszę uśmiech, a w wielu sytuacjach nawet szczery śmiech, do dnia nie tylko naszych Gości, ale również moich Współpracowniczek. ​Staram się swoim pozytywnym nastawieniem i otwartą postawą rozluźnić napięcie i sprawić, by przekraczający nasz próg Klienci zapominali o skrępowaniu. Chciałabym, aby czuli się u nas swobodnie, pozbyli się swoich obaw i miło wspominali wizytę.​

Wyjątkowa atmosfera w Erotic Med

„W gruncie rzeczy nie trzeba być w czymś najlepszym, wystarczy, że się to kocha.” (Sue Monk Kidd)
Długo mi zajęło zrozumienie, że Erotic Med to moje miejsce na Ziemi. Długo też spinałam się, aby udowodnić, że jestem w stanie wykonywać moje obowiązki perfekcyjnie i że doskonale pasuję do Zespołu. Jednak ostatecznie zrozumiałam, że zostałam przyjęta i zaakceptowana jak w rodzinie, nie tylko przez Personel, ale przede wszystkim przez Klientów. Ich pozytywne opinie dodają mi skrzydeł i sprawiają, że każdy dzień zaczynam i kończę z uśmiechem na twarzy. Czuję się doceniona. Moja praca ma dla nich znaczenie i sprawia, że ich dzień staje się lepszy. To motywuje mnie, by starać się bardziej, by w stosunku do każdej osoby, z którą rozmawiam, być zaangażowanym i uważnym słuchaczem. To budzi we mnie empatię, by starać się zrozumieć i doradzić tak, jak najlepszemu przyjacielowi. To sprawia, że chcę włożyć w tą pracę całe swoje serce. Wyjątkowa atmosfera w Erotic Med to w dużej mierze moja zasługa.


Anita Laszkiewicz

Anita Laszkiewicz zawsze z radością wita Klientów i szybko potrafi skruszyć najtwardsze pierwsze lody. Otwartość i bezpośredniość to cechy, których zdecydowanie można się od niej uczyć - sprawiają one, że niemal natychmiast chce się jej powierzyć wszystkie swoje tajemnice. To osoba, przy której nasi Goście w salonie szybko czują się komfortowo, niemal jakby znali ją od dawna. Jej uśmiech i pozytywne nastawienie są wręcz zaraźliwe i natychmiast udzielają się nawet tym najbardziej skrępowanym Klientom.

Możesz również polubić…

4 komentarze

 1. Artur says:

  Chociaż zakupy w tego typu sklepach robię rokrocznie od kilku lat, to ten raz zdecydowanie mogę opisać jako wyjątkowy. Pierwszy raz spotkałem się z tak fachową obsługą i doradztwem. Zakupy odbyły się bez żadnego skrępowania czy też zażenowania, jak w przeciętnych sklepach tego typu. Mogłem dotknąć każdego produktu i ocenić czy będzie spełniał oczekiwanie mojej partnerki. Pani Anita rozwiała również kilka moich wątpliwości i przekazała kilka ciekawych informacji na temat oferowanych w sklepie produktów. Nie kupiłem zbyt wiele, ale to i tak były mega udane zakupy. 🙂

 2. Karolina says:

  Bardzo miła obsługa, Pani Anita to wyjątkowa osoba, która faktycznie potrafi skrępowanie zostawić za drzwiami i pomoc w doborze najlepszych gadżetów. Na pewno wrócimy i skorzystamy z jej porad. Dziękujemy

 3. Александр says:

  Очень приятный сервис.
  Девушка Анита помогла подобрать нужную вещь,была вежлива и отзывчива.
  Рекомендую!

 4. Michal says:

  Bardzo Miła obsługa polecam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *